Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την βιβιαν την ειχα τιμησει και παλαιοτερα καπου στην αχαρνων και ξαφνιαστηκα ευχαριστα οταν την ξαναειδα χθες το πρωι στο κωσταντινουπολεως 92 στον πρωτο οροφο.Παντα προσχαρη και γλυκεια,ενα θηλυκο ολο ναζι ειναι αδυνατον να μην περασεις στο δωματιο.Στο δωματιο η γνωστη βιβιαν που τα δινει ολα,δεν διστασε μαλιστα οταν της προτεινα για ελευθερο στοματικο να δεχτει.Με αυτη την κοπελα το γαμησι μαζι της μου μενει αξεχαστο.Ειμαι και φανατικος των γυναικων με παραπανω κιλα αλλα αυτο το μωρο ξερει πολυ καλα τι κανει.Μου εδωσε και το τηλεφωνο της και ετσι ξερω που και ποτε θα πηγαινω.Ο χωρος μου αρεσε...πολυ καθαρος και η τιμη του σε σχεση με αλλα στουντιο καλη....και εμεινα και αρκετη ωρα...και ελευθερο στοματικο που οπως μου ειπε δεν το κανει σε ολους μονο σε οποιους γουσταρει και κρινει οτι ειναι καθαροι.Γι'αυτο δεν μου το χρεωσε εξτρα.Εισαι δυναμη μωρο μου.Θα τα λεμε συχνα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2011
Πόσα μπιγκιγκίνια έδωσες φίλε μου?
Να απευθυνθώ στους διαχειριστές και να πω ότι δεν θα ήταν χρήσιμο να βάζαμε και τις χρεώσεις στην κριτική? Ειδικά στα studio θα ήταν σίγουρα απαραίτητο μιας και ο ένας παίρνει άφιλτρο, ο άλλος 69 και τελικά δεν ξερουμε τί λεφτά έδωσε...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1