Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθες για κάποιο περίεργο λόγο ξεκίνησα την περιήγησή μου από τη Φωκαίας αντί να καταλήξω εκεί αφού δω τι παίζει στη Φυλής...Ξεκινώντας λοιπόν από το 27 κ ανεβαίνοντας μπαίνω στο συγκεκριμένο οίκημα.Φτάνοντας στην πόρτα ρωτάω τους εξερχόμενους συναγωνιστές τι παίζει μέσα κ μου λένε ''Άλογο...άμα σου αρέσουν οι ψηλές,μπες...''

Πραγματικά μου αρέσουν οι ψηλές κ μάλιστα πολύ (κ σε ποιον δεν αρέσουν εδώ που τα λέμε).Μπαίνω ψιλοφτιαγμένος από την πρώτη εικόνα που μου έδωσαν οι συναγωνιστές κ με υποδέχεται η τσατσά η οποία ήταν μια πολύ ευγενική κυρία η οποία αφού είπε τα καθιερωμένα φωνάζει την κοπέλλα να βγει...Σκάει μύτη λοιπόν η Μαρινάρα (Η κατάληξη άρα λόγω ύψους) η οποία είναι μια κοπέλλα μελαχρινή,με πολύ μακρυά μαλλιά,μέτριο πρόσωπο αλλά καβλωτικό,κ πολύ ωραίο σώμα.Όντως είναι αρκετά ψηλή (κοντά στο 1.80).Στήθος σιλικόνη.

Το σκέφτομαι λίγο κ λέω ας μπω...

Δίνω το αντίτιμο κ μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο είναι αρκετά μεγάλο,το κρεββάτι υπερυψωμένο,κ πολύ καθαρό..Ο νιπτήρας κυριολεκτικά έλαμπε μάγκες.....

Γδύνομαι κ περιμένω τη Μαρινάρα η οποία αφήχθη εντός διλέπτου...

Ανεβαίνει στο κρεββάτι κ βγάζει το σουτιέν ξεκινώντας τις μαλάξεις στο ευαίσθητο σημείο...Απουσία προκαταρκτικών δηλ,κάτι που πάντα με ξενερώνει...
Βάζει το πλαστικό κ αρχίζει την πίπα η οποία ήταν πολύ μέτρια στην αρχή,με χρήση χεριού η οποία δεν άφηνε το κατάρτι να αναδιπλωθεί..Όσο προχώραγε όμως βελτιωνόταν με ωραία χρήση της γλώσσας κ φιλότιμες προσπάθειες deepthroat...

Αφού σηκώθηκε ο παίχτης με ρώτησε πως θέλω να αρχίσουμε.Της λέω στα 4.Βγάζει λοιπόν την κυλότα (όπως καταλαβαίνετε δεν έπαιξε 69 ενώ είχε ανακοινωθεί στο σαλόνι) κ παίρνει μια πολύ καλή στάση...Αρχίζω το παιχνίδι το οποίο πήγαινε καλά.Καλή στάση,φοβερό σώμα,πολύ σφιχτή επιδερμίδα παρεπιπτόντως κ καλή συμμετοχή με στρίψιμο του κορμιού από τη μέση κ πάνω κ καυλιάρικες ματιές κ πόζες μέσω του καθρέπτη...Όποτε ανέβαζα στροφές έδειχνε να γουστάρει,αλλά ακόμα κ αν προσποιούταν το έκανε πολύ πετυχημένα...Δεν ήθελα να αλλάξω στάση κ έτσι συνεχίσαμε στα 4 μέχρι που παρέδωσα...

Με λίγα λόγια το μαγαζί είναι κ πολύ περιποιημένο κ η υπηρεσία είναι επίσης πολύ σωστή
Η κοπέλλα είναι πολύ καλή εμφανησιακά,ειδικά στο σώμα αλλά στο δωμάτιο την ήθελα λίγο πιο δυνατή.Όχι ότι με ξενέρωσε,αλλά κουβέντα να γίνεται...

Προσωπικά θα την ξαναπροτιμήσω για να δω πως θα πάει...Όπως καταλαβαίνετε τη συνιστώ.Τουλάχιστον μία δοκιμή πιστεύω ότι την αξίζει...


Υ.Γ.1. Στην αρχή συστηθήκαμε κ της είπα ότι δεν την έχω ξαναδεί.Τώρα που κοίταξα τις κριτικές είδα ότι δουλεύει πάντα πρωινή βάρδια..Ελπίζω να καθιερωθεί στη βραδυνή κ να την πετυχαίνω που κ που...

Υ.Γ.2 Αφού τελειώσαμε με ρώτησε ''Σε κούρασα?'' (Μάλλον εννοούσε ότι επιδοθήκαμε σε στάση στην οποία τραβούσα εγώ το κουπί,κ όχι σε κάποια άλλη που να κουραστεί κ αυτή).Το αντίθετο της λέω,έχω χαλαρώσει πλήρως αυτή τη στιγμή...ίσως ακούγεται ασήμαντη λεπτομέρεια,αλλά ηθέλα να το επισημάνω γιατί μου έκανε θετική εντύπωση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
355
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2011
"Στην αρχή συστηθήκαμε κ της είπα ότι δεν την έχω ξαναδεί.Τώρα που κοίταξα τις κριτικές είδα ότι δουλεύει πάντα πρωινή βάρδια"

Δεν δουλεύει πρωινή σ' αυτό το μαγαζί. Όχι πλέον τουλάχιστον.
Το σταθερό δίδυμο εδώ και καιρό είναι τα όμορφα, γνωστά κομοδίνα Ρωξάννα-Άννα.
Π
Πύρκαυλος
10 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστά.Δούλευε εννοούσα κ εγώ,όχι δουλεύει.
11 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάντως ρε φίλε αν στη μέτρια εμπειρία βάζεις απόδοση/τιμή 8, τότε στην καλή δεν θα σε φτάνουν τα νούμερα Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
11 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ίσως έχεις δίκιο αλλά η εμπειρία ήτανε μέτρια με ανοδικές τάσεις...Με την καλά έννοια μέτρια δηλ...όχι κακή...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4