Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λίγο πριν τις 12 στο Μεταξουργείο, και την αύρα της περιοχής συνέθεταν η παγωνιά, η ξινίλα των κοριτσιών που κυνηγούν τον πελάτη με το τουφέκι και οι διάφοροι περίεργοι που κυκλοφορούν εκεί. Δεν είχα συναντήσει κάτι που να μου κινήσει το ενδιαφέρον, μέχρι που είδα τη Μαρία, στην οποία έχουν αναφερθεί κι άλλοι συναγωνιστές, αλλά θα προσθέσω κι εγώ μια κριτική λόγω της ιδιαιτερότητας στην οποία αναφέρομαι και στον τίτλο. Ξανθιά, γύρω στο 1,65, καλό σώμα, λεπτό, με μικρό στήθος. Η πρώτη της λέξη με το που βγήκε από το δωμάτιο ήταν κώλος. Οι επόμενες μουνί, 69. Μπήκα, γδύθηκα, ξάπλωσα και όσο κι αν τον έπαιζα δεν έλεγε να σηκωθεί με τίποτα Money Mouth. Η Μαρία εισήλθε και ξάπλωσε παράλληλα και ανάποδα από εμένα, αρχίζοντας μια έτσι κι έτσι πίπα. Τότε γύρισα το κεφάλι μου στο πλάι και είδα τα πόδια της Γλώσσα, με νύχια βαμμένα κόκκινα (εντάξει, δεν είχε κάνει και πεντικιούρ) και πατούσα καθαρή, ή έτσι μου φάνηκε στα σκοτάδια. Της χάιδευα τα πόδια όταν μου είπε "κώλο ή μουνί;", για να πάρει την απάντηση "μόνο μια μαλακία θέλω να μου παίξεις". Τότε εκείνη, με δική της πρωτοβουλία, μου έφερε το ένα πόδι ακριβώς μπροστά στο στόμα και άρχισε μια μαλακία αργή, που νόμιζα πως δεν θα τελειώσω ποτέ. Τελικα τελείωσα σε σε αυτήν ακριβώς τη στάση, παίζοντας με το ένα χέρι με την πατούσα της και με το άλλο κρατώντας τον κώλο της. Με ευχαρίστησε, την ευχαρίστησα κι εγώ και αποχωρώντας είχα στο χαμογελαστό μου στόμα εκείνη τη γνώριμη αλμυρή γεύση της ποδαρίλας Κουλ
Εν κατακλείδι, η κοπέλα έδειξε ένα ενδιαφέρον να περάσω καλά.
Όσο για τους συμπολεμιστές ποδολάγνους, ας μην αφήσουν την υκαιρία να πάει χαμένη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 18 Οκτωβρίου, 2011) 18 Οκτωβρίου, 2011
Όχι πως έχω τίποτα με τους ανθρώπους, απεναντίας κι εμένα μ' αρέσουν οι όμορφες πατούσες.
Απλά ποτέ μου δεν μπόρεσα να καταλάβω την έννοια της ποδολαγνίας.
Γιατί, κατά τον ίδιο τρόπο, να μην μιλήσουμε για λαιμολαγνία, χειρολαγνία, αυτολαγνία και οποιαδήποτε άλλης μορφής λαγνεία πέρα από τις πατούσες;
Τι το ιδιαίτερο έχει αυτό το μέρος το σώματος ώστε να διεκδικεί δικό του βίτσιο;
Μην βιαστεί κάποιος να μου πει η μυρωδιά καθώς υπάρχουν κι άλλα μέρη του σώματος που δραστηριοποιούνται καλύτερα σ' αυτόν τον τομέα (βλ. κώλος, μασχάλη) για όποιον αρέσκεται στην όσφρηση χαρακτηριστικών οσμών...
Π
Πύρκαυλος
28 Δεκεμβρίου, 2011
Υπάρχουν και άνθρωποι που γουστάρουν και τρελαίνονται να γαμάνε κάτι φάλαινες 180 κιλά και να ψάχνουν την τρύπα ανάμεσα στο κρέας και το λίπος! Η ποδολαγνεία σου φαίνεται περίεργο? Χαμόγελο
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2