Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823742
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για άλλη μια φορά έδωσα παρόν, στο event της Άντζελας και δεν το μετάνιωσα καθόλου….ώρα άφιξης κατά της έξι και μισή ….λόγω απεργίας αυτή την φορά δεν είχε κόσμο από νωρίς….μπαίνοντας μέσα στην υποδοχή ήταν η εντυπωσιακή Αναστασία όπου ήταν και η πρώτη φορά που την συνάντησα , ενώ μου σερβίρισε και τα αρκετά θα έλεγα ποτά που ήπια….στο σαλόνι βρισκόταν μόνο ο λαγονισης και έτσι έκατσα και εγώ καναπέ για να απολαύσω το ποτό…εδώ να σημειώσω ότι μου έκαναν εντύπωση τα τραπέζια με τις περιστρεφόμενες καρέκλες που είχαν βάλει….για να μην πολύλογο μου έκαναν πολύ καλή παρέα οι υπέροχες Ελένη Άντζελα και φυσικά η καυτή Μαρίνα ενώ μέσα σε λίγη ώρα ,κόσμος ήρθε με όλη την καλή παρέα να είναι πάλι παρόν, ενώ και καινούργια άτομα παρουσιάστηκαν, κάνοντας την ώρα να περνάει ευχάριστα…αυτά για το πάρτυ…..
Τώρα έχω αναφερθεί πολλές φορές για την Κέλλυ και δεν θα σταματήσω να το λέω , πόσο όμορφη και τι θηλυκότητα εκπέμπει αυτό το κορίτσι…φορώντας ένα μαύρο λεπτό κορμάκι, έκανε όλα τα ανδρικά βλέμματα να έχουν την προσοχή τους πάνω της και όχι άδικα…. Λοιπόν κατά της ενεά με παίρνει η Μαρίνα και με πάει στο δωμάτιο τέσσερα με το ποτό μου στο χέρι και αφού έκανα ντουζακι περίμενα κανένα πεντάλεπτο, ώσπου έκανε την εμφάνιση της...-λοιπόν τι κάνουμε μου λέει? με όλο νάζι…-βαλε όποια στολή θέλεις εσύ κούκλα μου, θέλω να μου κανείς έκπληξη -της λέω και έτσι πήγε στην ντουλάπα να ντυθεί…-μην κοιτάς πονηρούλη εντάξει? Είπε ενώ ντύνονταν…. Και ξάφνου έκανε την εμφανίσει η πιο σέξι και όμορφη καμαριέρα που έχω δει έως τώρα, με ένα μαύρο μπούστο, μίνι φούστα ενώ κρατούσε στο χέρι της ένα ξεσκονιστήρι από φτερά, που το κουνούσε χαριτωμένα…ακολουθεί ενδεικτικός διάλογος :
-Με φωνάξατε κύριε?
-Ναι..η κυρία σου που είναι?
-Λείπει …ευτυχώς
-Γιατί ευτυχώς?
-Συγγνώμη που θα το πω κύριε …αλλά είναι σκύλα και σας βασανίζει
-…πολλά ξέρεις εσύ….και γιατί ενδιαφέρεσαι για το αφεντικό σου?
-Ναι θέλω να είστε χαρούμενος…έχω να κερδίσω πολλά…
-…όπως μια αύξηση μισθού για παράδειγμα ε?
-όχι δεν θέλω λεφτά….αλλά ένα καλό κρεβάτι γιατί μου αρέσετε…
Και έτσι μου ήρθε στο κρεβάτι και αρχίσαμε να φιλιόμαστε τρυφερά ενώ σιγά σιγά της κατέβασα το φερμουάρ από το μπούστο της και τις έβγαλα την φούστα της….αφού της πιπίλισα το στήθος της και ρούφηξα τις ρόγες της, είπα να ξαπλώσει. και παίρνοντας έναν δονητή άρχισα να το βάζω μέσα στο αιδοίο της παράλληλα δε έβαζα δάκτυλο στην πίσω τρυπούλα της….μετά τον δονητή ήρθε η σειρά της γλώσσας μου να αναλάβει αυτό το χορταστικό και ιδιαίτερα ερεθιστικό αιδοίο που έχει ρουφώντας και δαγκώνοντας την κλειτορίδα της….μετά από κάποια στιγμή ήρθε η σειρά μου και αφού έγλυψε το σώμα μου άρχισε ένα στοματικό που κάνει υπέροχα…μετά μου είπε να κάνουμε εξήντα εννέα και φυσικά δεν της είπα όχι… Στην συνέχεια ήρθε η ώρα για πέρασμα προφυλακτικού και κάναμε στάση ιεραποστολικού όπου κατά την διάρκεια της πράξης μου έσφιγγε τα ποδιά της στο κορμί μου κάτι που μου άρεσε πολύ….μετά ήρθε η ώρα να την στήσω στα τέσσερα όπου είναι και η αγαπημένη μου στάση αφού είχα θέα σε αυτά τα οπίσθια όπου οι αρχαίοι και σύγχρονοι ποιητές θα τα υμνούσαν σαν ένα αριστούργημα. της φύσης…. ήρθε μετά το πρωκτικό όπου λόγο ηδονής ήταν λίγο έντονο ενώ παράλληλα της φιλούσα την απαλή πλάτη της και το όμορφο τατουάζ που έχει πάνω σε αυτήν…και έτσι αφού μου έκανε λίγο στοματικό ήρθε το τελείωμα στα οπίσθια της μαζί με ένα κεραυνοβόλο χτύπημα ηδονής… και έτσι άλλη μια συνεύρεση έντονου ερωτισμού έλαβε τέλος που κάθε φορά γίνεται πιο έντονο το συναίσθημα αυτό…χρόνος παραμονής στο δωμάτιο σαράντα λεπτά περίπου…
Αφού έφυγε η Κέλλυ έκανα μπανακι ντύθηκα και κατέβηκα στο σαλόνι όπου συνεχίζονταν το πάρτυ ….ώρα αποχώρησης από το 104 γύρω στις έντεκα και κάτι όπου και ανηφόρησα για το σπίτι πλήρες ικανοποιημένος…



ΥΓ1 Πραγματικά είναι ωραίο πράγμα αυτά τα παρτυ που διοργανώνονται γιατί δεν έρχεσαι μόνο πιο κοντά με τα κορίτσια αλλά και με την ιντερνετικη παρέα εδώ μέσα και περνάς λίγες ώρες όμορφα…Συγχαρητήρια Άντζελα ….


ΥΓ2 Ήδη έχω στο μυαλό μου πως θα είναι το επόμενο παιχνίδι ρόλων. Αλλά αυτό στην επόμενη κριτική …

ΥΓ3 Κελλυ σε ευχαριστώ και πάλι…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
TAFTAAR
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
202
Πόντοι:
4.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2011
θα ρωτησω και τον TAFTAAR ετσι για να δουμε τι μπορει να πει . Εχεις 12 κριτικες και η 11 ειναι για το ιδιο στουντιο και πολυ καλες 9 και 10 στους βαθμους!!!! Η αλλη σου ειναι για ενα ξενοδοχειο και καλα. Αν ψαξω και στο φορουμ ειμαι σιγουρος οτι απτα 1000 ποστ τα 999 ειναι για το εν λογο στουντιο. Κι εσυ πηγαινεις συνεχεια εκει?? Δεν εχει σκεφτει να πας αλλου ετσι για αλλαγη ρε παιδι μου!
