Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173471
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασαν σχεδον τρια χρονια απο τηυ τελευταια μου επισκεψη στην Εφη .Παρα το οτι μεσολαβησε τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα δεν ξεχασα το ποσο καλα περνουσα παντα μαζι της και ετσι οταν την βρηκα ,εκτακτως, μπροστα μου χθες το βραδυ δεν μπορουσα να αφησω την ευκαιρια να παει χαμενη .
Η Εφη απαρνηθηκε ,εστω προσωρινα, το ξανθο χρωμα στα μαλλια της για χαρη του καστανου.Η παρουσια της παραμενει εντυπωσιακη καθως συνδυαζει ωραιες καμπυλες,ομορφο προσωπο και υψος τετοιο ωστε να μην περναει απαρατηρητη.
Η αναμονη ηταν μεγαλη γιατι πλακωσε πολλη δουλεια και η Εφη ,προς τιμην της αλλα και προς τιμην του καταστηματος, αφιερωσε αρκετη ωρα στον καθε συναγωνιστη.Επιτελους ηρθε και η σειρα μου .Ξαπλωσε στο κρεβατι και μιλησαμε χαλαρα ενω με αναβε σιγα σιγα με τα καυτα χαδακια της που εξελιχθηκαν σε φιλια και δαγκωματα απο τον λαιμο και κατω..Αρχισα να την φιλαω και εγω και να την γλειφω παντου χωρις να εξαιρεσω τα ωραια της κωλομερια που με ενθουσιασαν τοσο ωστε να κανω ισπανικο αναμεσα τους οπως και αναμεσα στα ωραια της βυζια , με προφυλακτικο ασφαλως.
Με τσιμπουκωσε με ανετο και χαλαρο τροπο και ανεβηκε απο πανω μου.Δεν περιμενε μονο εγω να κινηθω αλλα με διαδεχοταν συνεχεια στην κινηση χωρις να αφησει τα χερια της απο πανω μου ενω και εγω ανασηκωνομουν συνεχεια και την εγλειφα τα βυζια της.Μετα ξαπλωσε ανασκελα και ενω την καρφωνα ανοιγε διαπλατα τα ποδια της ,τα σηκωνε ψηλα και τα λυγιζε .Ταυτοχρονως τα βογγητα της γινονταν ολο και πιο απολαυστικα .Την γυρισα στα πλαγια και στα τεσσερα για να μπορω να την αγγιζω περισσοτερο και εκει που σκεφτομουν με ποιον τροπο θα τελειωνα η Εφη , χωρις λογια ,μου εκανε την καλυτερη προταση παιρνοντας τον πουτσο μου στο στομα της και κανοντας με να χυσω σπαρταρωντας την ωρα που χαιδευα την κλειτοριδα της και τα υγρα μουνοχειλα της
Χωρις να βιαζεται, χωρις να δυσανασχετει, επιδεικνυοντας οχι ψυχρο αλλα θερμο επαγγελματισμο μου προσφερε αλλη μια υπεροχη εμπειρια μετα απο τοσο καιρο μακρυα της.Δεν εχει πολλα προγραμματα ( απλο με 30e , πιο χαλαρα με 40e
και για περισσοτερη ωρα με 50e)αλλα εγω νιωθω πως το σαρανταρι που κατεθεσα επιασε τοπο γιατι περασα υπεροχα οπως και η Εφη βεβαιως βεβαιως!Κλεινοντας θα ηταν παραλειψη να μην αναφερθω και στην ομορφη διοπτροφορο τσατσα που με την ωριμη γοητεια της συμβαλλει και αυτη στην ανοδο του ηθικου των συναγωνιστων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Έφη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.713
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού