Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άννα είναι ένα πολύ όμορφο καστανόξανθο πιπινάκι από την Μολδαβία. Την κατέγραψα με το νέο όνομα Άννα-Μολδαβέζα γιατί σίγουρα δεν έχει καμιά σχέση με τις άλλες δύο κοπέλες Άννα & Αννούλα. Είναι γύρω στα 20, ψηλή 1.70+, λεπτή, με άψογο πόδι/ποπό/νινάκι, ωραιότατα νεανικά στηθάκια δυαράκια στο ύψος τους, αλλά με ανάστροφες θηλές (το μόνο εμφανισιακά μείον που της βρήκα). Πολύ γλυκό συμπαθητικό προσωπάκι, κουκλίτσα κανονική… Μιλάει και τα βασικά ελληνικά. Στο σαλόνι ήταν ουδέτερη στην συμπεριφορά, κάνει μόνον τα βασικά, αλλά λόγω εμφάνισης πέρασα στο δωμάτιο να την δοκιμάσω. Πριν καλά-καλά γδυθώ μου ήρθε. Την χαμούρεψα στα όρθια λιγάκι και ανταποκρινόταν ήσυχα. Δυστυχώς στο κανονικό σέρβις δεν είχαμε ανάλογη συνέχεια. Προκαταρκτικά υποτυπώδη. Μου πέρασε το καπέλο και άρχισε μια εντελώς βασική πίπα. Νομίζω πως απλά είναι άμαθη. Σύντομα ξεκινήσαμε και τον αγώνα. Στα συν ότι είναι απόλυτα φυσική, χαμογελαστή, δείχνει να συμμετέχει, και είναι άνετη σε χρόνο και στάσεις. Δεν έκανε κάτι από πλευράς της να με εξιτάρει αλλά και μόνο που την έβλεπα με έφτιαχνε. Εξαιρετική οπτικά κατά την πράξη η Αννούλα μας. Να επισημάνω ότι ήταν αρκετά περιποιημένη κοπέλα, με ένα ωραίο ροζ σετάκι εσώρουχα, ωραία βαμμένα πράσινα νυχάκια, και ωραίες γοβίτσες. Στα συν και το καθαρό και ευρύχωρο δωμάτιο με το μαλακό (σπάνιο για τέτοιους χώρους) στρώμα. Συνολικά μια αξιομνημόνευτη συνεύρεση. Σε τέτοια πιπίνια αξίζουν καλύτεροι χώροι για ξεκοκάλισμα…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μολδαβέζα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.456
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού