Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 35 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πηγαινα για τροφωνιου,για καταθεση στη σοφια τη ρωσιδα,οταν περνωντας απ το ξανθιππης,ειπα να ριξω μια ματια μπας και δουλευε κανενα καινουργιο μωρο...αλλο αππ τη χριστινα και την αλεξανδρα που ειναι απογευματινες τον τελευταιο καιρο και δε μ αρεσουν...

η τσα2 μου πε οτι δουλευει η λιλιαν που ηταν στο δωματιο...και πιασαμε ψιλοκουβεντα...μου λεγε οτι ειναι πολυ καλη μεσα,δε βιαζεται και τα σχετικα...

εντωμεταξει υποψιαζομουν οτι ειναι η λιλιαν που δουλευε αγκυρας,επειδη ελεγε οτι η τσα2 οτι ειναι και ψηλη...τη λιλιαν απο αγκυρας δεν την ειχα δει ποτε ομως...αλλα θυμομουν οτι ειχε κακες κριτικες...

βγαινει η λιλιαν,τη βλεπω...πολυ εντυπωσιακη γκομενα...ψηλη και νταρντανα με σωματαρα για πολλα γαμησια...
γυρω στα 35...ξανθια...
...λιγο που βαριομουν να παω τροφωνιου,λιγο η σωματαρα που ηταν για πολλα γαμησια,λιγο που η τσα2 μου εγγυοταν οτι θα περναγα καλα,λιγο που το μονο που μ ενοιαζε ηταν να ξαλαφρωσω τ αρχιδια μου...εδωσα το μπλε πορνοεισιτηριο και περασα στα ενδοτερα...

στο δωματιο η λιλιαν κανει αγγαρεια,οσο κι αν προσπαθει να το κρυψει με ψευτικα βογγητα και συμμετοχη...πολυ αγγαρεια ομως...
τελοσπαντων ειχα πολλες καυλες οποτε δε με πολυχαλουσε τιποτα...
εκανε λιγα προκαταρκτικα μεχρι να καυλωσω και μετα μια αρκετα καλη πιπα με καποτα,μεχρι να της υποδειξω εγω ποτε να σταματησει οπως μου ζητησε...

την εβαλα απο πανω...ετσι κι ετσι...

ιεραποστολικο...στηθηκε ψηλα και περιεργα για να μη μπαινω βαθια,αλλα καπως καταφερα να βολευτω και τη γαμουσα ωραια...
το σωμα της επαναλαμβανω ειναι για πολλα γαμησια!

...απ την πιπα και στη συνεχεια σ ολες τις στασεις χαιδευε αρχιδια προστατη συνεχως...προσπαθωντας να με τελειωσει ομως και οχι να με ερεθισει.

την εβαλα και ιεραποστολικα...παλι περιεργα στηθηκε,αλλα παλι τα καταφερα και βολευτηκα και μετα απο λιγο αδειασα τα φλοκια...

ειναι ψυχρη και απομακρη με τον πελατη και τελειως τυπικη/διεκπεραιωτικη...

κριμα τετοιος κοριτσαροςΛύπη

η τσα2 παιρνει 3 γιατι με κοροιδεψε.
και οταν βγηκα απ το δωματιο,δε ρωτησε καν πως περασα για να μην ακουσουν οι πελατες στο σαλονι τι θα λεγα προφανως...

γενικα δεν τη συνιστω...και κριμα το σπιτακι που εχουν περασει τοσα καλα μωρακια,να δουλευει τωρα με την αμαλια,τη λιλιαν ,την αλεξανδρα κτλ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2011
"ιεραποστολικο...στηθηκε ψηλα και περιεργα για να μη μπαινω βαθια,αλλα καπως καταφερα να βολευτω και τη γαμουσα ωραια...
το σωμα της επαναλαμβανω ειναι για πολλα γαμησια!"

εδω ηθελα να γραψω πισωκολλητο και οχι ιεραποστολικο...
28 Οκτωβρίου, 2011
εμα λυσαξες ρε τυπε... εχεις παρει σβαρνα καθε μερα τα μπουρδελα και δεν μαντριζεσαι με τιποτα... λογικο να κατσεις και σε καμια στραβη.
28 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νταξει δεν ηταν και θεοστραβη...οπως ειπα τ @@ μου ηθελα να ξαλαφρωσω και μια χαρα τα καταφερα

δεν ειναι και φολα η λιλιαν...ισα ισα πιανει τη βαση ας πουμε...
28 Οκτωβρίου, 2011
αυτοί που μαύρισαν την κριτική πάνε στην Λίλιαν και περνάν καλά?
εγω δεν την έχω πάρει αν και μου αρέσει σαν φυσιογνωμία οπότε ας μιλήσουν αυτοί που την έχουν πάρει-)
28 Οκτωβρίου, 2011
λιλιαν...κριμα το μποι σου...
Σα δε ντρέπεται το πουτανί, να κάμει του φίλου τέτοιο σπάσιμο!
Ντροπή σου μωρή πόρνη!
28 Οκτωβρίου, 2011
Έχω κάνει κριτική για την Λίλιαν (από Αγκύρας) στο διδύμου 20, ΕΑΝ ΑΣΦΑΛΩΣ μιλάμε για την ίδια Λίλιαν.
Πάντως απ'την περιγραφή ταιριάζει αρκετά. Είχα περάσει πολύ μέτρια μαζί της. Η αλήθεια είναι ότι ήταν ζεστή μαζί μου και έκανε καλά προκαταρκτικά, αλλά προσπάθησε να με τελειώσει με πίπα κι όταν της είπα ότι θέλω σεξ δεν της πολυάρεσε. Επίσης στο σεξ είχε πάρει πολύ άβολη στάση όπως και στον LUST.
D
dirtyliving
28 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μολις ξαναδιαβασα την κριτικη σου...
προβληματιζομαι τωρα για το αν λεμε την ιδια λιλιαν,αν και λογικα αυτη θα ναι...

εμενα στο προσωπο μου θυμιζει αρκετα τη μαρια την τρελοκοτσιδου...την τανια δε θα το λεγα...
28 Οκτωβρίου, 2011
Μηπως λες για μια Λιλιαν ξανθια που δουλευε διδυμου8 κατω ;Τσεχα και καλα..
28 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίταξε, συνήθως οι κοπέλες που δουλεύουν στα μπουρδέλα της Αγκύρας, δουλεύουν και στο Διδύμου 20 επίσης, επειδή είναι στην ίδια αλυσίδα. Δεν ξέρω ποια είναι ακριβώς στην αλυσίδα της Ξανθίππης, πάντως έχω δει πολλές φορές κοπέλες από τα: Διδύμου 8 κάτω, φυλης 71 κάτω κ.α. Επίσης θυμήθηκα ότι στο διδύμου 8 κάτω έπαιζε μια Λίλιαν μιλφ (διαφορετική από αυτήν της αγκύρας) την οποία ΔΕΝ έχω πάρει όμως ποτέ.
Τελικά παίζει να μιλάμε για διαφορετικές.
D
dirtyliving
28 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι 2 διαφορετικά πρόσωπα.Αυτή που πήρες στο Ξάνθίππης είναι η Λίλιαν απο Διδύμου 8 ισόγειο και Φυλής 54 όροφος πιο παλιότερα!Είναι μιλφ μικρότερης ηλικίας απο την άλλη Λίλιαν.Επίσης προσφέρει κανονικό πρόγραμμα.Η άλλη Λίλιαν είναι απο Αγκύρας 12 και Διδύμου 20 είναι μεγαλύτερη με σώμα με περισσότερη κυτταρίτιδα απο την πρώτη χωρίς να είναι άσχημο και προσφέρει γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10