Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
κατεβηκα το πρωι στην φωκαιας σαφως νυσταγμενος απο την βραδυνη δουλεια.
οπως περιμενα στο εν λογω σπιτι να βγει η κοπελα (αννα) μπαινει η ρωξανη με τα ρουχαλακια της και πραγματικα το θεαμα ηταν απιστευτο η κοπελα σφιχτη με υπεροχο στηθος και πολυ ωραιο γηινο κοριτσιστικο προσωπο. δεν χρειαστηκε να γδυθει για να την επιλεξω. μπηκε μεσα στο δωματιο και καθισε απο μονη της αγκαλια για αρκετη ωρα οπου μου μιλαγε ενω ημασταν αγκαλιασμενοι ορθιοι, κατι που πραγματικα με προδιεθεσε συναισθηματικα για πολυ ωραιο γαμησι αφου μιλησαμε λιγο μου πηρε πιπα η οποια δεν ειναι κατι το εκπληκτικο αλλα σιγουρα ειναι ανω του μεσου ορου.. μετα μου περασε την καποτα και καναμε 2 στασεις πισωκολλητο και ιεραποστολικο. και ηταν δεκτικοτατη και στις 2 παροτι στο πισωκολλητο πονεσε κατα την εισοδο (ημουν ο πρωτος 10:00 το πρωι). μετα με λιγο μαλακια τελειωσα και κατσαμε παλι και μιλησαμε λιγο και μετα εφυγε

συμπερασμα: ενα πολυ ωραιο γαμησι απο μια κοπελα η οποια ειναι σχετικα παρεξηγημενη στο σαιτ βεβαια υπαρχει και υποκειμενικοτητα στις κριτικες αλλα και στην αντιμετωπιση του καθε πελατη απο την κοπελα, ομως πραγματικα ηταν μια καταθεση που της βαζω 8,5/10 βεβαια παροτι ειμαι 5μιση χρονια ενεργο μελος το συστημα δεν με αφηνει να βαθμολογισω χωρις περιορισμους και για αυτο δεν μπορω να βαθμολογισω ρεαλιστικα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2011
"συμπερασμα: ενα πολυ ωραιο γαμησι απο μια κοπελα η οποια ειναι σχετικα παρεξηγημενη στο σαιτ"

Δεν είναι καθόλου παρεξηγημένη φίλε. Το γεγονός ότι η πλειοψηφία του site την ανεβάζει κομοδίνο και την κατεβάζει έπιπλο δεν είναι τυχαίο.
Επίσης είναι πονηρή καθώς άλλα υπόσχεται και άλλα κάνει.
Απλά επειδή όλες οι κοπέλες έχουν τις χημείες τους, ίσως μ' εσένα να ταιριάζει.
Είσαι τυχερός καθώς είναι ωραίο κομμάτι, αλλά είσαι από τους ελάχιστους με δαύτην.
Π
Πύρκαυλος
08 Νοεμβρίου, 2011
για αυτο ειπα οτι ειναι υποκειμενικη και η αντιμετωπιση και του πελατη και της κοπελας αλλα πραγματικα ειναι η 2η καταθεση που κανω σε αυτην (με κενο 6μηνων)... και την πρωτη φορα ηταν τελεια και τωρα, αλλα οπως εχουμε πει απειρες φορες ειναι πως θα την βαρεσει στην κοπελα και με εμενα αυτη δινει πολυ καλο εαυτο.. σε αντιθεση με αλλες που κανουν τ επιπλα μαζι μου και με αλλους κανουν και γαμω τα γαμησια..
A
achro1416
09 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"σε αντιθεση με αλλες που κανουν τ επιπλα μαζι μου και με αλλους κανουν και γαμω τα γαμησια.."

Έτσι ακριβώς, απλά η επιτυχημένη δειγματολειψία με δαύτην είναι πολύ μικρή.
Εμένα να φανταστείς με ξενερώνουν τα τατουάζ όπως σου έχω ξαναπεί, παρόλα αυτά μ' αρέσει τόσο πολύ η εμφάνιση της εν λόγω κυρίας που όταν την πρωτοείδα μπήκα κι ας μην έδινε κώλο.
Ε τι να σου πω, ενώ ήταν ομιλητική και ευδιάθετη, το γαμήσι μου το έβγαλε ξινό.
Πίπα χάλια.
Χάϊδεμα μουνιού δεν άφηνε.
Τη ρώτησα για γλειφομούνι για να δω αντίδραση, μου λέει όχι γιατί δεν ήθελε να χύσει... πανάθεμά την...
Στο ιεραποστολικό δεν βολευότανε.
Από πάνω κουραζότανε.
Στα τέσσερα πονούσε και γύριζε τη λεκάνη της και έβαζα μέσα μόνο το πουτσοκέφαλο.
Αν ήτανε γκόμενά μου θα την είχα πλακώσει στα χαστούκια.
Πάω δεύτερη φορά, να δώσω κι άλλη ευκαιρία επειδή τη γουστάρω εμφανισιακά. Ίσως ήτανε κουρασμένη λέω. Τα ίδια και χειρότερα.
Καλή και γλυκιά στο σαλόνι, καλή και γλυκιά στο δωμάτιο, σκατά και ξινή στο κρεβάτι.
Ε μαύρο!
Με φιλαράκι μου και ομορφόπαιδο, πάλι τα ίδια έκανε.
Έχει κοπέλες με τις οποίες υπάρχει χημεία και το φχαριστιέμαι περισσότερο απ' ότι με άλλες. Αυτό όμως, δεν με κάνει να δεχτώ ότι δεν θα πρέπει να φχαριστηθώ το γαμήσι με όσες δεν υπάρχει χημεία.
Σε πλήρωσα κυρά μου επειδή πουλάς αυτά κι αυτά. Ε τήρησε την εμπορική συναλλαγή τουλάχιστον. Αυτή τίποτα! Στην καραμουνάρα της!
Γι' αυτό σου λέω, δεν είναι παρεξηγημένη. Μαλακισμένη είναι. Και αν χρειάζεται να περάσουν 30 πελάτες για να κάνει καλό γαμήσι σε έναν, ε είναι ακόμα πιο πολύ.
Πάντως, όπως είπες ήσουν ο πρώτος της ημέρας. Συμπεριέλαβέ το κι αυτό υπ' όψιν. Ίσως η κυρία να κουράζεται εύκολα και να μην αποδίδει μετά το μεσημέρι φερ' ειπείν.

Φιλικά πάντα Χαμόγελο

Υ.Γ. Αληθεύει ότι έβαλε σκουλαρίκι στο μουνί;
Π
Πύρκαυλος
09 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν φοραγε σκουλαρικι αλλα την εβαλα στο δωματιο με τα ρουχα!!!
της ειπα να μην γδυθει γιατι φοραγε ενα μπλουζακι που οι κοιλιακοι της φαινοταν γαματοι...
ετσι μπηκε και φοραγε κανονικα παντελονι και μπλουζα το περιεργο ειναι οτι δεν φοραγε κανενα εσωρουχο!!!
δεν ξερω αν μπορει να το βγαζει και να το ξαναβαζει αλλα μπορει για αυτο να μην φοραγε...
A
achro1416
(Updated: 09 Νοεμβρίου, 2011) 09 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι εξηγείται λοιπόν, το ότι κυκλοφορεί συνέχεια ξεβράκωτη στο σαλόνι Χεχε!

Ευτυχές το γεγονός ότι δεν έβαλε σκουλαρίκι, καθώς έχει μια πιθανότητα να την ξαναδοκιμάσω στο μέλλον. Απλά θυμάμαι συναγωνιστής που είχε πει ότι φορούσε. Τέσπα.
Π
Πύρκαυλος
10 Νοεμβρίου, 2011
εχει δικιο ο πυρκαυλος,μιλαμε για απατη μεγαλη.......μπορει τωρα να σφιξαν τα πραγματα και να επεσε πεινα γι αυτο θα βελτιωθηκε,αμα δεν εκανε σεφτε;;;;;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6