Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καταρχην γνωριζω οτι ισως να μην ειναι το καταλληλο μερος για να γραψω την κριτικη μου καθως ειναι αρκετα ετεροχρονισμενη. Σημερα εκανα μια επιλεκτικη βολτα στα μεγαλα νουμερα της φυλης και περασα και απο το 134ισ οπου εκδιδονταν η Χριστινα. Ομορφο προσωπο και κορμι σημφωνα με τα δικα μου γουστα. Την Χριστινα την γνωρισα πριν ενα χρονο περιπου. Περασα στο δωματιο και υπηρχαν καποια προκατακτικα αλλα για λιγη ωρα, οποτε περασαμε κατευθειαν στο ψητο. Ψιλοκαλη πιπα και χωρις βιασυνες. Ομολογο οτι περασα καλα και καθως δεν ημουνα για πειραματισμους αποφασισα να γινω πελατακι της. Αρχισα να πηγαινω πιο συχνα και εγινε το στανταρακι μου μιας που υπηρχε μια ικανοποιητικη συμετοχη απο μεριας της. Ομως σιγα σιγα αρχισε να φενεται πεντακαθαρα οτι η κοπελα με θεωρισε δεδομενο και αρχισε να γινεται παθητικη και επικρατουσε μια μουγκαμαρα κατα την διαρκεια της πραξης ,ενω μετα απο λιγο καιρο αρχισε να με πιεζει να τελειωσω πιο γρηγορα γιατι περιμεναν και αλλοι πελατες στο σαλονι. Τα πηρα στο κρανιο με την συμπεριφορα της αλλα δεν μιλησα και αποφασισα να την στησω σε ιεραποστολικη σταση και να επιβαλω τον δικο μου ρυθμο ωστε να τελειωσω οταν θελω εγω. Ειπα να της δωσω αλλη μια ευκαιρια και ξαναπηγα μετα απο λιγο καιρο. Μπηκα στο δωματιο και μεχρι να γδυθω ,να στριψω ενα τσιγαρο και ζητημα να ειχα κανει το μισο (μιλαμε για 10-12 λεπτα) ειχε ξεπεταξει δυο συναγωνιστες και εσκασε στο δωματιο με το χρονομετρο στο χερι(τσιγαρο που μολις εκατσε στο κρεβατι το ακουμπησε στο τασακι και αρχισε το υποτυποδη προκατακτικαπου δεν ηταν τιποτα αλλο απο μαλακια ωστε να εχω στυση και ν μου περασει το προφυλακτικο. Εγω τεντωθηκα λιγο και της εσβησα το τσιγαρο, οπου ποιος ειδε τον θεο και δεν τον φοβηθηκε. Το αλοθι της ηταν πως μετα το γαμησι ηθελε να κατσουμε και να κανουμε τα τσιγαρα μας. Δεν πειραζει ματακια μου της απανταω μολις τελειωσουμε θα σου φτιαξω εγω ενα τσιγαρο και θα κατσουμε αγκαλιτσα να το κανουμε, προσποιουμενος τον αφελη. Κατα την διαρκεια της πραξεις εδειξε να δυσανασχετει και ενω επικρατουσε παθητικοτιτα και μουγκαμαρα απο μερια της ελεισε την σιωπη της μονο και μονο γι να μου ζητησει 2-3 φορες να τελειωσω γιατι περασε η ωρα, αλλα εγω δεν μασαγα παλι και προσπαθησα με συνεχεις αλλαγες στασεων να κοβω το τελος και να δινω παραταση στο μαρτυριο της ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΣΚΑΤΟΞΕΠΕΤΑΤΖΟΥ που δεν σεβεται το οτι ενα ραντεβου μαζι της για καποιους απο εμας ειναι ενα μεροκαματο οχταωρου και θελει να μας το παρει σε 5 λεπτα. Ειχα καιρο να την δω (περιπου 6 μηνες) αλλα τοτε δεν ημουνα μελος και δεν μπορουσα να ανεβασω κριτικες, σημερα που την ειδα και θυμηθηκα την συμπεριφορα της σκεφτικα να σωσω εστω και εναν συναγωνηστη μιασ που εχω παρει και εγω βοηθεια απο εδω και γλυτωσα απο κακοτοπιες. Βεβαια σε οποιον αρεσουν τα ομορφα κομοδινα ειναι οτι πρεπει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2011
μετα απο 9 μηνες...γραφεις κριτικη....μπραβο ρε θυριο που θυμασαι τοσες λεπτομεριες....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1