Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89203
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με αφορμή την πολύ ευρηματική κριτική «Παραθαλάσσιο Νεκροταφείο» του προηγούμενου συναγωνιστή γράφω κι εγώ την εμπειρία μου.
Επίσκεψη ένα μήνα πριν στο συγκεκριμένο strip club. Πήγαμε δυο άτομα και είπαμε αρχικά να καθίσουμε στο bar. Μετά αφού διαπιστώσαμε ότι θα είμαστε άβολα μετακινηθήκαμε σε καναπέ. Κοπέλες αρκετές και για όλα τα γούστα. Ρωσίδες και 2-3 ελληνίδες απ’όσο θυμάμαι. Σε γενικές γραμμές όμορφες παρουσίες, απλά δε ξέρω ρε παίδες, σε πλησιάζουν και σου μιλάνε με ένα σταριλίκι και ένα στυλ του «εσύ είσαι το κορόιδο κι εμείς οι αρχηγίνες» που μόνο ερωτισμό δε σου μεταδίδουν. Μας την έπεσαν 2-3 πεταμένες (μια ήταν μάλιστα και νευριασμένη) και 1-2 καλές με ωραίο κώλο και καλό βυζί. Εγώ πήρα prive μια ελληνίδα αλλά με έκανε να σκεφτώ ότι καλύτερα θα ήταν να ξυπνούσα το άλλο πρωί και να πήγαινα στην αγορά να πάρω ένα πουκάμισο παρά να πετάξω το 20ευρώ μου σ’αυτή. Εντελώς διεκπεραιωτική με ύφος ψεύτικου ερωτισμού σε επίπεδο ειρωνίας δηλαδή, σε έκανε να νοιώθεις περίεργα, σα να σου έλεγε «φίλε, είσαι πολύ μαλάκας» και είμαι και μια χαρά παιδί. Κρα θα έκανε να είχε γκόμενο κάποιον σαν εμένα η βλαμμένη. Ποιός ξέρει ποιόν χοντρομπαλά βουτυρομπεμπέ γέρο (ή και νέο) θα έχει. Άντε μην τα πάρω τώρα!
Μια Τζούλια που είναι εκεί είναι πραγματικά παρωδία στριπτιζούς. Νομίζεις ότι σου κάνουν πλάκα, λες τώρα θα μου φέρουν την κανονική, μετά θα μου τη φέρουν…και τελικά τίποτα.
Παρόλο που ο χώρος είναι ωραίος, φταίει η κρίση, φταίει η βροχή, φταίει ο μπάρμπας μου ο Θανάσης; Δεν ξέρω, πάντως δε φεύγει ευχαριστημένος ο πελάτης.
Κι εγώ Blue Iguana ψηφίζω, όπως ο προηγούμενος φίλος. Έχουμε πάει λίγες και καλές φορές και μάλιστα με μεγάλη παρέα και έχουμε περάσει ζά-χα-ρη!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2011
psix_fan
Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
458
Πόντοι:
36
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού