Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823742
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
* * *

----ΕΙΣΑΓΩΓΗ----

ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ

Είναι η 3η φορά που βρέθηκα με την Αναστασία στο δωμάτιο και έχω ανεβάσει ήδη μια κριτική πριν από λίγο καιρό, κατά βάση περιγραφική. Δε συνηθίζω να ξανανεβάζω κριτικές για τις ίδιες κοπέλες, παραμόνο όταν θεωρώ ότι κάτι έχει αλλάξει.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση η εμπειρία μου με την κοπέλα δεν άλλαξε. Αυτό που άλλαξε είναι ότι πλέον ξέρω "τι μπορώ να πάρω από εκείνη" και ήθελα να γράψω μια πιο ενημερωτική και λιγότερο περιγραφική κριτική πάνω σε αυτό.

ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ

Όσοι έχουνε επιλέξει να βρεθούν στο δωμάτιο για 1η φορά με την όμορφη Ιταλίδα από την Πεσκάρα ονόματι Αναστασία θα αναφέρουν πάνω-κάτω τους ίδιους λόγους: για το υπέροχο, ψηλό, λεπτό και σφικτό κορμί, το όμορφο πρόσωπο και τον αέρα μοντέλου που έχει όταν κάνει πασαρέλα στο σαλόνι του μαγαζιού. Δεν αποτελώ εξαίρεση σε αυτό… Σε προηγούμενη κριτική μου ανέφερα για τη φαντασίωση που πραγματοποίησα με μοντέλο και αναφερόμουν ακριβώς στην Αναστασία.

Ο λόγος που πήρα τώρα τη συγκεκριμένη κοπέλα ήταν γιατί επρόκειτο για την 1η βάρδια της μετά τις διακοπές της και ήθελα να δω αν θα μπορούσα να περάσω ακόμα καλύτερα μαζί της τώρα που ήταν ξεκούραστη. Αλλά έκανα λάθος, γιατί… διαβάστε παρακάτω… (*)

ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ (Ο θαυμαστής του μοντέλου)

Αμφιταλαντευόμουν αν θα έπρεπε να το αναφέρω ή όχι, αλλά είμαι μεγάλος φαν του μοντέλου με το όνομα Αναστασία και απαιτώ από το μαγαζί να βγάλει αμέσως αυτόγραφα και με τη δικιά της φωτογραφία (αστειεύομαι).

Έτσι λοιπόν, μαθαίνοντας τη Δευτέρα το πρωί ότι επιστρέφει στη δουλειά το βράδυ, και θεωρώντας τον εαυτό μου έναν από τους μεγαλύτερους θαυμαστές της, είπα ότι έπρεπε να είμαι εκεί 23:00 ακριβώς, να είμαι ο πρώτος (μετά την επιστροφή) πελάτης της. Ακριβώς έτσι και έκανα. Καλοντυμένος, φρέσκος, περιποιημένος, με ένα τριαντάφυλλο στο χέρι, ήμουνα εκεί να την υποδεχτώ όπως της άξιζε. Όμως η κοπέλα "δεν καταλαβαίνει από τέτοια". Θα δείτε τι εννοώ σε λίγο.(*)

----ΚΥΡΙΩΣ ΜΕΡΟΣ ΚΡΙΤΙΚΗΣ----

ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ (Επιτέλους φτάνω στο στούντιο)

Μετά από αρκετή ώρα ψάξιμο για αυτό το περιβόητο τριαντάφυλλο (βραδιάτικα), φτάνω στο στούντιο 23:00 ακριβώς. Παρότι αλλαγή βάρδιας, επειδή πηγαίνω συχνά και επειδή ξέρουν ότι έχω την υπομονή να περιμένω, μου ανοίγουν αμέσως. Υπηρεσία η κ. Νικολέτα: ευγενική όπως πάντα μου προσφέρει κάτι να πιω. Βάρδια είχαν η Κέλλυ, η Αναστασία και η Γιασμίν. Πρώτη συναντώ και χαιρετάω τη Γιασμίν η οποία δεν είχε ακόμα ετοιμαστεί και ήταν καθημερινά ντυμένη ως συνήθως (μα πολύ καθημερινά όμως, φορούσε μέχρι και γυαλάκια. Σκέτη γλύκα!).

Η Αναστασία, ήδη έτοιμη, εμφανίζεται μετά από λίγα λεπτά με χαμόγελο. Υπέροχη όπως πάντα, ίσως και ελαφρώς αδυνατισμένη, με άσπρα εσώρουχα, έτσι για αλλαγή (συνήθως φοράει μαύρα), ήταν να την πιεις στο ποτήρι. Της δίνω το τριαντάφυλλο και της λέω "καλώς ήρθες". Η αλήθεια είναι όμως ότι παρά το λουλούδι που της έδωσα δεν είναι από αυτές που θα πέσουν τόσο εύκολα, δεν είναι τέτοια κοπέλα. Αλλά ας πάμε στο δωμάτιο προς επιβεβαίωση... Στις 23:05 δίνω το 50αρικο στην υπηρεσία και μπαίνω για ένα ντουζάκι στο (μόλις, άψογα, καθαρισμένο) δωμάτιο 1 περιμένοντας να έρθει η Αναστασία.

ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ)

Στις 23:15 εμφανίζεται η Αναστασία στο δωμάτιο, με την ενέργεια που τη διακρίνει πάντα. Η αλήθεια είναι πως ,παρά την καλή της διάθεση, δεν είναι και το πιο εύκολο άτομο να πιάσει κανείς κουβέντα. Δεν μπορώ να πω αν είναι θέμα χαρακτήρα ή έλλειψης ευχέρειας με τη γλώσσα, ίσως και τα 2, αλλά νομίζω περισσότερο το πρώτο. Επειδή την ξέρω πλέον, προσπάθησα να της ανοίξω εγώ την κουβέντα, ρωτώντας την πώς πέρασε στις διακοπές της, πράγμα που είχε καλό αποτέλεσμα. Επειδή όμως είναι αρχή μου να μη μιλάω πολύ πριν το σεξ, μετά από σύντομη κουβέντα περάσαμε στα προκαταρκτικά και συνεχίσαμε την κουβέντα ύστερα.

ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ

Πριν ακόμα τελειώσουμε την κουβέντα μας, οι αγκαλιές και τα φιλιά είχαν αρχίσει ήδη να πέφτουν (όχι στόμα με στόμα). Μετά από 2-3 λεπτά βγάλαμε και οι 2 τα εσώρουχα και αφού τη φίλησα λίγο στο σώμα, με έβαλε να ξαπλώσω να με περιποιηθεί. Ξέρει να φιλάει πολύ καλά στο σώμα και να εστιάζει στα σημεία που σε ανάβουν. Δεν είναι καθόλου βιαστική και αυτό που προσπαθεί να κάνει είναι να σε καυλώσει όσο μπορεί για να βάλεις τα δυνατά σου στο πήδημα.

Μετά την περιποίηση που συνοδεύτηκε με έντονο στοματικό, είχε έρθει η ώρα να αποδώσω στο προσάναμμα… Τη βάζω αρχικά στα 4 και ξεκινάμε ένα πολύ έντονο πήδημα που ομολογώ ότι είχα να κάνω αρκετό καιρό. Το κρεβάτι σφάδαζε πραγματικά, ίσως περισσότερο κι από εκείνη. Θα παρακαλέσω το κατάστημα να ελέγξει το δωμάτιο για τυχόν ζημιές (αστειεύομαι).

Μετά τη στάση στα 4 που ήταν όλα τα λεφτά, δοκιμάζουμε ιεραποστολικό με την ίδια ένταση, όπου νιώθω έντονα την ευχαρίστηση της (οργασμό) και αφού έχω γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα, ακολουθεί πλάγια στάση και για τελείωμα ανεβαίνει εκείνη από πάνω (πάντα με την ίδια ένταση κι όποιος αντέξει!). Ήταν μια καλή γυμναστική και για τους 2, μπορείτε να ρωτήσετε και την ίδια να σας το επιβεβαιώσει.

(*) Για να λύσω τυχόν απορίες, η Αναστασία ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ όπως πάντα, τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Και τις 2 προηγούμενες φορές είχε ακριβώς την ίδια ένταση, ακριβώς την ίδια διάθεση να ξεπατωθεί στο σεξ μαζί μου. Καμία ιδιαίτερη μεταχείριση, καμία απολύτως.

