Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ρόζα είναι μιλφ απο Ρωσία όπως δηλώνει με λευκό δέρμα,πιασιματάκια χωρίς να είναι χονδρή,κρεμαστές βυζάρες και ξανθιά με μακριά μαλλιά (extensions).Σε μερικούς απο εσάς πρέπει να είναι γνωστή γιατί πριν κάτι μήνες ξαναδούλευε σε αυτόν τον οίκο.Δεν έχει δουλέψει σε άλλο μαγαζί η συγκεκριμένη.Το πρόσωπο της κατα τα λεγόμενα του γνωστού Αλβανού τσάτσου θυμίζει Πετρούλα στο πιο ώριμο πάντως. Πριν περάσω στο δωμάτιο έκανα διαπραγμάτευση με την κοπέλα ως προς τις προσφερόμενες υπηρεσίες και κατέληξα στο ότι θα με αφήσει στο τέλος να εκσπερματώσω στο σώμα της.Μπήκα στο δωμάτιο και η Ρόζα έφτασε μέτα απο λίγο.Αφού συστηθήκαμε την έφερα στα γόνατα όπου και την έγλειφα στο λαιμό της,στο κορμί της και στις βυζάρες της.Φιλάκια κάναμε στα χείλη χωρίς γλώσσα.
Μετά ξάπλωσα κάτω όπου την προέτρεψα να με γλείψει στο κορμί μου όπως και έκανε και ο πούτσος μου είχε σηκωθεί κάγκελο.Μετά ακολούθησε πίπα ακάποτη όπου της υποσχέθηκα οτι δεν θα χύσω μέσα στο στόμα γιατί τελειωτικό δεν κάνει η κοπέλα.Αφού διαπίστωσε η κοπέλα οτι ήμουν αρκετά ειλικρινής προσέφερε την γυμνή πίπα ελεύθερη στο μάξιμουμ της ευχαρίστησης.Η πίπα της ήταν αρκετά βαθιά και έκανε και προσπάθειες για deep-throat να τον πάρει όλο μέσα της.Αρχίδια έγλειψε αλλά κάπως διστακτικά και τα κράταγε με τα χέρια.Το τσιμπούκι της ήταν πάντως στο maximoum των δυνατοτήτων της και θα έπαιρνε άριστα αν ήταν και τελειωτικό.
Στην συνέχεια την έφερα σε στάση 69 όπου όσο με πίπωνε βαθειά εγώ της έγλειφα το μουνί.Έβγαζε κάποιες ερεθιστικές κραυγές ηδονής στο γλύψιμο.
Στην συνέχεια με καβάλησε και άρχισε την ιππασία.Μετα απο λίγο ανέλαβα στην ίδια στάση δράση εγώ οπού την γάμαγα ρουφώντας τα κρεμαστά βυζιά της.Έπειτα την γυρίζω σε πισοκωλητό οπού την γαμούσα πολύ δυνατά βλέποντας τον πούτσο μου να μπαινοβγαίνει μιας και είχε στηθεί κατάλληλα.Ακολούθησε ιεραποστολικό οπού και εκεί την γαμούσα δυνατά χωρίς πρόβλημα και η κορύφωση ήρθε στο τέλος όπου και την έχυσα στην κοιλιακή της χώρα.Ήταν ένα καλό και τίμιο γαμήσι!
Την κοπέλα την προτείνω σε όσους είναι έμπειροι,έχουν την κατάλληλη διαπραγματευτική ικανότητα για να πετύχουν καλές υπηρεσίες και μπορούν να καθοδηγήσουν σωστά την κοπέλα αυτή.Οι υπόλοιποι ας μην δοκιμάσουν γιατί σίγουρα θα πετύχουν μέτρια αποτελέσματα.
Αν δεν βρω κάτι καλύτερο στο απότερο μέλλον ίσως πραγματοποιήσω και δεύτερη επίσκεψή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρόζα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2014
Είχα πάει και εγώ με την κυρία ακριβώς την ίδια περίοδο,δεύτερο 15μερο Νοέμβρη 2011 ... Θυμάμαι ότι ήταν πάρα πολύ καλή ... Δεν την ξαναπέτυχα από τότε ... Ξέρει κανείς αν παίζει κάπου ??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1