Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με εφαγε η περιεργεια και εμενα να γνωρισω αυτο το νεο χωρο που απο οτι φαινεται θα ειναι πολυ ποιοτικος για τα συνηθη δεδομενα των αθηναικων και οχι μονο στουντιο. Οντως η προσβαση οχι ιδιαιτερα δυσκολη, ομως ωρες αιχμης ειναι πιο δυσκολο το παρκινγκ εκει. Οχι για μενα ομως που εχω μαθει να παρκαρω στα πιο δυσκολα σημεια των αθηνων...

Η πρωτη εντυπωση ειναι πως το μερος ειναι καπως αθεατο η "αορατο" ωστε να μην προκαλει, αρκετα εξυπνο και διακριτικο αυτο ομως. Εισερχομαι λοιπον και μια ευγενικη υπηρεσια με υποδεχεται. Απλο προγραμμα, Μου προτεινε ποτο η καφεδακι το οποιο ηταν μια ευχαριστη εκπληξη. Αναμονη στο σαλονι μια και ειχε κοσμο πραγμα που δεν περιμενα, γυρω στα 30 λεπτα. Αρκετη χλιδα χορτασε το ματι μου καθως καθομουν σαν να βρισκομουνα σε λομπι μεγαλου κεντρικου ξενοδοχειου (λεμε τωρα).

Καποια στιγμη περασα στο δωματιο, τσοντα δεν ειχε παραδοξως αλλα επαιζε MTV. Παντοφλες σφραγισμενες, πετσετες, ντουζιερα,(επιτελους)! Αυτη την φορα οχι πολυ μεγαλη αναμονη και ερχεται η Λιντα. Την ξερουν πια οι περισσοτεροι οποτε να μην κουραζω με περιγραφες. Σημερα φορουσε ενα μαυρο διαφανες φορεμα που αφηνε ελαχιστα στην φαντασια. Οχι οτι με πειραζε αυτο. Οι σχετικες φιλοφρονησεις εκατερωθεν και παλι, μονο που επειδη ηταν ηδη "ζεστη" μου ορμηξε κανονικα. Σημερα της βγηκε καθαρα το PSE στυλ. Η κοπελλα με την απιστευτη ενεργεια και το δυναμικο χαρακτηρα ξαναχτυπησε. Γλυψιμο στα βυζια της αρκετα εντονο απο μερους μου μια και με ειχε πορωσει αλλα δεν δυσανασχετησε. Ολα σημερα φαινοταν να γινονται γρηγορα με εκκωφαντικους ρυθμους. Ηδη ειχα γινει τουρμπο. Αλλες φορες αρχιζαμε πιο χαλαρα. Τωρα... Περασμα προφυλακτικου και ξανα μανιασμενη πιπα οπως παλια. Την γυριζω για πισωκολλητο και η κωλαρα της ηδη ειχε παρει θεση για σφυροκοπημα. Εδωσα οσο μπορουσα, σε εξαντλει η ατιμη και φυσικα ετρωγα και εγω διαδοχικες σφαλιαρες στα μπουτια μου. Γυρισμα για ιεραποστολικο για λιγο ακομα οπου και τελειωσα. Επεσα εξουθενωμενος επανω της και την πλακωσα. Αγκαλιτσα ετσι αφου ημουν λαχανιασμενος και κουβεντουλα. Χιουμορακι απο μερους της και γελακια. Η αποστολη ειχε ολοκληρωθει και ετσι χαλαρωσαμε λιγο.

Σε εποχες κρισης η Λιντα αξιζει τα ευρω που παιρνει και σεβεται αυτον που της τα δινει. Καθαρη, δεν βιαζεται και καθε φορα θα δωσει τον καλυτερο της εαυτο χωρις να δειχνει ποτε κουρασμενη. Καμμια φορα το λεει κιολας, "Σημερα ειμαι λιγο κουρασμενη..." Χα, χα! Σκεψου να μην εισουνα... Ευχαριστω και παλι Λιντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
vaglis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
20
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2011
Εάν διαβάσει κανείς τις κριτικές για τη Λίντα, έχω την εντύπωση ότι για ελάχιστες στουντιογυναίκες έχουν δοθεί τέτοιοι, τόσο πολλοί θετικοί χαρακτηρισμοί (στον υπερθετικό βαθμό). Αξίως!

Και δεν θα την έλεγα μόνο pse. Μπορεί να φαίνεται κάτι τέτοιο ή να κυριαρχεί εξαιτίας του υψηλού επαγγελματισμού της, αλλά αυτό είναι που ξεγελάει. Νομίζω είναι ΚΑΙ ατμοσφαιρική. Αλλά είναι ο χαρακτήρας της που είναι δυναμικός και καθρεπτίζεται και στη συμπεριφορά της.

Με την ευκαιρία μια γενική παρατήρηση: η καλή επαγγελματίας είναι ΚΑΙ pse, αλλά κάθε pse ΔΕΝ είναι αυτονόητα και καλή επαγγελματίας! Ειδικά για τη Λίντα θεωρώ ότι τα έχει όλα (στο μέτρο του ανθρωπίνως δυνατού).
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1