Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πρωτη μου φορα σημερα το πρωι με την αννα...

...εχουν περασει σχεδον 12 ωρες...η μεθη του γαμησιου εχει περασει...και παρατηρω οτι δεν εχω την ιδια διαθεση να γραψω κριτικη νηφαλιος...

...δεν πειραζει...Κουλ

η αννα,για τους λιγους που δεν την ξερουν,ειναι ενα ενα μελαχρινο,κοντουλι,πολυ χαριτωμενο κοριτσακι,με σφριγηλο σωματακι(ειδικα κωλο) και ωραια μικρα περηφανα βυζακια...

...ειναι καθαρη και μυριζει ομορφα...

...το δερμα της ειναι λιγο σαγρε...ειναι ελαφρως αγριο/τραχυ κατα τοπους...ενω σ αλλα σημεια,οπως στον κωλο ειναι λειο...
...επισης τα ποδια της ηταν αξυριστα... κυριως οι γαμπες της...

μπηκε στο δωματιο,κατεβηκε απ τα τακουνια και ηρθε και ξαπλωσε πανω μου,αγκαλιαζοντας με σφιχτα,ενω ημουν ξαπλωμενος ανασκελα...
...μου ειπε οτι κρυωνει και πρεπει να τη ζεστανω...την αγκαλιασα κι εγω και κατσαμε λιγο ετσι συνομιλωντας...
ο τροπος που ηρθε και κουρνιασε στην αγκαλια μου,ηταν πολυ τρυφερος και μ εκανε να νιωσω οτι με εμπιστευεται...και επιπλεον καταλαβα οτι δε θα χαμε κανενα προβλημα με το χρονομετρο...

...αρχισαν σιγα σιγα τα προκαταρκτικα...πολυ ωραια ολα εδω...φιλια,μαλακια,χαδια,γλειψιματα...μεσα σε λιγα δεκατα το λεπτου,ημουν καγκελαριοςΚουλ
...μου εβαλε καποτα και ξεκινησε πιπα...εδω οχι και τοσο καλαMoney Mouth...την εβλεπα και μου δινε την εντυπωση οτι πρωτη φορα κανει πιπαΧμμμ;λες και δε μπορουσε να κουμανταρει το πεος ηταν οι κινησεις της...
τελοσπαντων...εγω χαιδευα τις τρυπουλες της εντωμεταξει(δαχτυλιασμα δεν αφηνε)...και ημουν πολυ καυλωμενος...με εγλειψε αρκετη ωρα...

μετα την εβαλα απο πανω...ηταν λιγο κλειστη και ξεκινησε αργα ...σιγα σιγα ανεβασε ρυθμο,ενω εγω χουφτωνα το κωλαρακι της,οπου στην καθε μου παλαμη χωραγε ακριβως απο ενα κωλομερι(εχω μεγαλες παλαμες)...πολυ σφριγηλο κωλαρακιΚουλ
(...καθολη τη διαρκεια παιζονταν ωραια γλωσσοφιλα...)
καπου σ αυτο το σημειο ομως συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα να περιμενω κατι παραπανω απ το μησιγα,αφου εβλεπα οτι η αννα δεν ξεφευγε απ τον επαγγελματισμο της...
το μουνακι της δεν υγραινοταν,ουτε ανοιγε περισσοτερο με το περασμα του χρονου,ωστε να προκαλεσει τον πουτσο μου να το καρφωσει πιο αγρια,πιο βαθια και πιο δυνατα και να υπαρξει γενικοτερη ενταση της καυλας...

μου ειπε να αλλαξουμε σταση και την εβαλα ιεραποστολικα...ηθελα κατι παραπανω ομως ,κατι πιο αληθινο για να οδηγηθω σε μια κορυφωση που να ανταποκρινεται στις απαιτησεις μου...
...δεν υπηρχε ομως...οποτε μετα απο λιγο εφτασα σ εναν κενο,βουβο,αχρωμο και αοσμο οργασμο...

φευγοντας ενιωθα τις ορμες μου να μην εχουν εκτονωθει...αλλο εικοσαρι δεν ειχα...και σκεφτομουν οτι χρειαζομαι να βρω μια ελλεηνιδα να τη γαμαω κανα δυο 3ωρα τη βδομαδα και να μη βασιζομαι στις πουτανες να μου καλυψουν τις καυλες...(αλλα μονο ως χομπυ)

...νομιζω οτι αυτες δεν ειναι σκεψεις που ακολοθουν ενα καλο μπουρδελογαμησι...

για την αννα παντως μονο καλα λογια μπορω να πω...ηταν αψογη σε ολα(εκτος απ την πιπα,αλλα μικρο το κακο)...καμια πιεση χρονου...ακομα και το μπουρδελακι ως χωρος πολυ συμπαθητικος και καθαρο...
...αλλα οταν υπαρχουν πουτανες που καυλωνουν οσο εγω ή και περισσοτερο,χυνουν οσο εγω ή και περισσοτερο και με γουσταρουν οσο εγω ή και περισσοτερο,δε μπορω μεινω ικανοποιημενος απο την αννα και καθε αννα...
ψαχνω πιο αληθινα γαμησια ...

αυτα λοιπον απο μενα για την αννα...ισως καποια στιγμη να ξαναπαω μαζι της...

πολυ το φιλοσοφησα μαλλον...ισως να να μου φταινε αλλα πραγματα και να χω κορεστει γαμωντας αποκλειστικα σε μπουρδελα εδω και αρκετο καιρο,ισως να πρεπε να ριχνα κι ενα δευτερο τεμαχιο μετα την αννα,ισως να φταινε τα φεγγαρια,ισως να σας παραζαλισα τα παπαρια...

τελος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
23
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2011
Συμφωνω σε όλα...Την αννα την εχω στανταρακι..!

φευγοντας ενιωθα τις ορμες μου να μην εχουν εκτονωθει...αλλο εικοσαρι δεν ειχα...και σκεφτομουν οτι χρειαζομαι να βρω μια ελλεηνιδα να τη γαμαω κανα δυο 3ωρα τη βδομαδα και να μη βασιζομαι στις πουτανες να μου καλυψουν τις καυλες...(αλλα μονο ως χομπυ)

...νομιζω οτι αυτες δεν ειναι σκεψεις που ακολοθουν ενα καλο μπουρδελογαμησι... (Μεγάλε της ιδιες σκέψεις κάνουμε...ευτυχως γιατι νόμιζα πως εγώ έχω πρόβλημα)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1