Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215082
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βρεθηκα στην λαρισα για δουλεια...και ετσι σκεφτηκα να παω προς τερψιθεα μερια να καταθεσω μιας και η αθηνα δυστυχως αργει ακομα!!! λοιπον παμε στο ζουμι...Κλασικα το μαγαζι εχει ευκολο παρκινκ..τα σπιτακια ειναι σε ενα κλειστο χορο...οπου υπαρχει κοσμος πολυς...δλδ υπαρχει ενα κλιμα τρομοκρατιας θα ελεγα...με διαφορους παρευρισκομενους....οσες φορες εχω παει οι τσατσοι ηταν αντρες...και παντα υπαρχουν στα αμαξια αλλα ατομα που ''προσεχουν'' τωρα τι προσεχουν ενας θεος ξερει...
Μπενω μεσα στο μοναδικο σπιτακι...και βγενουν 2 κοπελες...η λιζα που κατεθεσα (γερμανιδα) και μια αλλη αλβανιδουλα...δεν μου αρεσε γιατι ηταν πολυ αδυνατη για τα δικα μου γουστα!
Ο τσατσος ελεινος....δεν μιλουσε καλα ελληνικα (για πακιστανογυφτος!! μου εκανε) εδειξε τις κοπελες και εφυγε ουτε προγραματα ουτε τπτ....τον φωναζω εξω να μου τα πει και μου κανει νοημα απο μακρια με μαγκια (τι θες???) τελικα ερχετε....τον ρωταω και λεει 2-3 προγραματα....τελειος του αερα...δλδ απλο 30...69 50.....15 λεπτο 75.... 30λεπτο 100....του λεω και τις 2 και λεει ααα δεν ξερω...μετα απο καποια λεπτα μου λεει μονο με 150 ευρω ερχοντε και οι 2..(πολυ ακριβια παιδια)...τεσπα μπενει μεσα η λιζα (βυζαρες αλλα σιλικονη) και ξεκιναμε... η λιζα σε αντιθεση με οοολο το αλλο ελεεινο σκινικο ηταν κατι το διαφορετικο....δλδ ανετη ομιλιτικη....ικανοποιιτικο τσιμπουκακι...με φιλια με γουστα στις στασεις....καθαρο μουνακι....και γενικα μια κοπελα που σε ενα αλλα στουντιο στην αθηνα ισος και να ελαμπε....αλλα εκει κοντα στα ξερα καιγοντε και τα χλωρα!!!
Εχω παει 4 φορες απο τοτε που ανοιξε το βιλα....2 φορες περασα καλα (απο κοπελες μιλαω) και 2 φορες ελεεινα. παντα εδωσα απο 50 και πανω...μια φορα περασα χαλια με 150...παντα το ιδιο σκινικο τρομοκρατιας με τους μπραβους και παντα τα προγραματα αναλογα τις διαθεσεις του τσατσου!!! δεν ξαναπαω ποτε...χιλιες φορες μια τσοντα για ξεκαβλωμα που ειναι και τσαμπα...!! αρε αθηνα μπροστα σε ολα εισαι!!!
Μαυρη πετρα στο βιλα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού