Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επισκεψη εγινε ξημερωματα πεμπτης προς παρασκευη στις 00.10 , την ερρικα την ειχα παρει αρχες ιουλιου δυο τρεις μερες πριν φυγει για την πατριδα της(ρουμανια) τωρα επεστρεψε,η ερικα με φουλ προγραμμα ,ειναι ρουμανα 20 ετων 1,62 με πολλα πιασηματα(βυζαρες , μπουταρες , κωλαρα) με μακρια ισια μαλλια που της φτανουν μεχρι λιγο κατω απο τον κωλο και στην φατσα δεν λεει κ πολλα αν κ εχει πολυ ομορφα ματια , μπαινει στο δωματιο ενω ειχα μεινει με το εσωρουχο κ ερχεται κ μου το βγαζει κ αρχιζει να με φιλαει στην πλατη κ στο στηθος ,εγω με την σειρα μου αρχιζα να χουφτωνω της βυζαρες της κ την κωλαρα της , μετα την εστησα στα τεσσερα στην ακρη του κρεβατιου κ της αρχισα γλυφομουνι ,ενω αυτη κοιταζε στον καθρεφτη κ χουφτωνε της βυζαρες της ενω εκανε παιχνηδια με την γλωσσα της , γυρισε κ αφου με σκουπησε με μωρομαντηλο αρχισε πιπα πολυ δυνατη κ βαθια χωρις χερια κ μετα απο προτροπη μου εγλυψε κ αρχιδια , περασμα προφυλακτικου κ πρωτη σταση πισοκωλλητα στα ορθια διπλα στον νυπτηρα με μενα ποτε να χουφτωνω της βυζαρες της κ ποτε να της τραβαω τα μακτια της μαλλια που τα εχει αλογοουρα(το μαλλι ειναι πολυ μακρυ)την πηγαινω στο κρεβατι την ξαναστηνω στα τεσσερα(ξερει να περνει πολυ καλυ θεση ,εχει κ απιστευτη κωλαρα)κ αφου εβαλε λιγο τζελ της εσκισα στην κυριολεξια την κωλαρα της πολυ δυνατα ,ενω σε καποια φαση εγω δεν κουνιομουν κ αυτη πηγαινε μπρος πισω την κωλαρα της δηλαδη γαμουσε τον πουτσο μου , πολυ καυλα η γκομενα το τελος ηρθε με ισπανικη στα βυζια της χωρις προφυλακτικο(δεν το κανει κανονικα αυτο)σουπερ γαμησι η ερικα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Έρικα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.645
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2011
@ το τελος ηρθε με ισπανικη στα βυζια της χωρις προφυλακτικο(δεν το κανει κανονικα αυτο)
φιλε με λίγα λόγια άμα είδα χύσια στα βυζιά της να ξέρω πως είναι τα δικά σου? χαχαχααχα
φιλικά πάντα ;-)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1