Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από σύντομη τσάρκα, το καλύτερο κορμί το είδα στη Λίλη. Ηταν γύρω στις 7 το απόγευμα και κυκλοφορούσαν ομάδες πακιστανών και άλλων μελμψων τύπων. Η κοπέλα είναι ψηλή γύρω στο 1,75 και ομορφούλα μόνο που τη χαλάει τα χαλασμένα δόντια μπροστά που φαίνονται άσχημα λόγω μπλακ λαιτ. Κορμάρα μοντέλου με κωλάκι φοβερό και δέρμα και βιζάκι (2αρι) σφριγηλό. Και μένα τα ίδια μου έλεγε, (έχω στενό μουνάκι, μην χύσεις στο πρόσωπο κλπ). Κατάφερα την τσατσα να πάρω γυμνό με 50€ και μου έδωσε και πετσέτα!
Στο δια ταύτα, η κοπέλα είναι δεκτική ως ένα σημείο, μετά αρχίζει και γκρινιάζει, η πιπα της δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο, στην αρχή μου λέει μην χύσεις στη μάπα μου και γω της είπα ότι και να γίνει εγω θέλω να χύσω στα βυζάκια σου και ειπε οκ. Μετά το ακάποτο είχε αρκετές στάσεις και προσπάθειες για δακτυλώματα αλλά το τελευταίο αποδείχτηκε δύσκολο γιατί διαμαρτύρονταν. Στη τελική σταση στα 4 (εχει ωραίο κωλαράκι που πρέπει να τιμήσω) της λέω γύρνα, τελειώνω και έγινε η ποθητή εκσπερμάτωση στο αλαβάστρινο στήθος της και ζουμιά φτάσανε μεχρι την κοιλιά της. Μιλούσαμε καθώς ντύνονταν και σκουπίζονταν και απολάμβανα το κορμί της και μου ειπε οτι είναι απο κοντά της Τιμισοάρα.
Συνολικά το 50άρι άξιζε και πέρασα καλά, αλλά θα μπορούσε η πίπα της να είναι καλυτερη. Θα την ξανατιμήσω αλλά μόνο για κώλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού