Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την βιβιαν την ειχα σταμπαρει απο καιρο και τελικα την επισκεφτηκα χθες το πρωι στο κωνσταντινουπολεως 92 στον α'οροφο.Η κοπελα εχει ενα φανταστικο-εκφυλο προσωπο...βυζαρες και-σε αντιθεση με την μεση της-μια τεραστια κωλαρα και μπεμπεκιστικη επιδερμιδα που μοσχοβολαει.Στο δωματιο πολυ ανετη,προσχαρη,ομιλιτικη,σε κερδιζει αμεσως,και χωρις ιχνος βιασυνης.Η πιπα της τελεια και οταν της προτεινα για ακαποτο πεταξε το προφυλακτικο,το πηρε ολο στο στομα και το τρομπαριζε για 4-5 λεπτα!Μεγαλη ποικιλια στασεων και αρκετα φυσικη στα βογγητα της.Εχυσα στις βυζαρες της.Πραγματικα φανταστικη σε αυτο που κανει,τη συνηστω ανεπιφυλακτα στους λατρεις των bbw.Ο χωρος μου αρεσε,πολυ καθαροςκαι η τιμη των 40 λογικη.Αλωστε εμεινε μιση ωρα η κοπελα μαζι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2011
Αγαπητέ φίλε και λάτρης της Βιβιαν , αν μιλάμε για μια κοπέλα με Ξανθιά μαλλιά και με επιδερμίδα σαν αυτή που περιγράφεις μάλλον εννοούμε την ίδια μόνο που εγώ την βρήκα στης αγγελίες οπός αναφέρει και πιο κάτω το άλλο παλικάρι.
Είναι μια πραγματική αλλά φανταστική νέα BBW και μετά από τηλεφώνημα πέρασα και εγώ από το στούντιο στο οποίο έχω ξαναπάει άλλες δυο φορές αλλά δεν την είχα δει.
Η πίπα ηταν όντως φανταστική και η κοπέλα είναι πάρα πολύ ευκίνητη στο κρεβάτι και παντού, στο τέσσερα έχει το πιο απίστευτο λαγνόθεαματικό κώλο έξω από το οποίο και κατέθεσα με μεγάλη “λίπη” αλλά και ορμή άλλωστε το ευχαριστήθηκα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1