Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επίσκεψη κατα τις 6 το απόγευμα και η τσατσά αναφέρει full πρόγραμμα και 19χρονη κοπέλα μελαχρινή, κοντούλα και αδύνατη. Άν και δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο εμφανησιακά, αποφασίζω να περάσω μιας και δεν είχα πολύ χρόνο για να ψάξω κάτι καλύτερο.
Μπαίνω στο δωμάτιο και βλέπω ένα κρεββάτι χάλια....μέσα στις στάμπες και τις βρωμιές! Δεν περνάει μισό λεπτό και μπαίνει η κοπέλα η οποία δεν ήταν αυτό που είδα απο μακρυά στο σαλονάρισμα... Της έλειπαν δόντια(τα πλαϊνά) και τα μπροστά είχαν πέτρα....τελίως αντιαισθητικό....Το δέρμα της δεν είχε καθόλου καλή αίσθηση...
Φοράει προφυλακτικό σε πεσμένο πούτσο και ξεκινάει μια σχετικά καλή πίπα. Δοκίμασα να της βάλω δάκτυλο στον κώλο και βλέπω οτι είναι αξύριστη!!! η κωλοτρυπίδα της γεμάτη τρίχα.....
Ξεκινάω να την γαμάω απο το μουνί και διαπιστώνω οτι είναι το πιο ξεχειλωμένο μουνί που έχω γαμήσει....τί να πώ...αισθάνθηκα πολυ μικρός...τοσοδούλης! Πάω να την γαμήσω απο τον κώλο και μου ξεκινάει τα "no no...."
ΚΡΙΜΑ το 20ΕΥΡΩ.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2011
φιλε αν είχες διαβάσει το σχόλιο μου στο διπλα μπουρδέλο τιης διδυμου (για την ναταλι) θα είχες σωθεί.......
04 Οκτωβρίου, 2011
Θυμάμαι μια Ναταλί στο Διδύμου 27 όροφος που ήταν προχθές το πρωί στο Φυλής 40.
Εκείνη δεν ήταν κοντή και είχε ανοιχτόχρωμα μαλλιά.
Τι διάολο, δύο Ναταλί εκδίδονται σ' αυτό το μαγαζί ή εγώ κάνω κάπου λάθος;
Π
Πύρκαυλος
05 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα διαβάζω όλα φίλε αλλά δυστυχώς η μνήμη δεν βοηθάει Χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3