Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εντυπωση μου εκανε η συνεχης κινηση στο σπιτι,απο τις λιγες φορες που εχω δει μετα απο μια κριτικη οπως αυτη του zero τετοια προσελευση. Η υπηρεσια μαλλον φαινεται να εχει καταλαβει πως εχει πιασει τον πρωτο αριθμο του λαχειου με τη συγκεκριμενη κοπελα όπως αντιληφθηκα από τον τροπο που την παρουσιαζε.Οταν ρωτησα τον zero πως είναι η ελενα μου τη χαρακτηρισε ως αρχοντικη προmilf,αριστοκρατικης εμφανισης,δεν νομιζω ότι θα μπορουσε να υπαρξει καλυτερος χαρακτηρισμος.Ομως υπηρχαν και καποια αλλα,το προσωπο της αν το δεις στο φως θυμιζει εντονα την μαρια ναυπλιωτου με κοντο καρε μαλλι,φοβερο προσωπο και πιο νεανικο,δεν το περιμενα,ενώ από τη μεση και πανω,στηθος ,επιδερμιδα αλλα και αυρα θυμιζει παρα πολύ την σονια του προεδρου.Η επιδερμιδα της είναι λεια,μεταξενια και μαυρισμενη όπως μιας μελαγχροινης γυναικαρας από τη θαλασσα το καλοκαιρι.Μειονεκτημα της ο πισινος της που ειναι σχετικα ισιος,όμως όταν την εχεις ιεραποστολικα και βαζεις τα χερια σου από κατω του και την πιανεις αισθανεσαι ότι εχεις στην αγκαλια σου γυναικα με ολη τη σημασια της λεξεως.Στοματικο πολύ λιγο και με προφυλαξη,καθως τις σπανιες φορες που μου κανουν ανευ εχω μια μικρη αγωνια μετα,οσο για το λιγο χρονο δεν ηθελα να τελειωσω γρηγορα καθως φανηκε ότι το κατεχει αψογα.Σταση κυριως ιεραποστολικα,με φιλια στο στομα από μερους μου που ευχαριστως δεχοταν και ανταπεδιδε,χωρις γλωσσα και από τους δυο,πλαγιαστα που δοκιμασα πονουσε και μαλλον δεν είναι για πολύ αγριες καταστασεις.Αν εξοικιωθω μαζι της,βλεποντας τη περισσοτερες φορες ισως να ταιριαξουμε όπως θα θελα,σημερα ηταν περισσοτερο αναγνωριστικη η συνατηση.Κατι αναλογο ειχε γινει και με τη μινελα την ξανθια που το σεξ μαζι της ηταν στο στυλ ακρiβως που ηθελα απο τη δευτερη συναντηση και μετα.Και οταν λεω στο στυλ που θα ηθελα, εννοω την τανια από φυλης 69β

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού