Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Γυναίκες πορνοστάρ
 
7.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
5.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
3.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
6.0
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Ειχα καιρο να γραψω κριτικη σε τσόντα, πολυ απλα επειδη δεν κυκλοφόρησε και κατι καινουριο,αλλα ειχε μονο πολυ παλιες η οποιες εχουν παραμηνει βαρετες πλεον.
Το λινκ το κατεβασα απο το qouickload, αμα θελετε στειλτε πμ.

Σενάριο :3

Tωρα δηλαδη τι μαλακια ειναι παλι τουτη? Γαμιουνται καμια 10αρια ατομα μεσα στο κτελ και ο οδηγος δεν εχει πάρει χαμπάρι τιποτα.
Μαλλον υποτιμανε την ανθρωπινη νοημοσηνη με αυτο.Δηθεν ειναι μια παρεα στο κτελ , ειναι και δυο γυναικες, η μαλλον δυο τρεις αντρες μεταξυ τους δεν γνωριζονται καν, η μια γυναικα ειναι ελληνιδα και η αλλη ειναι ξενη,η ξενη ειναι αυτη που μαρεσε παρα πολυ, μιλαμε για τουμπανο οχι μαλακιες, ειχε και ωραιες πατουσες για οποιον γουσταρει Γλώσσα..
Ξαφνικα αυτες αρχιζουν και χαμουρευονται, ο ενας βγαζει την ψωλη του και την παιζει και ο αλλος ζηλευει και χωνεται στη μεση με της γυναικες, βασικα ενας χοντρουλης απο τους αντρες ειναι ξενος ,τι καταγωγης δεν ξερω.
Ακολουθησαν καποιες παρτούζες και καποιες ενναλαξ στασεις, παλι καλα δηλαδη που οι αντρες που συμμετεχουν δεν πηδηχτηκαν μεταξυ τους.
Δεν θα αναλυσω αλλο το σενάριο , μετριο σενάριο, εως κακο.

Γυναίκες ηθοποιοι :7

Βαζω εδω 7 διοτη ξαναλεω μαρεσει η αλλοδαπη γκομενα, πραγματικα σαν την μυγα μεσ το γαλα ηταν σε συγκριση με της δυο ηλιθιες της αλλες, αφηστε δε που ξανθια δεν πιπωνε σωστα, και αυτος ο ζαφειρης ισα ισα που τον ακουμπαγε στα χειλη της και καυλωνε,μου θυμηζει χρονια στο γυμνασιο που περιμεναμε πως και πως η δασκαλα να φορεσει μινι να δουμε κανα κιλοτάκι.

Αντρες ηθοποιοι: 5
Δεν θελω να το παιξω καλυτερος , αλλα υπάρχει πολυ προσποιηση ρε παιδι μου απο αυτους, ο αλλος ο χοντρος ο αλλοδαπος εχυνε νταμιτζανες και ουτε καν εβγαζε εναν οργασμο, τον αλλον δεν τον παρατηρησα και πολυ, μαλλον της ιδιες μαλακιες θα εκανε.

Ποιότητα εικόνας/ήχου και γενικη βαθμολογία:
Δεν θα σταθω πολυ στην εικονα και τον ηχο διοτη αυτο εξαρτάται απο τον υπολογιστη σας.

Τωρα ως γενικη αποψη, δεν υπηρχε καυλα μεσα στην τσοντα, λυσμονουμε εποχες τζούλιας..

Παντως μια ματια αξιζει, αλλα δεν θα καυλωσετε κιολας... παρα μονο με την ξενη γκομενα...
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2011
τι έγινε σταμούλη??? γυρίσαμε στις τσοντούλες?? είσαι οπαδός του αν πετύχει η μαλακία τύφλα να χει το γαμήσι??χεχεχε. πειράζει που εγώ το έχω αντιστρέψει??αν με πιάνεις...
29 Οκτωβρίου, 2011
δεν τραβαω πια μαλακια με τσοντε αγαπητε λαγουδακη Χεχε!
S
stam_90
29 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλά τότε γιατί θα έχανα πάσα ιδέα για το υπέροχο άτομό σου...χεχε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3