Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 191206
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη κατά τις 23.45, η ημερομηνία ενδεικτική. Πήγαμε στο 2ο σπιτάκι πιο πάνω.

Στο χώρο υποδοχής μας υποδέχτηκε η τσατσά, μου παρουσίασε τη Μαρία απο Πολωνία, υπέροχο κορμί, ωραία βυζάκια και κωλαράκι και προσωπάκι κομπλέ.

Διάλεξα το πρόγραμμα με μασάζ και με οδήγησε στο δωμάτιο.Με ρώτησε αν ήθελα απλό μασάζ ή έξτρα(με 30 λεπτά στο τζακούζι) και διάλεξα το απλό. Τα σεντόνια ΔΕΝ

ήταν αλλαγμένα, απλώς τα έστρωσε λίγο και έδωσα τα 40 ευρώ. Μπανιέρα, νιπτήρας και όρθια τουαλέτα φαινόταν πεντακάθαρα.

Αφού ήρθε η Μαρία μου έκανε μασάζ στη πλάτη για όση ώρα ήθελα και προσπαθούσε να είναι εύθυμη. Μετά γύρισα και άρχισα να παίζω με βυζάκια και κωλαράκι.

Χαμηλά στα πόδια ήταν ελάχιστα αξύριστη και στις μασχάλες έβγαζε μια μικρή υδρωτίλα αλλά δεν ήταν καθόλου έντονη οπότε δεν ξενέρωσα. Γενικά στα

προκαταρκτικά δεν είχε και πολύ ενεργό ρόλο και που και που κοίταζε την TV με τη τσόντα αλλά με άφηνε να παίζω μπάλα ανενόχλητα. Στη πίπα πολύ καλή, με

κάβλωσε για τα καλά οπότε την έβαλα ιεραποστολικό και την πήρα.(νομίζω είχε βάλει αρκετή κρέμα και δεν ένιωθα και τόσο πολύ)(και εδώ κοίταζε λίγο την TV).

Μετά της είπα να κάτσει στα 4 όπου και η θέα του κώλου της ήταν απολαυστική και έγινε η κατάθεση.

Πλύθηκα και αφού την ευχαρίστησα, μου χαιρέτησε και έφυγε. Συνολικά δεν έκατσα πάνω απο 15΄ αλλά οφείλεται στην δικιά μου απειρία στον αγοραίο έρωτα και

ότι είχα καιρό να γαμήσω. Γενικά μου άρεσε πολύ και θα ξαναπάω όταν ευκαιρήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού