Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823589
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επανάληψις μήτηρ πάσης άπολαύσεως!!!

Με την Σάρα έχουμε «γνωριστεί» έδώ καί καιρό, άρκετές φορές, με κάθε έπόμενη καλύτερη άπό τήν προηγούμενη!

Άρα λοιπόν, άφού άπέκτησε ήδη τον τίτλο του «στανταρακίου» δεν είχα κάποιον λόγο γιά τον οποίο δεν έπρεπε να της έμπιστευθώ γιά ακόμη μιά φορά τήν κατασίγαση τών πόθων μου .

Αποτέλεσμα αυτού, να βρεθούμε μετά από δυό μπυρίτσες στο Amnezia στόν φιλόξενο κόλπο του 104!

Άφιξη καί ύποδοχή άπό την ΚΥΡΙΑ Νικολέττα, ή οποία γελαστή και σπιρτόζα φρόντισε να μας χαλαρώσει, κερνώντας μας άκόμη μιά μπύρα καί μπόλικα χαμόγελα.

Ο χώρος,πρότυπο με το μπαράκι του καί τους άναπαυτικούς καναπέδες καί τις Κυρίες που φροντίζουν την καθαριότητα νά μπαινοβγαίνουν διατηρώντας σέ άψογη κατάσταση τα δωμάτια.
Ή Μπέττυ και ή Σάρα να σουλατσάρουν χαρίζοντας τροφή γιά σχόλια καί «άνεβάζοντας» λίμπιντο και διάθεση.Τί άλλο έμενε????

Βούρ στο άγαπημένο «1», στό όποίο έχω περάσει μερικές από τις καλύτερες στιγμές τής πορνοκαριέρας μου. Ντους και έπειτα ντου στο κρεβάτι.

Παρατήρηση ή έπισήμανση ούδεμία , πετσέτες σφραγισμένες , παντόφλες μιάς χρήσης τό ίδιο, σεντόνια φρεσκοπλυμένα, ή τηλεόραση να παίζει έπιμορφωτικές ταινίες, όλα μιά χαρά.

Δεκάλεπτη άναμονή και άφιξη της ΣΟΥΠΕΡ γκομενάρας, πορνοντίβας έκανε τό πουλί μου νά μετράει τα άστρα δείχνοντάς τα ένα ,ένα .

Τήν Σάρα δεν χρειάζεται να σας την περιγράψω, θά αναφέρω άπλώς πως οί φωτογραφίες την άδικούν λίγο, μιά καί ή «αύρα» που έκπέμπει δεν έγκλωβίζεται σε φωτό.

Το μωρό έκανε ντού στό πρόσωπο μου και άρχισε νά μέ φιλάει παντού, χαϊδεύοντας ταυτόχρονα τον μικρό Αμτζίκ κάνοντας τον έξοσέτ.

Δεκτική και στα δικά μου φιλιά, με χαμογελάκια καί πρόστυχες ματιές, άρχισε να κατεβαίνει πρός τα κάτω, κάνοντας μικρούς κύκλους με την γλώσσα της στό στομάχι μου.

Ο Αμτζικάκος δεν άργησε να δεχτεί τήν ζεστή και παιχνιδιάρικη γλώσσα της να τον «περιεργάζεται» και να συνεχίζει με ένα βαθύ καί υγρό αίσθησιακό στοματικό, με έναλλαγές χειρομαλάξεων.

Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ κωλαράκος της δέν άργησε να έρθει στο στόμα μου, καί ήταν ή σειρά μου να άσκήσω τα γλυπτικά μου καθήκοντα.

Άρχισα να φιλώ τά χείλη της καί έπειτα, όσο τό μήκος της γλώσσας μου μού επέτρεπε να είσχωρώ στα ένδότερα.

Η κλειτορίδα της άποκαλύφθηκε έντονα ροζ, μέ τούς άναστεναγμούς της νά ζεσταίνουν άκόμη πιό πολύ την άτμόσφαιρα.
Συνεχίσαμε γιά αρκετή ώρα το παιχνίδι αύτό, όσπου άποφάσισε πως ήρθε ή ώρα γιά να φορέσει το σκουφάκι του
ό μπέμπης καί να «μπεί στήν θέση του».

Με έμένα άπό κάτω άρχισε την ίππασία, την μιά με παλινδρομικές και την άλλη με κυκλικές κινήσεις, πιέζοντας την κλειτορίδα της στην κοιλιά μου και το στήθος της στο δικό μου.

Αλλαγή σε κλασσικό ίεραποστολικό με φιλιά στο λαιμό και στο στήθος της καί βλέμματα γεμάτα λαγνεία. όλα έβαιναν καλώς ... καί ξαφνικά άποφάσισα να την στήσω στα τέσσερα καί να συνεχίσω έτσι.
Θέα μου, ένας κώλος γιά σεμινάριο καί μιά σφιχτή τρυπούλα που έμοιαζε να μου κλείνει τό μάτι.
Δεν μπόρεσα να αντισταθώ καί να μην τής δώσω μερικά γλυκά φιλάκια, γιά να την καλοπιάσω και να μου άνοίξει την «πόρτα» της.

Μπήκα μέσα της και άρχισα να δίνω τον ρυθμό, αργά στην αρχή και πολύ πιό γρήγορα στην συνέχεια. Η Σάρα μάλλον έδειχνε να το άπολαμβάνει, κάνοντας με άκόμη πιό «πύραυλο».
Δεν μπόρεσα να κρατηθώ άλλο, καά τα ύγρά μου γέμισαν το προφυλακτικό με ορμή.
Άλλη μιά έξοχη συνεδρία έλαβε το τέλος που της άξιζε.

Υ.Γ Πιστεύω ότι θά καθησύχασα τούς Ν-Ν-Νέστορες
τού sait !!!!!!

Τά σέβη μου λοιπόν !!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.113
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, spipis71, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2011
ο μικρός cheyenne, ο μικρός amjik.... ρε παίδες έχετε κρίση αυτοεκτίμησης??
18 Οκτωβρίου, 2011
''...ειναι καποια πραγματα οπως ο "αερας" και η "αυρα" που εχει μια κοπελα που δεν αποτυπωνονται σε μια φωτογραφια''
Άντζελα από Φυλής 104 , 22/06/11

''...μιά καί ή «αύρα» που έκπέμπει δεν έγκλωβίζεται σε φωτό. ''
amjik , 17-10-2011

Τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται...
Ενίοτε...
B
bottom
18 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε συ bottom.....τι εχεις παθει?
Τι προβλημα εχεις?
Δεν μπορουν δυο ανθρωποι να χρησημοπιουν της ιδοιες εκφρασεις?
Κατευθειαν το μυαλο σου στο πονιρο και στο κακο.....
Καθεσαι....ψαχνεις.....κανεις....ρανεις....
Αμαν πια.....χαλαρωσε λιγο...
K
KELARA
18 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παρεξήγηση δεσποινίς...

Εγώ για καλό το έγραψα...
Σαν μία σωστή σκέψη, που έγινε τυχαία από δύο διαφορετικούς ανθρώπους...
Πάντως, βλέπω ό,τι αναλαμβάνεις χρέη εκπροσώπου και δή της Αντζελας!...
Εντυπωσιακό...
Εγώ βέβαια δεν συμφωνώ...
Οπώς δεν μου αρέσει ν'απαντά η Αντζελα για εσάς,έτσι δεν μου αρέσει ν'απαντάτε εσείς για εκείνη...
Απόψεις...
και...''Αχ μην μου πεις πως δεν έχω δίκιο (αναφερεις και εσυ για γαπουληδες)-μην γινεις τοσο προβλεψειμ(ος)η''...
B
bottom
18 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ botton σας εύχαριστώ γιά τούς σχολιασμούς σας...

Ολοι έχουμε άπόψεις , γιατί άπλά είμαστε νοήμοντα όντα !!!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5