Παρόλα αυτά, από την άλλη, θα ήθελα να σταθώ στην "απόσταση" που κρατάει στο σεξ, πράγμα που θεωρώ αρνητικό, ειδικά μετά από 3 συνευρέσεις. Θα το αναλύσω στην παράγραφο για τη συμπεριφορά της.

ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ (ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ)

Όπως είπα και πριν, τίποτα στην Αναστασία δεν άλλαξε, εγώ απλά έμαθα πως να της φέρομαι. Με το που τελειώσαμε, της ξαναέπιασα την κουβέντα, ρωτώντας περισσότερα για τις διακοπές της και για άλλα άσχετα πράγματα. Φυσικά και δεν είχε κανένα πρόβλημα να γίνει γλυκιά και ζεστή, λαλίστατη, αλλά και τρυφερή, βάζοντας το χέρι της στο πόδι μου κατά τη διάρκεια αυτής της ολιγόλεπτης κουβέντας. Αφού ειπώθηκε και από τους 2 ότι περάσαμε ωραία, φιληθήκαμε και αποχώρησε περίπου στις 23:40.

ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ

Εντάξει, δεν μπορεί κανείς να πάρει τα πάντα από μία κοπέλα, γιατί άλλωστε δεν μπορούν όλες να έχουν τον ίδιο χαρακτήρα. Η αλήθεια είναι ότι ο πήχης μου για το social time (κουβεντούλα πριν και μετά το σεξ) έχει ανέβει πάρα πολύ έχοντας μια απίστευτη πρόσφατη εμπειρία με τη Γιασμίν και κάποιες αντίστοιχες παλαιότερα με την Ελένη.

Με την Αναστασία, δεν μπορώ να πω ότι νιώθεις έλλειψη διάθεσης από την πλευρά της, αλλά, κακά τα ψέματα, εισπράττεις μια ψυχρότητα κι αν δεν κάνεις κάποια κίνηση να σπάσεις τον πάγο, είναι πιθανόν αυτή η ψυχρότητα να χαλάσει την εμπειρία σου μαζί της. Το μόνο tip (συμβουλή) που έχω να δώσω πάνω σε αυτό είναι αυτό που έκανα και γω, να προσπαθήσεις να ανοίξεις μια κουβεντούλα μαζί της προκειμένου να την κάνεις να νιώσει πιο άνετα.

Σε ό,τι αφορά τη συμπεριφορά στο σεξ, μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση που κρατάει μια "απόσταση", ενώ νιώθει άνετα πλέον μαζί μου. Τι εννοώ: στο ιεραποστολικό απέφευγε να με κοιτάξει, γύρναγε αλλού, στα πλάγια κρατούσε το σώμα της μακριά από το δικό μου. Μιας και το ανέφερα, η Γιασμίν πχ αντίστοιχα είχε προσπαθήσει να με "πνίξει" (στις ίδιες στάσεις) και με κοιτούσε συνεχώς. Κι όμως, παρόλη αυτή τη στάση της Αναστασίας η ίδια ήταν που μου είπε ότι στα 4 με κοίταζε στον καθρέφτη, με είδε που κουράστηκα και μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση. Τι να πω…

Δεν μπορώ να κατηγορήσω την κοπέλα για το χαρακτήρα της σε καμιά περίπτωση. Ενδεχομένως αυτή η "απόσταση" που κρατά να είναι μια άμυνα ώστε να μπορεί να διαχωρίζει τη δουλειά από την προσωπική της ζωή. Όφειλα πάντως να το σημειώσω για όσους ενδιαφέρονται, ώστε να ξέρουν τι θα αντιμετωπίσουν.

Οφείλω τέλος να σημειώσω ότι εμένα προσωπικά αυτό δε θα με αποθαρρύνει καθόλου να ξαναπάω μαζί της, αφού περνάω υπέροχα και πλέον ξέρω πολύ καλά τι μπορώ να πάρω από εκείνη και τι όχι.

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

-γιατί είμαι έμπειρος άνδρας και προτιμώ μια γυναίκα με εμπειρία που θα μου δώσει την αίσθηση πορνοστάρ και "της πουτάνας στο κρεβάτι", όχι ένα κοριτσάκι
-γιατί μου αρέσει το έντονο σεξ και απεχθάνομαι να μιλάω κατά τη διάρκειά του
-γιατί προτιμώ τις γυναίκες με σώμα "μοντελέ", τις γυναίκες που έχουν εμφάνιση που σου κάνει αμέσως το κλικ
-γιατί δε θέλω μεγάλη οικειότητα με μια κοπέλα που κάνω σεξ πληρώνοντας και με βολεύει μια σχετική ψυχρότητα ("απόσταση")

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

-γιατί είμαι πιτσιρικάς και μου αρέσουν τα πιτσιρίκια στην ηλικία μου με τα οποία μπορώ να νιώσω ότι είμαι με μια φίλη, ακόμα και με την κοπέλα μου
-γιατί μου αρέσει το χαλαρό σεξ ειδικά όταν συνοδεύεται από περιποίηση και χλιαρή κουβεντούλα
-γιατί μου αρέσουν οι πλούσιες φυσικές καμπύλες
-γιατί δεν μπορώ την ψυχρότητα κατά τη διάρκεια του σεξ

ΣΧΟΛΙΟ: Ρίξτε μια ματιά στην κριτική μου για τη Γιασμίν, μου φάνηκε πολύ πετυχημένο να αντιστρέψω τους λόγους χωρίς καμία αλλαγή…

----ΕΠΙΛΟΓΟΣ----

Η αλήθεια είναι πως ξεκινώντας να γράψω αυτή την κριτική ήθελα να πετύχω ένα αποτέλεσμα ανάλογο με την προηγούμενή μου κριτική για τη Γιασμίν. Πρέπει να αποδεχτώ το γεγονός ότι δεν μπορεί πάντα η ίδια συνταγή να είναι εξίσου πετυχημένη και ομολογώ ότι η κριτική αυτή μου βγήκε πολύ περισσότερο περιγραφική από όσο θα ήθελα, αλλά ικανοποιητικά ενημερωτική, πιστεύω.

Βάζοντας τα ίδια υπέρ και κατά με την προηγούμενη μου κριτική (για τη Γιασμίν), αλλά αντίστροφα, ήθελα να τονίσω πως ο ίδιος άνθρωπος, εγώ, μπόρεσα να περάσω, με 2 εντελώς διαφορετικές κοπέλες, εξίσου καλά, αλλά με διαφορετικό τρόπο, επειδή ακριβώς ήξερα τι θέλω (εκείνη τη στιγμή) και πού μπορώ να το βρω. Είναι βασικό, κατά τη γνώμη μου, όποιος ασχολείται με το "σπορ" να ξέρει πολύ καλά τι ΖΗΤΑ και από πού μπορεί να το ΠΑΡΕΙ.

Ελπίζω να βοήθησα σε αυτό κάποιους και ζητώ συγγνώμη αν κούρασα λίγο παραπάνω σε αυτή την κριτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2011
φίλε ορέστη θα συμφωνήσω απόλυτα για την απόσταση που κρατάει...αλλά νομίζω είναι άμυνα περισσότερο...άμα καταφέρεις να την ξεκλειδώσεις σου αποκαλύπτεται ένα τρελλοκόριτσο...στο σεξ μαζί της είχα περάσει πολύ ωραία....η κριτική σου κατατοπιστικότατη και με χιούμορ...αλλά ρε φίλε το τριαντάφυλλο με κατέστρεψε....ξέρεις εσύ...
08 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακομα μια πολυ καλη κριτική.
08 Νοεμβρίου, 2011
Νομίζω μια κριτική-ψυχογράφημα.
Οσο για την Αναστασία...εμενα αυτη η διστακτική/συνεσταλμένη συμπεριφορά της...με τρελαίνει, με έλκει, με γοητεύει.
Τη συμπάθησα απο την πρώτη φορά που πηγα μαζί της.
Μπράβο oresti...
08 Νοεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε sarouman τα ίδια και γω. Άλλο που στην πορεία γλυκάθηκα από τις χαριτωμενιές άλλων κορασίδων (ονόματα δε λέμε), η Αναστασία ήταν "η πρώτη μου αγάπη και παντοτινή" (=η πρώτη μου μεγάλη αδυναμία και παραμένει).

Όταν έστειλα την κριτική, εσένα είχα στο μυαλό μου. Λέω, να δούμε τι θα πει και ο ψυχίατρος της παρέας επί του θέματος, γιατί σίγουρα το ψυχογράφημα μου θα τον ιντριγκάρει.

Ευχαριστώ για το σχόλιο σου
O
Orestis_Kou
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4