Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Γυναίκες πορνοστάρ
 
9.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
8.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
8.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
9.0
Γενική βαθμολογία
 
9.0
μια τσοντα ελληνικη που μου αρεσε και με καυλωσε.....επιτελους υπαρχουν αρκετες σκηνες,ποικιλια πρωταγωνιστριων ξανα,καποιο στοιχειωδες σεναριο,ποικιλια στο σεξ,λεσβιακα λαιτ βεβαια κλπ...

αναλυτικα

πρωτη σκηνη με ζαφειρη και ρουσακη,αφου ενα προκαταρκτικο εναυσμα δοθει με τον διαλογο ζαφειρη και ματθαιου οπου ο ζαφειρης μας αποκαλυπτει τον ιδιαιτερο ρολο του στο καστινγκ πρωταγωνιστριων μοντελων που παρασυρει και γαμαει οπως λεει αφου παιξει για λιγο το δροσερο αγορι....η σκηνη τα εχει ολα...πιπα με φτυσιμο απο την ατακτη δημοσιογραφινα και επιδοξη πορνοσταρ,καυλολογα,γλειφομουνι και δαχτυλιασμα καλο,γαμησι αγριο σε ολες τις στασεις και φυσικα αυτο που κι ο τιτλος περιγραφει ξεκωλιασμα σε μια πλαγια σταση...το κουλουρακι της χρισιτινας ειναι μουρλια και ορθανοιχτο.....ενδιαμεσως στην σκηνη υπαρχει και παρτουζα με τον ματθαιο αλλα μονο σε πιπα και δεν υπαρχει διπλη διεισδυση ουτε διπλο χυσιμο στο προσωπο της εστω καθως ο δευτεραγωνιστης καπου εχει ξεχαστει στην πορεια απο τον σκηνοθετη


δευτερη σκηνη και εδω εχουμε το απαραιτητο ιντερμεδιο με το πολυ γνωστο κομματι του καστ με διεθνη καριερα.....Angelika Black και Defrancesca Gallardo λοιπον,σε γαμησια διχως ορια με πιπωματα,γαμησια απο κωλο,ανταλλαγη συντροφων,γλειφομουνια μεταξυ τους και λεσβιακα γλωσσοφιλα...ενταξει ετσι κι αλλιως τα κοριτσια αυτα ειναι γνωστα στο ευρωπαικο πορνοστερεωμα και καθε περιττη κουβεντα περισσευει.....ειναι καλες επαγγελματιες και μουναρες αμφοτερες..απλα η σκηνη ηθελε ενα καλυτερο σκηνικο πιστευω πιο αισθησιακο....

τριτη σκηνη με την σαντρα ....δυνατο μιλφ η σαντρα....παιζει αψογα τον ρολο της αχορταγης καραπουταναρας μιλφ που θελει να γαμηθει αγρια και αλυπητα.....καλος και ο συμπρωταγωνιστης....προσωπικα αν σκηνοθετουσα θα την χρησιμοποιουσα ομως και σε αλλη εξτρα σκηνη ,λεσβιακη, με την ρουσακη κατα προτιμηση σε τριο εμπειρης-απειρης με εναν αντρα να συμπληρωνει την εικονα και να γαμαει και τις δυο ή σε μια σκηνη λεσβιακου στραπον που θα της ταιριαζε με τον αερα της μιλφ......γνωμη μου ....

τεταρτη και μαλλον αδιαφορη για μενα σκηνη με τον ζαφειρη και την μελαμψη Keisha Kane....καλη σεξ σκηνη αλλα προσωπικα η πρωταγωνιστρια δεν ειναι ο τυπος μου οποτε την προσπερασα σε ffwd....θεμα γουστου.....


γενικα συμπερασματα....καλη και οχι απλα φιλοτιμη η δουλεια.....θα ελεγα μπορει να σταθει ανετα και σαν διεθνης πχ παραγωγη η τσοντα αυτη.....η ρουσακη για την οποια θα γραψω και δυο λογια ξεχωριστα γαμηθηκε πολυ καλα και εδειξε οτι μπορει να εχει μελλον στην δουλεια ενω και ο σειρηνακης εκανε καλη κινηση ματ και με την παρουσια της σε αυτην την τσοντα οσο και με τα υπολοιπα δυνατα ονοματα που εβαλε.....διεθνη και εγχωριο σαν την κλασικη μιλφ σαντρα...

αρκετα καλη η ποιοτητα ηχου και εικονας,καλη η σκηνοθεσια και τα πλανα.απλα θα τα ηθελα πιο κοντινα σε καποιες φασεις,τα σκηνικα και οι χωροι ηταν ομως λιγο φτωχικα και απλοικα.....συμβατα βεβαια με το σεναριο που ηθελε τις κοπελες επιδοξα μοντελα αλλα επιμενω οτι εγω θα προτιμουσα κατι πιο κυριλε....

επειδη το καλο πρεπει να επιβραβευεται για να γινεται καλυτερο και επειδη δεν ειμαι μιζερος ως κριτικος αλλα βλεπω τα σημαδια της βελτιωσης βαζω καλους βαθμους....αλλα ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο οποτε το περιμενουμε στο μελλον....ελπιζω να μην διαψευστουμε
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2011
Τύπε διπλό κάμσοτ δεν υπάρχει γιατί ο Ζαφ τα ρίχνει όλα μέσα στο κουλούρι, ή έτσι δείχνει.
Ο άλλος είναι που της ρίχνει κρέμα προσώπου.
15 Νοεμβρίου, 2011
σωστος...καπου το ειδα βιαστικα μαλλον
G
gl
16 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον το είχες στο μιουτ τύπε, χαχαχαχα.
16 Νοεμβρίου, 2011
Κατα τη γνωμη μου η πιο καυλιαρα ειναι η Σαντρα. Βγαζει αγρια γουστα η τυπισα.
P
Paralimnios
17 Νοεμβρίου, 2011
Καταγγέλω τον glίτσα ως βαλτό από τον sirina για διαφήμιση....Γλώσσα
Μόνο η Ρουσάκη ήταν καύλα!!!!
P
pz89
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5