Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο μικρος πιστολιας φουλ καβλομενος ηθελε να φτυσει τα σκαγια,ετσι δεν του χαλασα χατηρι και κατεβηκα στα αμαρτωλα στεκια με στοχο ενα πιπινι Κουλ
Μετα απο μινι τσαρκα ειπα να καταθεσω στη συγκεκριμενη κοπελα που την ειχα ξαναδει αλλα μυριζε ξεπετα..
Τελικα πηρα το ρισκο,δινω στην χαμογελαστη τσατσα το μπλε μαρουλι και μπαινω σε ενα απο τα αδεια δωματια.
Μετα απο κανα 5 λεπτο ερχεται το μωρο,μελαγχρινα σπαστα μαλλια ,ομορφο προσωπο(εμοιαζε ελαχιστα στη Ξενια απο τη ξεπετοαλυσιδα) στηθος 2ρι αλλα πολυ ωραιο στητο με ωραια ρωγα και ωραια σωματακι με πεταχτο κωλο.Η κοπελα εχει κανονικο υψος και ηλικια γυρο στα 20...
Στα ενδοτερα μικρος διαλογος για να σπασει ο παγος(δεν καταλαβαινει πολυ τα ελληνικα),ηρθε ξαπλωσε διπλα μου και μου αφησε ελευθερο να παρω εγω πρωτοβουλιες,αλλο που δεν ηθελα,αρχησα να φιλαω το υπεροχο κορμι της απο πανω μεχρι κατω,με τη κοπελα να μη παιρνει πρωτοβουλιες αλλα ηταν δεχτικη και συγχρονως με χαιδευε..Μετα απο λιγο ξαπλωνω και αρχιζει το στοματικο ενω εχει κολλησει τα βυζακια της πανω μου και εγω συγχρονως χουφτωνω το κωλαρακι της.Οσο αφορα τη πιπα φιλοτιμη προσπαθεια αλλα μετρια πραγματα ,μολις ειχα φτιαχτει ανεβαινει απο πανω μου και δινει τα βυζακια της για πιπιλισμα Μεγάλο χαμόγελο ενω αυτη καλπαζει απο πανω ,κατι που αποτελει την καλυτερη σταση για μεναΚουλ
Ετσι μετα απο κανα 5 λεπτο και μη θελοντας να χυσω ετσι αλλα να δωσω λιγο,τη γυρναω στο ιεραποστολικο και αρχιζω συγχρωνος να τη πιπιλιζω στο λαιμο,εδω μπορω να πω οτι η συμμετοχη της ηταν πολυ καλη ,με χαδακια,φιλακια και κραυγουλες..Με αυτα και αυτα ο μικρος πιστολιας εφτυσε τα σκαγια με μανια και ολοκληρωθηκε μια καλη συνευρεση..Στο τελος λιγη κουβεντουλα αν και επιανε τα μισα απο αυτα που ελεγαΓλώσσα φιλακια στο μαγουλο και αποχωρησε η κοπελα.
Η κοπελα κανει απλο προγραμμα κατι που ετσι και αλλιως προτιμω και σιγουρα θα ξανακανα μια καταθεση γιατι περασα αρκετα καλα.
Η βαθμολογια ειναι πλασματικη..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2025
Όνομα κοπέλας
Μαρία
pistolero
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2011
Επιτελους ο πιστολιας γραφει κριτικη, καιρος ειναι να προσφερεις κατι στο σαιτ απο το να καυλαντηζεις συνεχεια με τον μπαρο Γαμήσου
S
stam_90
26 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρρωστακι εμεις ΓΑΜΑΜΕ δεν παιζουμε ΓΑΜΑΜΕ !
26 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλα ημερομηνια σηναντησης 11-09-2025
Κριτικη τυπου "Επιστροφη στο μελλον" ? ? ?

:-) :-) :-)
27 Σεπτεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα 14 χρονια μπροστα!!!!!!
Ξεχασα να βαλω ημερομηνια ..Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4