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχ ρε παλικαρι τι ψαχνεσαι να βρεις? καποιοι ειναι προμοτερς ,καποιοι ειναι ερωτευμενοι και καποιοι αρχαριοι,ο το παλικαρι εδω απο πανω μαλλον για ερωτευμενο το κοβω απο αυτα που εχω διαβασει, εχει κολλησει με το 104 και βασικα με την Κελλυ απο οτι εχω καταλαβει απο τις κριτικεςκαι τα σχολια και ολο εκει παει η παει και πουθενα αλλου αλλα τα θεωρει αναξια λογου στην συγκριση,και ο αλλος ο Ορεστης που του εκανες παρομοιο σχολιο το παλικαρι ειπε δεν ειναι απο αθηνα και δεν ειχε παει σε στουντιο ξανα απ'οτι λεει,κατεβηκε εδω ειχε διαβασει για αυτο το στουντιο και τις πηρε αμπαριζα ολες εκει μεσα ,γι'αυτο και γραφει 1ος γυρος σε αυτες τις κριτικες,ψαχνεις να βρεις εσυ τωρα ποιος προμοταρει και ποιος οχι?Δηλαδη αν απο αυτους καποιος προμοταρει θα στο πει?
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καταρχάς δεν καταλαβαίνω το ύφος της ερωτήσεις σου ….σαφέστατα και μπορώ και να σου απαντήσω…ένας κανόνας στην ζωή μου είναι όπου εγώ θεωρώ ότι περνάω καλά δεν το αλλάζω και δεν μπαίνω στο κόπο να ψάξω αλλού ειναι κακό αυτό που κάνω? Τώρα το και καλά κριτική σε ξενοδοχείο τι εννοείς ότι είναι ψευτικη?Πως το λες έτσι με ευκολία? και πάλι λάθος κανείς…και όσο αφορά για τα post που λες ναι μεν πολλά είναι στα συγκεκριμένα thread αλλά γράφω και αλλού όπου κρίνω εγώ ότι αξίζει ο κόπος .δ και πάλι αυτό σου φαίνεται κακό ή παράξενο? Δεν νομίζω…α έχω πάει και άλλες φορές αλλά φυσικά δεν τις γράφω όλες γιανα ξέρεις γιατί βλέπω ενδιαφέρεσαι για μένα και σε ευχαριστω...
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλιστα…Επειδή έχω μια χημεία με την κοπέλα στο sex και την θεωρώ πολύ καλό παιδί πάει να πει ότι είμαι ερωτευμένος ή αγαπουλης ή προμοταρω ή δεν ξέρω τι αλλά θα σκεφτείτε…έλεος δηλαδή αν σταματήσω να γράφω κριτικές ή να γράφω εδώ μέσα γενικά θα είστε ευχαριστημένοι?
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι!!!! Σε θέλουμε πιστό κριτικογράφο του 104 για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι!!
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε TAFTAAR πραττεις πολυ σωστα και επενδυεις τα χρηματα σου με τον καλυτερο τροπο ετσι ωστε να πιανουν τοπο και να μην τα κλαις.. Αν πληρει τις προυποθεσεις καποιο στουντιο οπως καθαριοτητα ευγενεια οικειοτητα(καλοπροαιρετη) και τελος μια ευχαριστη ερωτικη συνευρεση σαφως και δεν ειναι κακο.. Αλλωστε μεσα απο ολη αυτην την διαδικασια επενδυοντας αρκετα χρηματα ερχεται η στιγμη που θα βρεις αυτο που σου ταιριαζει και θα το χρησιμοποιεις ως το δικο σου στανταρακι.. Αυτο συμβαινει σε πολλους.. Δεν αναιρει βεβαια το γεγονος οτι δεν υπαρχουν κι αλλα αξιολογα στουντιο.. Αλλα ο καθενας κανεις τις επιλογες του και δικαιωμα του..

Φιλικα
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Δηλαδη ρε παιδια εγω που δεν γραφω κριτικες και πηγαινω χρονια μονο σαυτο το στουντιο τι ειμαι
28 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα συμφωνήσω φίλε μου σε όλα όσα είπες και ειδικά με το τελευταίο…. ο καθένας κάνει τις επιλογές του και είναι δικαίωμα του…
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8