Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα είναι μεγάλη, μπορεί 40άρα, αλλά δεν της φαίνεται, ούτε στο πρόσωπο, ούτε στο σώμα.
Είναι φυσική ξανθιά με πολύ απαλό δέρμα. 1.70 ύψος και 55 κιλά. Παρόλο που είναι αδύνατη τα στήθη και το οπίσθια είναι ικανοποιητικά.

Πολύ καλή στο στοματικό, αλλά και στις άλλες στάσεις μιας και είναι αδύνατη και ελαφριά.

Το κάναμε για 30' και δεν μπορούσα να τελειώσω. Σε μια στιγμή μου έφυγε η στύση και μου άλλαξε το προφυλακτικό. Άρχισε να μου το ρουφάει ξανά και να μου κάνει μασάζ στους όρχεις. Ύστερα από 10' και με πάρα πολύ κόπο κατάφερα να τελειώσω.

Η κοπέλα είναι πολύ φιλική. Σε κάνει πάντα να αισθάνεσαι όμορφα. Δεν προσποιείται καθόλου. Μόνο μην της βάλετε δάχτυλα γιατί θυμώνει.

Δυστυχώς το Δασάκι (Μπουρδέλο 4) έχει τσατσά. Αν τύχει και έχει πολύ κόσμο τότε πρέπει να τελειώσεις γρήγορα.

Τα πλεονεκτήματα του Δασάκι είναι ότι δουλεύει απ' το μεσημέρι ως τα μεσάνυχτα (01.00 κλείνει).
Έχει το μεγαλύτερο πάρκιγκ απ' όλα.
Είναι πιο απόμερο απ' τα υπόλοιπα μπουρδέλα σε περίπτωση που δεν θες να σε δει κάποιος γνωστός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Σβετλάνα
Servitoros
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2011
Αυτό το μπουρδέλο έχει προγράμματα σαν το νο. 1 (αυτό που είναι δίπλα στο εργαστήρι του χρυσού).

Απλό 30 ευρώ. Πρωκτικό 50. Επίσης έχει φιλιά στο στόμα, γλύψιμο στο αυτί (δωρεάν). Στοματικό χωρίς προφυλακτικό 60 ευρώ.

Υπάρχουν και άλλα προγράμματα αλλά δεν γνωρίζω τις τιμές π.χ.:
- Εκσπερμάτωση πάνω στο σώμα της κοπέλας (όχι μέσα).
- Γλύψιμο αιδοίου.
- Ομαδικό.

Το ακριβότερο πρόγραμμα φτάνει μέχρι 150 ευρώ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1