Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη απογευματινή στον οίκο την ώρα που αλλαζε η πρωινη βάρδια.
Μιλαω για το επανω σπίτι. Μολις ειχε έρθει η "καινουργια κοπέλα".
Ηρθε λοιπον στο σαλονι μια Ρωσιδάρα gilfara με ονομα Χριστίνα.
Πολύ αδ'υνατη με σφιχτη κορμάρα, φοραγε ενα baby doll.
Ξανθο κοντο μαλλί, ωραια ματια και καλό προσωπο. Βυζί 2 αρι σιλικόνη (αλλά οχι καλή δουλειαΘυμός) με μεγάλες πεταχτες ρωγες.
Ηταν φιλικη και ευδιαθετη στο σαλονι και ετσι περασα χωρις δευτερη σκεψη στο δωματιο δινωντας το 20ερω.
Ηρθε λοιπον γεματη θετικη ενεργεια η Χριστίνα, εβγαλε τα εσωρουχα και μου αποκαλυψε ενα αψεγαδιαστο κορμι που θα το ζηλευαν ακόμα και 18 χρονες. Αψογη επιδερμιδα, ποδαρες , κωλαρα, και επιπεδη κοιλια...α ρε γαμημενα σλαυικα γονιδια!
Αρχισε τα τριψιματα , χαιδευε τον πουτσο , εκανε λιγο ισπανική και μου εδωσε φιλια σε ολο το στομα και το προσωπο.
Στη συνεχεια περασμε προφυλακτικου και στοματικο πολυ καλο με λιγο χερι ομως. εγλειψε και τα παπαρια.Δεν βιαζοταν καθόλου και καθως η,ουν ο πρωτος πελάτης της την εβαλα μετά εγω κάτω και της σπατουλαρισα την πεντακαθαρη μουνάρα της και την υπεροχη κωλοτρυπιδα της με μαεστρία και μανια!. Ομορφο μουνακι με μικρα χειλια, ωραια ξυρισμενο και πεντακαθαρη κωλοβαλβιδα δουλεμενη!. Η Χριστινα απολαυσε το γλειψιμο και με προετρεψε να μπω γρηγορα μεσα της πραγμα που εκανα. της εβαλα τα ποδια στους ωμους και ξεκινησα ενα γρηγορο σφυροκόπημα στο οποιο η Χριστινα οχι μονο δεν δυσανασχέτισε αλλα με προετρεπε να κανω πιο βαθιες και γρηγορες διεισδυσεις. Το τελος ηρθε εκει....
Μια πολυ ομορφη και σεξυ 50αρα Ρωσιδάρα που ειναι και καλή στο δωμάτιο και διαθετη και ωραια κορμί!
Σιγουρα θα ξαναπαω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.363
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού