Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173459
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παρότι δεν είμαι και πολύ των οίκων, που και που κάνω καμια επίσκεψη!
Ένα από τα τελευταία Σάββατα (η ημερομηνία που έβαλα ενδεικτική)πήγα πρώτος (10.00 το πρωί) στο εν λόγω ίδρυμα.
Μου λέει η τσατσά ότι έχει την Έφη και είπα να πάω για πρώτη φορά να δω τι είδαν όλοι αυτοί που ειναι ενθουσιασμένοι με το κορίτσι.
Παλικάρια έχετε δίκιο. Μετά από 30 χρόνια στο χώρο θα πω ότι το κορίτσι μπορεί να μπει στο πανθεον των μωρών που περασαν από την πόλη μας και υπηρέτησαν σωστά τον έρωτα. Δεν είναι ότι πρόκειται για τη σουπερ μοντελα. Πρόσωπο "ποντιακό" θα έλεγα, σώμα με μειονέκτημα στο στήθος (μικρό για τα γούστα μου), αλλά κολάρα για φίλημα, απίστευτο σχήμα και υφή. Το σώμα γενικά στο 7 θα έλεγα. Το σημαντικό είναι όμως το πως το χρησιμοποιεί και η συμπεριφορά της.
Το κορίτσι τα έδωσε όλα στα προκαταρκτικά, έκανε απίστευτα πράγματα για οικο. Αφιέρωσε περισσότερη ώρα απ' οποιαδήποτε έχω πάει ως τώρα. Στο κυρίως πιάτο αλλάξαμε τρεις στάσεις, δεν μπόρεσα να χαρώ όμως τη στάση στα τέσσερα γιατί απλά ... δεν πρόλαβα! Μου τα ρούφηξε σα σκούπα HOOVER! Γλώσσα
Μπράβο στο μωρό, που προσφέρει τέτοιες υπηρεσίες. Θα ήθελα να την ξαναδώ, για να "εκτιμήσω" καλύτερα και το πίσω σύστημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Έφη
Υπηρεσίες
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού