Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487231
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
2η φορα με την Τανια ,πρωτη ομως σε αυτο το καταστημα που το προτιμω περισσοτερο.
Η μικρη ακομα καλυτερη αποσο την ειχα αφησει παλιοτερα, πιο ζεστη πιο χαδιαρα και πιο ομορφη νομιζω.
Ξαπλωμενος σαν πασας στο κρεβατι απολαμβανα την αριστοτεχνικη της πιπα ενω το χερι μου πασπατευε το κωλαρακι της.
Δυστηχος η στιγμη κρατησε λιγο καθοτι αρκετα γεματος με υλικο ημερων δεν ειμουν για να συνεχιζω να απολαμβανω το τσιμπουκι της και αναγκαστικα περασα στο επομενο σταδιο αυτο του πισωκολλητου ξεσκισματος.
Εκει προς καλη μου τυχη η καβλα μου κατα ενα περιεργο τροπο μπλοκαρε την ανεπιθυμητη προωρη εξπερματιση και η συνουσια κρατησε επι μακρον.
Αλλη σταση δεν ηθελα να κανω αφου το στησιμο της ηταν υποδειγματικο ο κωλος της σε απιστευτη γωνια και εκθεση προς χαρη της ικανοποιησης και των ματιων μου.
Η συμμετοχη της αγγιξε το αριστα με μικρες κραυγουλες ,βογγητα και συνεχομενο κουνημα της λεκανης της.
Η μεγαλη στιγμη εφτασε και με πλήρη ικανοποιηση ξεφορτωσα το βαρυ φορτιο μεσα στο λαστιχενιο μπαλονακι.
Η τανια θεωρω ειναι μια αριστη επιλογη ικανη να ικανοποιησει με μεγαλο βαθμο μια μεγαλη γκαμα ανθρωπων με διαφορετικα γουστα και απαιτησεις και αυτο πιστευω ειναι και το σημαντικο, να περναμε ολοι μας καλαΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού