Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173346
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη λοιπόν για ακόμη μία φορά στην Έφη στο κατάστημα της Κωλλέτη. Με υποδέχθηκε δροσερή και αεράτη με μελαχρινό ίσιο μαλλί, σε πάρα πολλή καλή κατάσταση κοιλιά επίπεδη, αφράτο κολαράκι και όμορφο απαλό βυζάκι.

Δεν υπάρχουν προγράμματα για την Έφη, 40 ευρώ (αδιαπραγμάτευτα) είναι το μοναδικό αντίτιμο που μπορεί να πληρώσει κάποιος για να απολαύσει τις υπηρεσίες της.

Στο δωμάτιο μπήκε με πλατύ χαμόγελο μιας που είμαι παλιός γνώριμος της, λίγα χαδάκια στα όρθια και μετά ξάπλωμα στο κρεβάτι. Έπαιξε μαζί μου λιγάκι και όταν η στύση μου ήταν ικανοποιητική πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε την πίπα και σύντομα με εκτίναξε στο 100%. Ταυτόχρονα είχα θέα στο μουνάκι της που χάιδεψα εξωτερικά και το αισθάνθηκα σιγά σιγά να υγραίνεται. Μετά μου γύρισε την κολάρα της όπου στην θέα της και μόνο τρελάθηκα, αλλά όταν πήγα να γλύψω τα χειλάκια της (που δεν το συνηθίζω)ευγενικά μου αρνήθηκε αυτό το δωράκι.

Στη συνέχεια ακολούθησαν τρεις στάσεις σε πισοκολητό. Κατ΄ αρχή στην καρέκλα του δωματίου όπου κάθισα και αυτή με πλάτη σε μένα στήθηκε και καρφώθηκε με φανταστικό τρόπο. Στη συνέχεια με αυτήν στα τέσσερα και εμένα όρθιο να την σφυροκοπώ αλύπητα και τέλος στην κλασική στάση του πισοκολητού όπου μετά από πολύ ένταση ήρθε το τέλος μέσα σε κραυγές.

Ίσως ήταν η καλύτερη από τις δεκάδες συνευρέσεις που είχα με την Έφη, πάντοτε έχει τον τρόπο να με φτιάχνει λες και είναι η πρώτη μας φορά. Τέτοιο κορίτσι απλά δεν υπάρχει άλλο, την γνωρίζω πάνω από 4 χρόνια και από την πρώτη μας συνάντηση δίνει το 100% της δύναμης της προκειμένου να με ικανοποιήσει.

Από αναφορές που διαβάζω, η περίπτωσή μου δεν αποτελεί εξαίρεση , απλά επιβεβαιώνει τον κανόνα μιας που όλοι οι συναθλητές έχουν να πουν για αυτήν μόνο καλά λόγια.

Για μένα αποτελούσε και αποτελεί την κορυφαία μου επιλογή σε βάθος χρόνου.

Θα δώσω στις υπηρεσίες της 10αρια σε όλα ακόμη και στην εμφάνιση γενόμενος ίσως υπερβολικός αλλά πραγματικά η κοπέλα το αξίζει, έχει διδακτορικό στο sex.

Θα δώσω 10 στον χώρο και στη μαντάμ μιας που πέρα από το ότι ήταν ευγενέστατη, πριν μπω άλλαξε σεντόνια και μαξιλαροθήκη, σφουγγάρισε το δωμάτιο και το αρωμάτισε διακριτικά καθαρίζοντας ακόμη και τον πανοραμικό καθρέπτη.

Θα δώσω επίσης 10 και στο parking, μιας που πάρκαρα φαρδιά πλατιά μπροστά από την είσοδο του καταστήματος, ανέμελος τελείως έχοντας τον σεκιουριτά να μου το φυλάει.

Αυτή ήταν από τις καλύτερες συνευρέσεις του 2011, συνίσταται ανεπιφύλακτα στους πάντες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Έφη
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού