Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τη ντιανα την επαιρνα το καλοκαιρι στο περγαμου...τοτε ημουν ενθουσιασμενος μπορω να πω με το μπαμπατσικο μωρο,αλλα πλεον την εχω βαρεθει καπως...σημερα ηταν η 5η μου φορα μαζι της...
...δεν ειχα ιδιαιτερη ορεξη να μπω,αλλα μην περιμενοντας να τη δω στη φωκαιας,μου ρθε λιγο αποτομο και δεν κρατηθηκα...

η ντιανα ανταποκρινεται στο προτυπο της βυζαρους βλαχας,που αρμεγει γιδια...
εχει τεραστια μασταρια και γενικα ειναι πολυ καλοταισμενη,σε σημειο που θα τη χαρακτηριζα και λιγο μπουρουχα...
εχει τρυφερη λευκη σχετικα σαρκα...
ειναι ο τυπος γυναικας που:α)θελεις να γαμησεις οταν εχεις παρα πολλες καυλες μαζεμενες,β)εχεις τραβηξει απειρες μαλακιες για τις βυζαρες της και τα ολα τα κρεατα της...
πρεπει να ναι οντως χωριατοπουλα βασικα...το ξανθο σγουρο μαλλι της ειναι απαραδεκτο στυλιστικα και γενικα ειναι πολυ κακογουστη...
...αυτα μπορει να ειναι δευτερευοντα για ενα χυστη των μπουρδελων,αλλα ενιοτε παιζουν κι αυτα τα ρολο τους και επιδρουν στην καυλα μας,ειτε αρνητικα,ειτε θετικα...
εχει ομορφο προσωπο,αλλα δεν ξερει να το αναδειξει...
το υψος της χωρις τακουνια ειναι ~1.66

κανει λιγα προκαταρκτικα,χαιδεματα αγκαλιες,μαλακια...χρησιμοποιει και τις βυζαρες της...
πιπα κανει πολυ καλη...κανει και ακαποτη...
οταν τη βαζω απο πανω,γαμιεται ωραια...
στα 4 στηνεται επισης καλα...
στο ιεραποστολικο βλεπεις μια τρικυμια απο βυζιαΚουλ
γενικα καυλωνει...οχι οτι προσπαθει να το ευχαριστηθει,ή οτι ξεφευγει απ τη δουλεια της και αφηνεται...αλλα αμα μπει η πουτσα βλεπεις οτι τη νιωθει για τα καλα...
δε βιαζεται και δε δυσανασχετει...
με λιγα λογια κανει καλο γαμησι...

μου δινει την εντυπωση οτι δεν προσεχει πολυ την υγιεινη της...και οποιος ενδιαφερεται ας την παρει οσο πιο νωρις στη βαρδια μπορει...γιατι οσο περναει η ωρα μυριζει ολο και περισσοτερο σαλια,χυσια κτλ...

θα ειναι μεχρι τις 28 στο μαγαζι και μετα θα μετακομισει σε καποιο αλλο στη φωκαιας...

για οσους γουσταρουν τα μπαμπατσικα μωρα παντως ειναι ιδανικη περιπτωση!

η ηλικια της ειναι γυρω στα 25...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2011
μαγκα μου οπως το λες ειναι η τυπισσα την περιγραφεις απολυτα οκ αλλα αυτο με το 1.66 πως το καταλαβες?? εβγαλες μεζουρα?
18 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορεί να του το είπε και η ίδια...
Π
Πύρκαυλος
24 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχα...ε τοσο την υπολογιζω οταν στεκομαστε ξυπολητοι διπλα διπλα...

ξεχασα να πω επισης,οτι οταν βγαζει τα παπουτσια η ντιανα...εχει 2 πολυ χαζά λάγνα πατουσακια,με κοκκινο η πορτοκαλι χρωμα νυχιων,που με καυλωνουν πολυ αρρωστημενα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3