Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488182
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινή επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα ύστερα από ξαφνική αλλαγή των σχεδίων μου για κατάθεση μιας και ενημερώθηκα πως στην πρωινή βάρδια είναι η Ζανέτ. Η Ζανέτ είναι για μένα από τις πιο όμορφες κοπέλες του χώρου αυτή την στιγμή στην Αθήνα. Σώμα μοντέλου και πρόσωπο απίστευτο. Χαρούμενη και χαμογελαστή πάντα, σου φτιάχνει αμέσως την διάθεση και σε κάνει να ξεχάσεις ό,τι σκοτούρες και προβλήματα σε απασχολούν. Μπαίνω αμέσως στο δωμάτιο και ξεκινάω το ντουζάκι μου. Πριν προλάβω καλά καλά να σκουπιστώ τσουπ μπαίνει στο δωμάτιο η μικρή. Αρχίζουμε τις τυπικές χαιρετούρες και μου λέει να χαλαρώσω και να ξαπλώσω να με περιποιηθεί. Από εκείνη την στιγμή ένιωσα πως είμαι στον παράδεισο. Με έγλειφε και με φιλούσε ένα τόσο θεϊκό πλάσμα που από το άρωμά της και μόνο με είχε κάνει τουρμπο. Πέρασμα σκούφου και μου αρχίζει μια κάπως άτεχνη πίπα με λίγη χρήση χεριού αλλά με αρκετά φιλότιμες προσπάθειες deepthroating. Έχει βελτιωθεί πάντως από την τελευταία μου επίσκεψη. Με το που ένιωσα έτοιμος την ξαπλώνω και κοιτώντας με με τα πανέμορφά μάτια της μου λέει "πως θέλεις να με πάρεις;". Εκεί ήταν που άρχισε το πανηγύρι... Την πήδηξα σαν να μην υπήρχε αύριο. Ξαπλωμένη ανάσκελα, μπρούμητα, όρθια, στα τέσσερα, από πάνω, από πλάγια από όλες τις πάντες γενικά!!! Το τέλος ήρθε μετά από κανένα 15λεπτο ακρωβατικών μιας και κόντευε να μου βγει το σπέρμα από την μύτη με τόση κάβλα που είχα καθώς την πηδούσα. Ακόμα και τώρα που την σκέφτομαι πάλι κάβλωσα. Αυτό που με ενόχλησε για δεύτερη φορά που βρισκόμαστε, είναι η κάπως απότομη συμπεριφορά της όταν τελειώσαμε που δεν κάθησε να πούμε ούτε μια κουβέντα. Ίσως είναι το νεαρό της ηλικίας της, ίσως η αμηχανία που δεν ξέρει ελληνικά, ίσως ότι δεν είμαι τακτικός της πελάτης, ίσως η διάθεσή της, ίσως είμαι μπάζο για τα γούστα της (αν και αντικειμενικά δεν το νομίζω)... ίσως.... ίσως... ίσως... Στην τελική πάντως η κοπέλα είναι θεόμουνο (για τα δικά μου γούστα πάντα) και μου άφησε μια πολύ θετική εντύπωση. Μακάρι να την ξαναπετύχω πρωινή βάρδια και σίγουρα θα την ξανατιμήσω μήπως μου δώσει το GFE που ψάχνω τελικά από εκείνη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
agapoulas
Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2011
Ρε αγαπούλη αφού δεν είναι η γκόμενά σου να πιάσετε κουβέντα, πουτάνα είναι που γουστάρει τα φράγκα. Πλήρωσες; Πήρες αυτό για το οποίο πλήρωσες;
Άντε γεια Αγαπούλη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1