Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έρχονται στιγμές που κάτι σε τραβάει στο κασκαντεριλίκι, παρ'ότι ξέρεις ότι το πιο πιθανό είναι να φας μια περιποιημένη φόλα!!!!!! Κάτι τέτοιο με έτρωγε και εμένα την περασμένη Δευτέρα όταν βρήκα το συγκεκριμένο τεμάχιο online σε γνωστή σελίδα κοινωνικής δικτύωσης. Της μίλησα και μετά από λίγο είχα το τηλεφωνό της από όπου κανονίστηκε και το ραντεβού για το μεθεπόμενο βράδυ! Στην προκαθορισμένη ώρα πέρασα και την πήρα από συμφωνημένο σημείο και καταλήξαμε σε ξενοδοχείο κοντά στην παραλιακή.

Σε ότι αφορά τα τεχνικά χαρακτηριστικά της κοπέλας έχουμε και λέμε:
-Ύψος 1,70 έως 1,75 (είναι στο ύψος μου χωρις τα τακούνια)
-Μελαχροινή με πολύ γλυκό πρόσωπο και piercing στο άνω χείλος που την κάνει να δείχνει σαν την όμορφη γειτόνισσα που πάντα "κυνηγούσες"
-Πολύ καλλίγραμμα πόδια, στήθος Β+, καλό κωλο (τον οποίο δίνει με +50 euro) και όσα πιασίματα χρειαζονται εκεί που πρέπει. Βέβαια, 3-4 ώρες γυμναστήριο την εβδομάδα θα την έκαναν τρομερή κορμάρα!
-Από άποψη καθαριότητας η κοπέλα είναι ότι πρέπει. Δείχνει ότι διαθέτει κάποιο χρόνο παραπάνω για την περιποίηση της.

Σε ότι αφορά το αγωνιστικό μέρος πρέπει να αναφέρουμε τα ακόλουθα:
-Το φιλί της βαθύ, πλούσιο και αρκετή γλώσσα!
-Είναι εργατική σε ότι αφορά την πίπα (με και χωρίς χέρια, με μπόλικα φτυσίματα και περιποίηση και της γύρω περιοχής).
-Στα του αγώνα είναι υπομονετική, δέχεται το σφυροκόπημα το οποίο δείχνει να ευχαριστιέται, ενώ εκεί που χρειαζεται παίρνει και τις αναλογες πρωτοβουλίες.
-Στις 2 ώρες που την είχα παρέα μου τελείωσα 4 φορές χωρίς κανένα αγχος και καμμία βιασύνη.
-Το social time μπορεί να χαρακτηριστεί αρκετά καλό με την προϋπόθεση οτι πρέπει να γνωρίζεις αρκετά καλά αγγλικα μια και τα ελληνικά της είναι ελάχιστα!!!!!!!

Συνολικά θα μπορώ να πώ πως η κοπέλα είναι η περίπτωση εκείνη που εμένα μου έβγαλε ένα πρωτόγνωρο συναίσθημα. Ένιωσα σαν να πηδάω την όμορφη κολλητή της γκόμενας μου.
Ελπίζω να βοήθησα μια και είναι ηπρώτη κριτική για την κοπέλα!
Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 16, 2011
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
898
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2011
Μπορείς να μου στείλεις ή να γράψεις εδώ το προφιλ της στην ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης που ανέφερες ?
(Updated: 20 Νοεμβρίου, 2011) 20 Νοεμβρίου, 2011
πηγαινε στο Γλομπεο-προφίλ της και θα το βρεις...
21 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι ακριβώς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 Μαρτίου, 2012
Εγω που δεν το βλεπω, γκαβος ειμαι?? Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4