Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 238839
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο Kinky Opera το Σάββατο 26 Νοεμβρίου στις 5:30 το πρωί. Εικόνα διάλυσης θα έλεγα σίγουρα και λόγω της ώρας. Το καλό σε σχέση με την προηγούμενη φορά που είχα πάει καθημερινή ήταν το ότι αυτήν τη φορά υπήρχαν και 2-3 γυναικάρες που άξιζαν τα λεφτά τους αν και εκτός από μία ξανθιά που δε θυμάμαι το όνομά της είχαν το γνωστό τουπέ της βεντέτας. Γενικά στο συγκεκριμένο μαγαζί οι περισσότερες γυναίκες στερούνται επαγγελματισμού, σου δείχνουν ότι κάνουν αγγαρεία, ούτε ένα χαμόγελο, ούτε ένα κοπλιμέντο, απλά αποσβένουν τα λεφτά που τους δίνεις. Υπάρχουν βέβαια και δυο - τρεις λαμπρές εξαιρέσεις. Από εμφάνιση είναι γενικά πολύ καλές σχεδόν όλες τους. Όσον αφορά τώρα τα υπόλοιπα μόλις πήγα είχε ένα show στην πίστα αλλά αμέσως μετά απ' αυτό και αφού είχε πάει 6:00 οι χοροί στην πίστα σταμάτησαν, οπότε ο βαθμός που έβαλα είναι ο ίδιος που είχα βάλει στην προηγούμενη επίσκεψή μου στο μαγαζί. Prive δεν πήρα καθώς αυτή για την οποία προοριζόμουν έμαθα ότι σταμάτησε απ' το μαγαζί. Εναλλακτικά πήρα 5 απλούς χορούς με 3 διαφορετικές κοπέλες τούμπανα, έμεινα αρκετά ευχαριστημένος. Χώρος και μουσική προβλέψιμα, ποτά τίγκα στον πάγο όπως είχα ξαναπεί, γκαρσόνια τυπικά μερικά σχεδόν αγενή. Parking ακριβώς έξω απ' το μαγαζί λόγω ώρας, φαντάζομαι νωρίτερα θα είναι αρκετά δύσκολο να βρεις. Τελικά το 10ευρο του χωρού αξίζει, τα 15 όμως για την είσοδο είναι πολλά. Συμπερασματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτό το μαγαζί αρέσει σε πολλούς, όταν είχε πρωτοανοίξει άκουγα πολύ καλά λόγια. Ίσως βέβαια να έχει καλό prive. Εγώ πάντως θα κάνω πολύ καιρό για να ξαναπάω.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2011
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.559
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2011
Φίλε την ίδια ώρα κ μέρα ήμουνα κ εγώ στο μαγαζί...Είχα να πάω καιρό κ έχω να πω ότι το επίπεδο των κοριτσιών έχει πέσει αλλά ακόμα περισσότερο έχει πέσει το επίπεδο της συμπεριφοράς τους κ των παρεχόμενων υπηρεσιών τους...Άσε που στα πριβέ ακολουθούν σιγά σιγά την πολιτική του Λίντο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1