Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
για καποιο λογο ειχα την εντυπωση οτι η σαντρα ηταν αλλη κοπελα!
...ετσι ενω την ειχα πετυχει 2-3 φορες στις τελευταιες βολτες,μην ξεροντας ποια ειναι και νομιζοντας οτι δεν ειχα ακουσει καποιο σχολιο γι αυτη(ειχα μαλιστα την εντυπωση οτι ειχε παρει το ματι μου καποια κακη κριτικη)...δισταζα να μπω(ενω μου αρεσε πολυ σε εμφανιση η σαντρα) φοβουμενος μη φαω φολα,καθοτι πλεον σπανια ρισκαρω το 20αρι...

σημερα ομως,με τσακωσε οταν εστριψα προς την πορτα για να φυγω και με αρχισε στα "γιατι δεν περνας ποτε μαζι μου?ολο με βλεπεις και φευγεις"(με θυμοταν γιατι ειχαμε ενα διαλογο παλι πριν λιγες μερες στο σαλονι)...και τελοσπαντων...απ τη μια ηταν πολυ πειστικη για τα ενδοτερα,απ την αλλη μου αρεσει πολυ εμφανισιακα οπως ειπα,δεν αντεξα και πηρα το μεγαλο ρισκο!

οταν ηρθε στο δωματιο και μου ειπε οτι τη λενε σαντρα,καταλαβα οτι ειναι η σαντρα των κριτικων,οποτε ενιωσα μια μεγαλη ανακουφισηΚουλ

αρισαμε προκαταρκτικα...νταξει,το μωρακι ειναι ζαχαρη...ειναι και γουστα αυτα παντα,αλλα προσωπικα με φτιαχνει παρα πολυ,στανταρ θα της αφησω κι αλλα εικοσαρικα...
...αρχισαμε λοιπον προκαρκτικα ορθιοι...τη χαιδευα,την πασπατευα και αυτη μου τον επαιζε...μετα κρεβατι,προφυλακτικο και πολυ ωραια πιπα με νευρο(καποιος αλλος διαβασα οτι του κανε αργη πιπαΧμμμ; ...ενα μπαρος,καπως ετσιΧμμμ;)...πιπα με νευρο λοιπον και ωραιο χαιδεμα αρχιδιων...
...ειχα γινει τουρμπο...την εβαλα απο πανω,γαμηθηκε με νευρο κι εκει...μετα ιεραποστολικα...αλλη φαση να χεις αγκαλια ενα τετοιο μωρακι...γουσταρα με χιλια...και εκει κατεθεσα κιολας...(δυνατος,ωραιος οργασμος...τον ευχαριστηθηκα...)

ειναι ψηλη...μελαχρινη με αδυνατο κορμι...κι ενας οδοντιατρος θα της ελεγε οτι εχει πολυ ασχημη οδοντικη κοιλοτητα...ενας καυλιαρης χυστης ομως θα το εβρισκε το πιο ερεθιστικο σημειο πανω τηςΚουλ
τα βυζια της ειναι πλαστικο σκετο,συμπαθητικα...με ωραιες ρωγες...
...ωραιο κωλαρακι...
...επισης μυριζαν ελαφρως οι μασχαλες της,κατι που προσωπικα με φτιαχνει παρα παρα πολυ...

*ξεχασα να πω οτι πιπα μου εκανε μα καποτα χωρις να με ρωτησει(με καποτε ηθελα)...και το αναφερω γιατι αν θυμαμαι καλα εχει αναφερθει εδω οτι κανει και ακαποτο τσιμπουκι...
**επισης νομιζω οτι εχει αναφερει αλλος χυστης οτι του σκαγε γλωσσοφιλα...σ εμενα οχι...Λύπη

επισης αυτη η ξανθια η τσα2 με τα γυαλια που δουλευει μαζι της,τι καυλιαρα ειναι! Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2011
"...επισης μυριζαν ελαφρως οι μασχαλες της,κατι που προσωπικα με φτιαχνει παρα παρα πολυ..."

Και μετά ξενερώνεις που εμείς βγάζουμε μερέντα...
Π
Πύρκαυλος
16 Οκτωβρίου, 2011
παμε μασχαλίλα!!!!
M
Maaneskyggen
16 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου σε ποιά βάρδια έλαβε χώρα η συνουσία?
24 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απογευματινη
24 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με καυλωνει λιγη μασχαλιλα...ειδικα απο ενα μικρο τσαπατσουλικο ομορφο μορφακι σαν τη σαντρα!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5