Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασα πρώτα απο καποια άλλα μαγαζιά,τιποτε το ιδιαίτερο,η κοπελλα στο Αγκυρας το ισογειο ,Ελενα,ωραια,αλλα δεν μου έκανε κλικ και εφυγα.Στην Πιπινου στο στουντιο ηταν μια Αφροδιτη,ελληνιδα μ΄λλον που δε μου άρεσε καθολου,γουστα ειναι αυτά,αλλα η τστσά ηταν ενας μουναρος με πολυ καυλιαρικη φατσα, ψηλη ,σαρανταρα ,πιασιματαρες,καυλοφατσα για πολλα τσιμπουκια.Θα περασω παλι να τη ρωτησω μηπως γαμιεται κι αυτη...Μπαινω στο Μαγνησιας,ευγενης ελληνιδα τσατσα,η κοπελλα αργουσε πολυ,λεω η μπαζο θαναι η ...Βγαινει ενα ψηλο ωραιο κοριτυσι,ωραιο σωμα,μελαχροινη,με λαυκο δερμα,ματια σχιστα λιγο,Παολα ,απο Βενεζουέλα,οπως μου ειπε μεσα.Μοιαζει πολυ στο προσωπο στη Μιμη Ντενιση,(νεα,οχι τωρα που γιαγιεψε πια).
Περασα και ηρθε σε λιγο,χαμογελαστη,πολυ τρυφερή,τσιμπουκι απιθανο, αφηνε να τη χαιδευω παντου,αλλα απο την μεγαλη καυλα δε μπορεσα να κρατηθω και εχυσα .Ηλικια φυρω στα 24 μαλλον,υπεροχο δερμα,πεντακαθαρη,πολυ φιλικη,αλλα δεν μιλαει ελληνικα καθολου σχεδον.Ηρθε εδω προ διμηνου απ ο,τι μου ειπε.Απο τις περιπτωσεις που θα θυμαμαι στην σαρανταχρονη σχεδον καρριερα μου του σαρμουτιάρη.Μπράβο,Παολα,εισαι θεά!(Οι μαλακισμενοδιεστραμμενοψυχοπαθεις ελεεινιδες ν πανε κανα ταξιδι απο Βενεζουέλα μερια,να μαθουνε κατι πανω στον ερωτα γενικώς,ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ ,ΤΑ ΣΚΑΤΟΜΠΑΖΑ,ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΘΕΟΓΚΟΜΕΝΕΣΣ,ΣΤΟ ΕΛΛΕΔΙΣΤΑΝ ΒΕΒΑΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑΟΞΩ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝΕ ΜΙΑ...Μαλακισμενες Ελεεινιδες,ουτε οι Πακιστανοι σε λιγοο δε θα σας φτυνουνε,ακομα και οι Αλβανοί σας σνομπάρουνε,ξόανα!!!!) ΟΛΕ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2011
Ο επίλογος είναι όλα τα λεφτά Χεχε!
Που ήσουν χθες που στο forum κάποιοι προσπαθούσαν να μας πείσουν ότι οι Ελληνίδες είναι και γαμώ Χαμόγελο
Π
Πύρκαυλος
27 Νοεμβρίου, 2011
Τὸ ἐν λόγῳ πορνεῖον ἐξειδικεύεται τρόπον τινα εἰς τὰς ἐξωτικὰς γυνάς, μὲ ἀρκετὴν ἐπιτυχίαν.
B
bakalhs
28 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aπαντώ και στα δυο ευγενή σχόλια: Κύριε Πυρόκαυλε,δεν πηρα χαμπάρι το ντιμπειτ ,δεν πολυμπαινω πια στο σαιτ,λόγω κρίσεως,επιφυλαττομαι δια τον μελλοντα χρόνον...Την εξειδίκευσιν ταυτην ηγνόουν,κύριε εδωδιμοπώλα.
Και επι τη ευκαιρία,ευχαριστώ την Καγκελάριό μας Καν Μερκελ,που εδέχθη το απο καιρού αιτήμά μου όπως η Βουλή μετατραπή εις Μπουρδέλον ευελπιστώ δε οτι θα προχωρήσει εν ευθετω χρόνω εις την ενοποίησιν των αρχαιολογικών χώρων,ωστε να περιληφθούν και βιζιταδικα,ως Καραβελ κλπ.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3