Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ελένη είναι μια καστανή όμορφη κοπέλα εκ Ρωσίας με πάρα πολύ ομορφο σώμα, φοβερά ποδια και απιστευτο φυεικό στητό 2αρι στήθος.
Ηλικία 32-35. Τα μαλια της ειναι καρά μπουκλες και το προσωπο της ομορφο και εκφυλο με λίγα χαρακτηριστικά (στα μάτια) Καζάκας.
Ηταν η πρώτη της μέρα στο μπουρδελο και θα είναι εκεί για αλλες 2 βδομάδες.Μετα παει Ρωσια.
μιλά καλά αγγλικά και γενικά εχει εναν αερα κοσμοπολίτισας και αριστοκράτησας γυναικας.
Φορα ωραια εσωρουχα και γοβες. γενικά ειναι μια πολύ ωραια και εντυπωσιακη γυναικα με αψογο κορμι κατα την ταπεινη μου γνώμη,
Αν και πηγα στο τέλος της βαρδιας η τσατσα ηταν ευγενικη και εξυπηρετική και η κοπέλα στο δωμάτιο ηταν εξισου λυρα 100.
και εξηγουμε:
μπηκε χαμογελαστη και ευδιάθετη, εκατσε διπλα μου, με χαιδεψε αισθησιακα, (εχει φοβερο αγγιμα και χαιδευει υπέροχα) μου τρηφτικε και γενικά ειχε ορεξη για παιχνίδια, ηταν πεντακάθαρη, μοσχοβολούσε και δεν ελεγε οχι και σε γλωσσοφιλα.
Στο σεξ υπομονετική και με συμετοχη, αλλαξαμε 2 στασεις ολες και ολες και σε ολη τη διαρκεια της πραξης αυτη εδινε το ρυθμο με τα χερια της με αγκλαλιαζε , ενιωθα γενικα οτι το "ζει" και αυτη,...
Για 20 ευρώ ειναι μια παρα πολύ καλή περιπτωση αλλα δυστυχως θα κατσει λιγο στην Ελλάδα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.479
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού