Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανέβηκα την σκοτεινή και επικίνδυνη για τούμπα σκάλα χωρίς να δώσω σημασία.
Βγήκε η τσατσά και παρουσίασε ένα μελαχροινό αδύνατο κορίτσι, μικρό στήθος αλλά με κορμί φέτες ως Άννα εκ Ρουμανίας.
Πολύ καλό εκ πρώτης όψεως, αλλά κάτι θυμόμουν από κριτική συναγωνιστή για ΠΙΤΣΟΣ και αμφιταλαντευόμουν.. Χμμμ;

Γατόνι η Άννα, αρχικά στο ψουψου, μετά με βούτηξε και μ' έστειλε μέσα πριν το πολυσκεφτώ.
Μπήκα στο δωμάτιο 3, πολύ μεγάλο, πεντακάθαρο, φωτεινό, ξαφνιάστηκα!! Μεγάλο χαμόγελο (θα έβαζα 10 αλλά δεν με αφήνει το σύστημα)
Στο 2λεπτο, ούτε παντελόνι δεν είχα βγάλει, ήρθε και η Αννούλα, γδύθηκε και ξάπλωσε μπρούμητα κουνώντας τα ποδαράκια της και χαμογελώντας, όντας σε πολύ καλή διάθεση.

Ξεκινήσαμε χαμούρεμα κανονικά, γλωσσόφιλα (μύριζε στοματικό διάλυμα) πεντακάθαρη και ορεξάτη. Μετά από ερώτηση για σκούφο, ξεκίνησε ακά (γλύψιμο και μπάλες) μια μέτρια πίπα με πολύ όρεξη, αφήνοντας με να δακτυλοσκοπώ και τις δύο οπές σχετικά αδιαμαρτύρητα.

Στο σεξ πολύ καλή, φουλ συμμετοχή, καβάλα για αρχή, γύρισμα ιεραποστολικά, μετά λίγο στο πλάι και μετά από παρότρυνσή της πισοκολλητό.
Της ζήτησα ροδέλα, μου είπε ότι είναι χονδρούλης για τα μέτρα της, παρόλαυτά στο πισοκολλητό ήμουν συνέχεια με τον αντίχειρα στην τρυπούλα της που ήταν πεντακάθαρη, σφιχτή σφιχτή, χάρμα ιδέσθαι!! Γλώσσα (που'σαι Πύρκαυλε)
Τελείωσα εκεί, έκατσε 2-3 λεπτά για κουβεντούλα, μου πε ότι είναι 23 (τη κάνω λίγο μεγαλύτερη) και στο ερώτημα αν είναι καιρό σ' αυτόν τον οίκο απάντησε ναι..
Αννά-θεμα λοιπόν κι αν κατάλαβα ποιά ήταν, δεν έχει και τόσο σημασία αφού στη τελική πέρασα πολύ καλά.
Συστήνεται..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα 3
georgepappas1
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2011
Παρών αλλά και απών συνάμα από τα αγαπημένα μου σπιτάκια αγαπητέ συνΦΚΡ Λύπη

Παρακαλούνται οι φίλοι πορνορεπόρτερ να αποφανθούν για το περί ποίας κορασίδας πρόκειται!
Π
Πύρκαυλος
29 Νοεμβρίου, 2011
Απο την συνολικη περιγραφη , υποθετω οτι μαλλον η αναφορα εχει να κανει με το 136 και την γνωστη Αννα απο Ρουμανια που ειχε βρεθει για καποιο διαστημα στο 109. Μ πορει αλλωστε κανεις να μπερδευτει οπως ειναι η εισοδος.
29 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είχε καρέ ίσιο μαλλί georgepappas1; Αν ναι τότε είναι όντως αυτή που εκδιδόταν απέναντι στο 109 μέχρι πρόσφατα.
Π
Πύρκαυλος
29 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αγαπητέ Πύρκαυλε, μαύρο και ίσιο ως τη μέση της πλάτης και μπροστά έπεφτε σαν "κρανάκι"

Είμαι 100% σίγουρος ότι μπήκα στο Φ134Α, μάλιστα θυμάμαι ότι ενώ η κοπέλα σαλονάριζε ευθεία και αριστερά στον χώρο που οδηγεί η ξύλινη σκάλα, για να πας στα δωμάτια ξαναβγαίνεις (προς τα έξω) στο πλατύσκαλο και μπαίνεις σ'εναν άλλο χώρο δεξιά.


Ελπίζω να μη σας μπέρδεψα (πολύ)
29 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι κατά 99% είναι η Αννούλα που λέει κι ο συναγωνιστής pacwman. Εξαιρετικά ευχάριστη παρουσία και εκδίδεται αρκετό καιρό σ'εκείνα τα μπουρδελάκια.
Μέχρι πριν κάνα μήνα την έβρισκες πρωινή απέναντι στο 109.
Π
Πύρκαυλος
30 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στο 136 μπηκες...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6