Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
την τζουλια την πηρα πρωτη φορα το καλοκαιρι και σημερα ηταν η πεμπτη μου φορα μαζι της(επισης ειναι η δευτερη κοπελα που εχω παει 5 φορες(αριθμος ρεκορ))...και σιγουρα θα συνεχισω να την επισκεπτομαι ,αφου ειναι πλεον το στανταρακι μου(πρωτη φορα που αποκτω στανταρακι)...

για οσους δεν την εχουν δει...καλυτερα να πανε να τη δουν αν ενδιαφερονται,γιατι εχει ιδιαιτερη εμφανιση που δυσκολα μπορει κανεις να σχηματισει αντιπροσωπευτικη εικονα μεσω μιας περιγραφης(η συνηθης εικονα της γεματουλας βυζαρους καυλιαρας μιλφ δε θα σας βοηθησει, πιστεψε μεΧαμόγελο )... (υπαρχουν καποιες φωτογραφιες στο νημα της που αναδεικνυουν το σωματοτυπο της,αλλα ειναι ακρως παραπλανητικες ως προς το προσωπο και το στυλ/αερα)...

το προσωπο της εχει μια πολυ καυλωτικη αγιραδα την οποια υποστηριζει και με το κοντο ξανθο περιποιημενο μαλλακι της και το κρικακι στη μυτη...
...εχει πολυ ωραιο χαμογελο αυτοπεποιθησης και σιγουριας,λιγο σατανικο,που σε κανει να νιωθεις(εμενα βασικα,οχι εσεναΣπασίκλας) οτι γνωριζει το νοημα της υπαρξηςΧμμμ;

...ισως βεβαια αυτο απλα να προκυπτει απ τις τεραστιες βυζαρες που φερει,που λιγο πολυ ειναι γνωστο οτι ειναι τα μεγαλυτερα κανονια που κυκλοφορουν...

το λουκ του ομορφου αγριου προσωπου,με κοντο μαλλι και κρικακι,συμπληρωνεται με πολλα τατου στο σωμα της,ωραια ταγκα μαγιουδακια και πορνοτακουνα(τιποτα απ αυτα δεν αφαιρειται κατα την πραξη...)

επισης το μωρο ειναι παντα πεντακαθαρο και λαμπερο και μυριζει πολυ ομορφα...απ οτι εχω καταλαβει βαζει λοσιον σωματος συνηθως με αρωμα καρυδα...

οταν με υποδεχεται ειναι παντα πολυ ευγενικη και χαμογελαστη(*...με θυμαται...)...

στα ενοδοτερα τωρα...

μου βαζει προφυλακτικο κατευθειαν(περιεργως χωρις να με ενοχλει) και μου ξεκιναει πιπα...ενω εγω χουφτωνω και γλειφω με μανια...
...η πιπα της,η οποια συνδυαζεται με ωραιοτατο αρχιδοπροστατογλειψιμο,ειναι απ τις καλυτερες που μου χουν κανει και μαζι με τα χουφτωματογλειψιματα του παχουλου καυλομωρου με κανουν παντα τουρμπο(τσιμεντο ο πουτσος και αναστεναζω..."αχ","βαχ" και τετοια...)...
...παντα σε καποιο σημειο διακοπτει την πιπα,με κοιταει λαγνα,μου χαμογελαει σατανικα και με ρωταει ..."καλοοο?"...ή..."σ αρεσει?"..."αχ βαχ" εγω...

τη βαζω για αρχη απο πανω οπου χανομαι στις βυζαρες της,χουφτωνω τις κωλαρες της,χαιδευω τις μπουταρες της και νιωθω μια απεεεεεεραντη ευτυχιαΚουλ

η μουναρα της ειναι υγρη(οχι εξ αρχης) και φιλοξενη...φτιαγμενη να καταπινει καυλωμενα πεη...

στα 4 παλι στημενη...ο κωλος της ειναι ποιημα και την καρφωνω λυσσασμενος(στο μουνακι)

μια φορα ειχα δοκιμασει ιεραποστολικο και δε βολευομουν καθολου...

...η αληθεια βεβαια ειναι οτι παντα μου δινει την εντυπωση οτι προτιμα να με τελειωνει εντος του δεκαλεπτου...χωρις ομως να δυσανασχετει ποτε εαν αργω...


...το μπουρδελακι ειναι ησυχο και περιποημενο...

εν κατακλειδι προκειται περι μιας πολυ ιδιαιτερης και ξεχωριστης πορνης και γυναικας,που καθε καυλιαρης και αγριος χυστης πρεπει να την τσεκαρει...
...εμενα παντως μου βγαζει μια καυλα που μονο αυτη μπορει και με βλεπω να της αφηνω πολλα εικοσαρικα ακομαΚουλ

...υπαρχουν πολλες κριτικες για την εν λογω,αλλα ηθελα να δωσω και τη δικη μου οπτικηΣπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
23
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2011
Καλως ηρθες στο Κλαμπ των αγαπουληδων χαχαχα

Οσο για τον τιτλο διαφωνων.. η αληθεια βρισκεται αλλου... χεχε
http://www.youtube.com/watch?v=RBc7fi7uWAg
07 Νοεμβρίου, 2018
καλησπερα !!!κανα δυο μερες εγινα μελος εδω στο σαιτ .!!ειμαι 52 χρ και μια συμβουλη η παροτρυνση θα θελα να σας δωσω.να αγαπατε ,να σεβεστε και να μιλατε ομορφα σ αυτους τους αγγελους που κανουν αυτη την εργασια.μια εργασια ,η αρχαιοτερη μεν αλλα δυσκολη,επιπονη με δακρυα και πολυ ΑΝΟΧΗ.ανοχη απ ολους μας που απλα πηγαινουμε να περασουμε καλα με μια ωραια γκομενα.εγω γυριζω στον χωρο απο 15 χρ το 1980.εχω γυρισει τα παντα και εχω κανει σεξ ουτε και γω ξερω με αυτους τους επι γης αγγελους.τωρα ζω κερκυρα μα συχνα πυκνα ερχομαι αθηνα η σαλονικα και κανω αυτο που πραγματικα λατρευω.ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΤΣΑΡΚΑ.αλαξαν βεβαια οι καιροι ,τωρα αισθανομαι κι εναν φοβο ειδικα στην αθηνα λογω της τεραστιας εγκληματικοτητας μα το ξεπερναω γιατι η ολη διαδικασια της τσαρκας και το γαμησι με μια ωραια κοπελα με εξιταρει.τελος παντων φιλοι μου,οτι εποχη και να ναι θα επαναλαβω οτι πρεπει να αγαπατε να σεβεστε και να λετε ενα ευχαριστω σ αυτες τις παρεξηγημενες και κυνηγημενες θεες.ευχαριστω και να περνατε καλα .!!!
ΔΝ
δημητρης νατσης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2