Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173465
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εδω και καιρο δεν μπορουσα να την βγαλω απο το μυαλο μου.Την αναζητουσαν ολες μου οι αισθησεις και ηξερα οτι επρεπε να κανω κατι για αυτο.Ειχαν περασει σχεδον τεσσερις μηνες απο την τελευταια μου επισκεψη στην Αφροδιτη και ειχε φτασει πλεον η ωρα για μια νεα θυσια προς τιμην της θεας της ομορφιας και του ερωτα.
Πηρα το προγραμμα των 60 e που περιλαμβανει και μασαζ και μετα απο μικρη αναμονη η Αφροδιτη μπηκε στο δωματιο και με χαιρετησε εγκαρδιως.Ακολουθησε ενα ωραιο και χαλαρωτικο μασαζ το οποιο της το ανταπεδωσα αφου πρωτα της εβγαλα τα εντυπωσιακα μαυρα της εσωρουχα.Ηδη ειχα γινει τουρμπο και ο πουτσος μου ηταν ετοιμος να αφεθει στις περιποιησεις της Αφροδιτης.Το στοματικο της ηταν υπεροχο και μετα με καβαλησε.Ενω κοπανιοταν πανω μου σταματησε για λιγο και εκανε σταυροποδι(!) κατι που μαλλον δεν εχω δει ουτε σε ταινιες.Γυρισε σε reverse cowgirl και της εγλειψα την πλατη.Γευθηκα τις βυζαρες της και οι ρωγες της μου φανηκαν πιο ερεθισμενες απο ποτε.Κατα τη διαρκεια του καρεκλατου αρχισα να αισθανομαι οτι σε λιγο θα εχυνα. Επιστρεψαμε στο κρεβατι και δεν μου χαλασε το χατηρι οταν της προτεινα να με τελειωσει με ισπανικο.Αυτο που θα μου μεινει αξεχαστο ειναι τα ματια της που με κοιτουσαν την ωρα που εκστασιασμενος γεμιζα αλλο ενα προφυλακτικο για χαρη της .
Νομιζω οτι ακομα δεν παταω στο εδαφος γιατι εκεινο το βλεμμα της με εστειλε πολυ ψηλα και πολυ μακρυα.Αφροδιτη σ ' ε υ χ α ρ ι σ τ ω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.689
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού