Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κριτική αναφέρεται για το δεξί μπουρδέλο.

Η Τζέσικα είναι μία μαυρούλα 23 ετών από την Βραζιλία όπως είπε. Είναι ομορφούλα με ωραία βυζιά, κώλο κόλαση και μεγάλα τσιμπουκόχειλα.

Το δωμάτιο καθαρό με σόμπα, παντόφλες μπανιέρα και τουαλέτα που δεν δίστασε να χρησιμοποιήσει μετά το τέλος της πράξης μπροστά μου για να κάνει τα τσίσα της. Πρωτόγωνη και αρκετά καυλοτική εμπειρία θα έλεγα.

Όταν μπήκε στο δωμάτιο μου φόρεσε προφυλακτικό στο πεσμένο μου πέος και ξεκίνησε μία καλή πίπα με τα μεγάλα της τσιμπουκόχειλα. Μετά από ένα πεντάλεπτο πίπας της ζήτησα να ανέβει από πάνω και κουηνιόταν πάρα πολύ καλα. Μέσα σε μισό λεπτό ήθελα να χύσω και της είπα να κατέβει γιατί θα είχαμε ατύχημα και την έστησα στα 4. Το ατύχημα όμως δεν άργησε να έρθει, μέσα σε 10 δεύτερα η καπότα γέμισε με μικρά opethάκια. Καθαριστήκαμε, έκανε την ανάγκη της και ανανεώσαμε το ραντεβού για κάποια άλλη μέρα.

Η αίσθηση του μουνιού της ήταν εκπληκτική και ένιωθα τα πάντα. Δεν ξέρω αν είναι όλες οι μαύρες έτσι, αλλά αν ισχύει, μόνο με μαύρες θα πηγαίνω από εδώ και πέρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού