Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
δευτερη φορα μου σημερα με τη μαριαννα...

η πρωτη ηταν το καλοκαιρι λιγες μερες πριν σταματησει...

και τις 2 φορες εμεινα το ιδιο ευχαριστημενος...

εχω την εντυπωση οτι απ το καλοκαιρι εχει παρει κιλα Χμμμ;

η μαριαννα οπως ολες οι ξανθιες μιλφ ανατολικου μπλοκ πορνες:

-ειναι καυλιαρα

-εχει σφριγηλη,μαζεμενη ζωηρη κωλαρα,αταιριαστη με την ηλικια της(καποιος μου χε πει εδω στο σαιτ την παροιμια "ο μπουρδελιαρης και ο κωλος της πουτανας δε γερνανε ποτε")...και ξερει να στηνεται στα 4

-μουνι φτιαγμενο για γαμησι ,που κατεβαζει ποταμια και εχει φοβερη αισθηση διεισδυσης.

ειναι παχουλουλα πλεον,αλλα της παει...

εχει βυζαρες!

και στο προσωπο μου θυμιζει αυτη---> (http://www.myself.gr/files/Image/Articles/gossip/2009/avgoustos/28/MariaKavogianni_m.jpg) ...αλλα πιο μεγαλη

το σωμα της ειναι τυπου σοφιας ρωσιδας απο τροφωνιου και σοφιας ποντιας απο βεργας(επισης πολυ καλες μιλφαρες)

στην πραξη τωρα...

μιλαει ελαχιστα(θετικο για μενα)...κανει προκαταρκτικα και παιχνιδακια πολυ καλα ,αναβουν τα αιματα...γλειφει αρχιδια και κορμο πουτσας μεχρι το πετσακι, βασανιστικα ωραια...(γενικα απ την αρχη νιωθεις οτι το ζει)...

...και οταν ερχεται η ωρα βαζει καποτα και κανει πιπα και αρχιδογλειψιμο παλι,καλα και αυτα...

την εβαλα απο πανω ...ηταν πολυ καλη...ειχα καυλωσει κι εγω παρα πολυ και αρχισα να τη γαμαω εγω μετα απο λιγο δυνατα...η μουναρα της ηταν μουσκεμα και καυλωνα ακομα περισσοτερο...

μετα στα 4...φοβερο στησιμο...την καρφωνα μανιωδως...και μετα απο λιγο εχυσα

πολυ καλη συμμετοχη,παρα πολυ καλη βασικα...απ τα καλυτερα πουτανογαμησια μου αυτα με τη μαριαννα...και στους μιλφακηδες την προτεινω με κλειστα τα ματια!!!

------------

στην περιοχη πετυχα κι εγω το ντατσουν με τις κοτες...4 κοτες 5 ευρω νομιζω φωναζε ο γυφτος...ακουσα καλα?Money Mouth πολυ φθηνες δεν ειναι?Γλώσσα
Money MouthMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2011
"4 κοτες 5 ευρω νομιζω φωναζε ο γυφτος...ακουσα καλα?Money Mouth πολυ φθηνες δεν ειναι?"

Τύπε ευκαιρία, αν θες πάρε μου δεκαέξι να τις κάνω γεμιστές τώρα τα Χριστούγεννα και όταν ανέβω σου δίνω το εικοσάρι.
Να πάει να ρίξει κι έναν πούτσο της προκοπής ο καημένος ο γύφτος...
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1