Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαρια για οσους δεν την ξερουν ειναι μια κοπελα απο Ρωσια, 1,65, ξανθια με μαλλί μεχρι τους ώμους και λεπτο σωμα χωρις πιασιματα. καποτε ειχε δουλεψει και στην Διδύμου και προσφερει φουλ προγραμμα.
ειχα καιρο να περασω οποτε μολις την ειδα το αποφάσισα αμέσως.
Στο περελθον εχω περασει και καλα αλλα και ασχημα μαζι της. ειναι πως θα την πετυχεις βασικα χωρις να ειναι βεβαια απο τις εκδηλωτικες κοπελες.
ηρθε στο δωματιο και ξεκινησε το στοματικο βαζοντας με το στομα το προφυλακτικο. το εχει αυτο,
ενω τα σωματα μας ηταν δίπλα δίπλα αλλα με αντιθετη φορά πραγμα που μου εδεινε την ευκαιρια να εχω πολυ κοντα μου το μο...κι της οποτε και επεξα με αυτο. μετα προχωρισαμε σε ιεραποστολικο και πολυ συντομα την γυρισα σε πισσοκολιτη σταση για πρωκτικό οπου και εκει τελειωσα μετα απο λιγο. η αλήθεια ειναι οτι η πισω τρυπουλα της ειναι αρκετα δουλεμενει μια και εισήλθα χωρις κανενα απολυτος προβλημα. οχι οτι δεν ειχε αισθηση απλος το αναφαιρω. επισεις το οτι δεν υπηρχε προβλημα στενοτητας μου εδωσε το ευκαιρια να παρω εναν ρυθμο χωρις να υπαρχει προβληματισμους απο την κοπελα. ηταν δεκτικη μεχρι το τελος στον γρήγορο ρυθμο μου.
ισως δεν ειναι το καλυτερο "κουλουρι" (απο την αποψη αίσθησης) αλλα αμα βλεπω τετοια σωματακια παρασύρομαι.
στο σαλονι θα την δειτε με ενα βρακακι φωσφορούχου χρωματος που το κατεβαζει με το χερι της περισσοτερο χαμηλα για να ξεμυαλίσει τα πληθει
αντε και καλη συνεχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού