Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 38 10
Call-Girls 123989
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την κοπελα στο γνωστο του Παγκρατιου,χθες το απογευμα.Στην ωρα της,ανανεωμενη και εμφανως πιο γυμνασμενη,η πιτσιρικα ειναι "κομματια".Μετα το λογικο social time-την εχω συναντησει αλλωστε αρκετες φορες-ξεκινημα με πολυ καλο ελευθερο τσιμπουκι,το deepthroat ειναι πλεον και συνεχομενο,με αποτελεσμα να την σταματησω αφου ημουν ετοιμος να τα ριξω στο στομα της.Συνεχισα με το must της Μαιρης,πισωκολλητο σε εναν απο τους καλυτερους κωλους του χωρου.Δυνατο σφυροκοπημα,της αρεσει πολυ στα 4 και βεβαια την γυρισα γρηγορα μπροστα και χυσιμο στο στομα της οπου ρουφηξε και την τελευταια σταγονα(τα φτυνει μετα).Στο διαλειμα την ρωτησα τι γινεται με την πισω πορτα της-την οποια ειχα την τυχη να παρω προηγουμενη φορα-και απαντησε οτι το εχει σταματησει για καποιο διαστημα,λογω καποιας δυνατης επαφης απ οτι ειπε!Για να ειμαι αληθης,η κωλοτρυπιδα της παντως δειχνει πολυ δουλεμενη εως σκισμενη!Τελος παντων οσο για το θεμα του φιλιου,παραμενει "εκτος",οποτε δεν επεμεινα,το εχω κανει και αλλες φορες χωρις αποτελεσμα.Στη συνεχεια,την εβαλα να μου γλυψει ολη τη περιοχη,μπουκωσε τα @@ μου,εγλυψε με παθος ακομα και την κωλοτρυπιδα μου και στη συνεχεια την εχυσα στο προσωπο πασαλειβοντας την παντου!Δεν υπηρχαν δυναμεις για 2ο γυρο,ηταν ομως ενα πολυ δυνατο χυσιμο και καταθεση στη μαπα!το προγραμμα ειναι πλεον οικονομικο,στα 100,δειχνοντας ετσι την αναγκαια προσαρμογη στις δυσκολιες που ζουμε ολοι μας.Παντως για αλλη μια φορα εμεινα απολυτα ευχαριστημενος,το κοριτσι εχει βελτιωθει πολυ και γουσταρει πολυ να γαμιεται!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2011
αυτο κι αν είναι ειρωνία. να γλύφουν τις κωλοτρυπίδες μας αλλα να σιχαίνονται να μας φιλήσουν στο στόμα !
06 Οκτωβρίου, 2011
κι ομως γλυφει κωλο τελεια!παραξενο με το φιλι στο στομα,αλλα ρουφηξε κωλοτρυπιδα κανονικα το πουτανακι!
06 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα είπες όλα με μια σου κουβέντα...αλλά τώρα που το σκέφτομαι...κάνοντας ντουζάκι πλένεις και την κωλοτρυπίδα, ενώ το στόμα σου άμα μυρίζει τσιγάρο, αλκοόλ ή αν γενικά έχεις κακκή στοματική υγιεινή δεν μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό...ίσως από εκεί πηγάζει η όλη δυσανασχέτηση...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3