Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 401731
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τσέχα, γεμάτη πιασίματα αν κ μάλλον άκωλη, με σώμα λατίνας, με βύζους μαλακούς 4άρια, διάφορα piercing (κ στην γλώσσα), φάτσα έκφυλη που σε κοιτάει την ώρα του γαμησιού (στα συν μιας που πολλές το αποφεύγουν). από παρουσία λοιπόν μια χαρά. στη συμπεριφορά τα χαλάσαμε. προσπάθησε να είναι χαλαρή κ με χιούμορ αλλά πέτυχε το αντίθετο. "πώς με περιμένεις έτσι?" με ρωτάει μόλις μπαίνει δείχνοντας το καβλί μου που ήτανε σε ησυχία. "έπρεπε να ήταν έτσι" μου λέει δείχνοντας με το χέρι της ότι έπρεπε να ήταν κάβλα. με ξενερώνει λοιπόν από την αρχή. "τι να κάνουμε λοιπόν με εσένα" συνεχίζει κ αφού με χαϊδεύει για μερικά δευτερόλεπτα βάζει καπότα κ αρχίζει την πίπα σε φλατ πούτσα! αν κ έχω σπαστεί ήδη δεν λέω τίποτα γιατί ξέρω ότι αν αρχίσω κουβέντα θα με χαλάσει πιο πολύ. κάποια στιγμή ξυπνάει το θηρίο, κ μου στήνεται ξαπλωμένη ανάσκελα. πάω να βάλω δαχτυλάκι "ώπα" μου κάνει "μόνο απ'έξω. προσέχω μωρό μου για να έχω" μου λέει. τελείως χαλασμένος πια την γάμησα λιγάκι από πάνω, την έβαλα να δαχτυλιάσει κ το μουνί της κ κάποια στιγμή έλαβε τέλος η σεμνή τελετή. η γκόμενα το παίζει πολύ χαλαρή, κ είναι σε μια λεκτική εκρήγορση που μου έκανε ότι μπορεί να παίρνει κ τίποτα... όπως είπα προσπαθεί να είναι ευχάριστη κ να σπάει τον πάγο αλλά σε εμένα έβγαλε μια κρυφή βιασύνη που με χάλασε τελείως. λυπάμε, αλλά ήταν "η" ξενέρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2011
silverpalm συμφωνω μαζι σου, ξενερωτη ειναι η γκομενα, και κατα τη γνωμη μου ατσουμπαλη και βιαστικη. Δε θα την ελεγα ομορφη, ουτε νταρντανα, προς χοντρη με παραξενο σωμα φερνει περισσοτερο (το παραξενο σωμα προκυπτει απο το ακωλο οπως ειπες κι εσυ). Το μονο δυνατο σημειο της ειναι το βυζι, κατα τα αλλα μηδεν!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1