Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 25 10
Μασατζίδικα 104460
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πέρασμα για πρώτη φορά από το ίδρυμα του φωτός(όχι δεν ήμουν στο παρίσι)!Παλιός πελάτης της ωρήμου 44 & 35(α δε σας το πα..είχα πάρει άριστα στην ωρθογρρφία στο διμοτηκκο)μαθαίνοντας πώς ένα ρουμάνικο πιπίνι μετοίκησε από το τρίγωνο του φίξ στα πέριξ του κολωνακίου είπα να το δοκιμάσω.Πήγα δηλ.στην ουσία "συστημένος" για λουκάνικο χωριάτικο ιφ γιου κάτς(ουδεμία σχέση με αντερτέικερ,μίστερ πέρφεκτ και τέτοια)μι.Έχοντας κλείσει λοιπόν ραντεβουδάκι μου ανοίγει αυτή η μούσα της ομορφιάς η χρυσάνθη και με καθοδηγεί στους ενδότερους χώρους όπου και έπαθα την πλάκα μου....η πολυτέλεια και η χλίδα είναι συνώνυμα του ιδρύματος..Με βάζει λοιπόν σε ενα πολύ όμορφο δωμάτιο με εξαιρετικό ντούζ και μπιτέ,με πολύ ωραία διακόσμηση.Με λίγα λόγια νιώθεις πασάς στα γιάννενα!Έρχεται το μελισσάκι το οποίο για τους μή γνωρίζοντες είναι ενα πιπινακι γύρω στο 1.55 παντελώς άβυζο με πολύ υγρό αιδοίο,μελαχροινή μαύρο μαλλί μακρυ και μέτριο προς καλο προσωπάκι..Πολύ καλό μασαζάκι 30 λεπτών και μετά στο παρασύνθημα εδωσε ρέστα...τρομερη πίπα διαρκείας και πολύ καλή στο μπροστινό σέξ...από πίσω δεν με έκανε δεκτό αλλά την επόμενη φορά θα της το κάνω απαιτητό..Τελείωμα καταπιοτέον και εις όλα με υγείαν!Πολύ καλή σε όλα.Αξίζει κάθε λεπτό από τα 90 εουρα που εσκάσθησαν ιν φρόντ οφ χέρ!Εύγε της..εύγε και στο ίδρυμα για το εξαιρετικό μαγαζί που έφτιαξε!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2011
Κόστος συνάντησης
90
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μελίσσα
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
132
Likes:
129
Πόντοι:
2.266
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2011
όλα αυτά τα καλά, αλλά 1 στη βαθμολογία;
28 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου επαρχιωτη!!!! δεν ξερω τι ειδες αλλα εγω 8αρια βλεπω!!!!!!!
28 Νοεμβρίου, 2011
Για το ροστερ δεν μας ειπες ????
01 Δεκεμβρίου, 2011
η κοπελα ήταν παλιά Κ48 ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4