Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δεν ειναι η πρωτη φορα που τρωω φολα φιλοι μου, οπως και ολοι σας εχετε φαει , αλλα το να τρως μποχα και φολα μαζι , ειναι το κατι αλλο.
Δεν πειραζει, το ξεπερναμε και αυτο διοτη δεν προκειτε να ξαναφιλοδορησω εγω ξανα την φυλης η οποια εχει γεμισει με σαπακια.
Εμφανισιακα μετρια πραγματα παντου, οι νταβατζηδες μας εχουν παρει ολα τα στανταρ που ειχαμε στα στουντιο,και ετσι εμεις μειναμε με της φολες.
Ας μην τα παραλεω, κανω μια βολτα, δεν βρηκα απολυτος τιποτα και ετσι ειπα να περασω μια βολτα στην φωκαιας που δεν πολυπηγαινω οταν παω τσαρκα ξεροντας οτι δεν θα βρω κατι, αυτη τη φορα ομως βρηκα μια αξιολογη εμφανιση την σοφια, οπου εχουν προλαλησει οι πρωην συναγωνιστες και δεν χρειάζεται να ξαναλεω διοτη αλλο ειναι το σημαντικό.
Ειχε ντουο με μια αλλη κοπέλα ,σονια αν θυμάμαι, μετρια εμφανιση αυτη και ετσι επελεγα την σοφία .
Η τσατσα ομως ειναι η γνωστη στρίγλα που αν δεν μπεις σε κραζει οταν φευγεις , ε επειδη εγω δεν ειχα αλλη λυση διοτη δεν υπηρχε κατι καλο εξω κατέληξα εδω, τι το ηθελα ο μαλακας ομως Λύπη.
Με βαζει σε ενα στενο δωματιο οπου η βρωμα απο τα χυσια τα οποια εχουν σαπησει εδω και μερες να διαρεει απο την μυτη μου, η κλεισουρα να με κανει να φοβαμαι για το πουλι μου, και μια αισθηση βαριας μπόχας να με κανει να θελω να ξεράσω.
Αυτο που λέτε ειναι το ζέσταμα διοτη η κοπελα , επρεπε να ειχε να κανει μπανιο μερες, η ειχε μολις χέσει, η ειχε να κανει μπάνιο μέρες. Ερχεταί, πολυ τυπικη, κατευθειαν να φορέσει καποτα και εμενα δεν μου ειχε σηκωθει καν που λετε, προσπαθει να παρει μια πιπα, και τι πιπα , αερα επιανε , δοντι εβαζε , τι αλλο θελετε?Τελοσπάντων , δεν ξερω πως καταφερα να εχω καπου εβδομηντα της εκατο στυση αλλα παλι καλα που εγεινε.
Της ζηταω να ανεβει πανω μου, ανεβενει, αλλα τιποτα αυτη επρεπε μονο εγω και μονο εγω να κουνιεμε και ετσι της ζητησα να αλλαξουμε σταση, μου ειπε στα 4 γιατι ιεραποστολικο ποναει, ενταξει της λεω στα 4.
Και εκει που λετε πηγε να σπασει η μυτη μου απο την μυρωδια , μου θυμηζει οταν ειχα το παιδι του γειτονα και εχεζε στα παμπερς
αλλα δεν ηταν μονο αυτο, μια μυρωδια κωλιλας και κρεμας να μου σπανε κυριολεκτικα την μυτη και εγω κρατωντας το κεφαλι ψηλα για να αποφυγω την οσμη, αλλα μάταια, με ηθελε τοσο πολυ.
Ειχα ξενερώσει τοσο ασχημα, ναι μεν με την συμπεριφορα της κοπέλας , αλλα και με της ακαθαρσίες, τι πραγματα ειναι αυτα ρε?
Σεβασμος δεν υπαρχει? Εγω γιατι παω καθαρος παντα , και εσεις με γαματε?
Τελοσπαντων , της ειπα τελος διοτη εφαγα αρκετη μπόχα,δεν αντεχα αλλο επρεπε να φυγω , ε δεν εχασε αυτη την ευκαιρεια και την εκανε . Πραγματικα ειχα φρικαρει για τα καλα, γυρησα σπιτη και εκανα 3 φορες μπανιο για να ειμαι σιγουρος.
Αυτη ηταν η μικρη επιδρομη μου στα μπουρδελα, μαλλον δεν μου ταιριαζουν ποια, επιστροφη στα μεγαλα σαλονια λοιπον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Η πολυ γκαντεμης εισαι τελευταια ή δεν παιρνεις μυροδια τις ξεπετες ...Μαθε μπαλιτσα..
(Updated: 27 Σεπτεμβρίου, 2011) 27 Σεπτεμβρίου, 2011
Έχεις σκεφτεί να γίνεις κοπρολάγνος;
Το λέω επειδή έχεις μια ροπή προς την ακαθαρσία τώρα τελευταία...
Π
Πύρκαυλος
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Σταμουλη τον ηπιες πάλι Κατσικογάμης αυτά παθαίνεις για να μην έχεις Νωντοιδιότητες :2on1:
M
memos@n
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θελω να φανω ιεροσυλος αλλα καλυτερα κανα στουντιακι που και που κι ας κοστιζει τα διπλα παρα μπουρδελα της κακιας ωρας. Μποχα και κωλοσυμπεριφορα την εχω φαει με το κουταλι παλιοτερα γιαυτο και η μεταλλαξη μου σε στουντιακια.
Χωρις βεβαια να σημαινει οτι και εκει δεν μπορει να φας φολα.
Οχι ομως επιπεδου μπουρδελου, δηλαδη τελειως ξεπετα.
Σε στουντιο δεν προκειται να συμβει αυτο. Υπαρχει ενα μινιμουμ επιπεδο που κοστιζει ομως.
Τελικα οτι πληρωνεις παιρνεις...
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Η συγκεκριμένη κοπέλα βρωμάει πραγματικά...το έγραψα κι εγώ...έχεις δίκιο... Απορώ πως δουλεύει ακόμα...
29 Σεπτεμβρίου, 2011
φιλε ποια σοφια ειναι η ρουμανα με το μπουκλε μαλλι? αυτη που εκανε πριν κανα μηνα μονο ακα τελειωτικη?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6