Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
"Οι αναμνήσεις ξαναγυρίζουνε". Επίσκεψη μετά από 6-7 χρόνια στο συγκεκριμένο σπίτι με την ελπίδα να συναντήσω καμία Λατινα, όπως είχα ακούσει. Όμως αντί για Λατινα εμφάνιστηκε μια ξανθιά με πανέμορφο (αν και κάπως ψυχρό) πρόσωπο. Δεν είναι ψηλή ούτε το σώμα της είναι αψεγάδιαστο, όμως με αιχμάλωτησε το πρόσωπο και τα μάτια της. Εν τω μεταξύ η υπηρεσία υπόσχονταν πολλά και διάφορα. Ανάμεσα σε αυτά σου έλεγε έπιασα και τη λέξη "αυταρχικό". Όχι πως με ενδιέφερε ,όμως ήταν η πρώτη φορά σου άκουγα τέτοιο πρόγραμμα σε μπουρδέλο. Δίνω το εικοσάρι και μπαίνω. Το δωμάτιο αρκετά καλό και καθαρό με το καλοριφέρ στο φουλ. Σε λίγα λεπτά έρχεται και η κοπέλα. Με πλησιάζει, κάνω να την ακουμπήσω και τότε τη βλέπω να αντιδρά λες και θα λιπόθυμουσε. Τι έπαθες λέω. Πολύ κρύα τα χέρια σου και δεν αντέχω. Ωχ, άσχημα αρχίσαμε σκέφτηκα. Για να σπάσει λίγο ο πάγος τη ρώτησα για την καταγωγή της. Ρωσία μου απαντά και μη ρώτας άλλες λεπτομέρειες. Καλά κορίτσι μου της απαντάω, κουβέντα κάνουμε,μη φοβάσαι δεν είμαι πράκτορας της KGB. Έτσι άρχισα σιγά σιγά να καταλαβαίνω για ποιο λόγο προσφέρει και αυταρχικό. Μάλλον είναι στη φύση της. Αυτή η "αυταρχική" συμπεριφορά συνεχίστηκε και μετά. Τα προκαταρκτικά της περιορίστηκαν σε έναν απλό εναγκαλισμό με το πρόσωπο της χωμενο στο λαιμό μου μαζί με μια υποψία φιλιού.Ύστερα προχώρησε σε στοματικό. Μέτρια πράγματα. Απλό ρουφηγμα χωρίς τίποτα περισσότερο. Της ζήτησα στάση 69 μια και το είχε αναφέρει η τσατσά. Εντάξει μου λέει αυστηρά όμως μόνο γλώσσα. Κατά τη διάρκεια του 69 όταν η γλώσσα μου παρεξέκλινε λίγο της πορείας της, με διόρθωνε με προσταγές. Όχι εκεί, όχι έτσι κλπ. Τέλος πάντων αφού πετύχαμε μια ικανοποιητική στύση ήρθε από πάνω μου και το κάναμε αρκετά λεπτά σε αυτή τη στάση. Επειδή όμως είχα κουραστεί της ζήτησα να τελειώσω με "φραπέ". Ξεκίνησε εκείνη και στη συνέχεια έδωσε τη σκυτάλη σε μένα. Ταυτόχρονα έβαλε ενα άλλο προφυλακτικό στο δάκτυλο της και άρχισε να με χάιδευει από κάτω,χωρίς διεισδυση όμως . Εκείνη τη στιγμή κατέθεσα κι έτσι δεν έμαθα αν θα εχωνε το δάκτυλο της πιο βαθιά. Γενικά ήταν μια παράξενη εμπειρία με μια κοπέλα , η οποία αν το θελήσει έχει πολύ μέλλον στο χώρο του αυταρχικού σεξ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντόρα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού