Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα την διαθεση να ασχοληθω με καποια απο τις κοπελες που ειχα στοχοποιησει σε προσφατες αναγνωριστικες διελευσεις μου απο την περιοχη αλλα μολις την ειδα πραγματικα μου εκανε...μάγια!
Ηταν πραγματικα ευδιαθετη ,γυμνοστηθη και ειχε ορεξη για δουλεια αν και απεμεναν περιπου 25 λεπτα μεχρι την ληξη της πολυωρης βαρδιας της:{08:00-19:00}Eιναι 21 ετων, Ρουμανα, ξανθια με πρασινα ματια,μαλλον εντονα βαμμενη κατι που δεν το χρειαζεται, με σχετικα μικρο στηθος και μια πολλα υποσχομενη κωλαρα η οποια ομως αν δεν κανω λαθος δεν προσφερεται για πρωκτικο σεξ.
Ηθελα να κανω 69 μαζι της και τα 60 e μου φανηκαν λογικη τιμη καθως δεν υπηρχε η γνωστη επιβαρυνση της ταξεως των 10-20e για την συγκεκριμενη σταση.Μολις μπηκε μεσα συστηθηκαμε,μιλησαμε για λιγο , εβγαλε το πρασινο στριγκακι της και μου καθαρισε τον πουτσο με ενα μωρομαντηλο αν και της τονισα οτι δεν ηθελα γυμνο στοματικο.Μου ειπε οτι θα το εκανε ετσι και αλλιως και ετσι λοιπον απολαυσα τον καθαρισμο που μου προσεφερε.Μου περασε το προφυλακτικο και μου εκανε ενα τοσο περιποιημενο και χαλαρο στοματικο που σαν να ημουν ο πρωτος και οχι ο τελευταιος στην βαρδια της.Μετα ξαπλωσε ανασκελα και μου εκανε εντυπωση που ανταποκριθηκε τοσο πολυ στο στοματικο που της εκανα.Εδειχνε οτι της αρεσε πολυ ηδη απο το γλειψιμο που της εκανα στον αφαλο, ενω οταν της εκανα και γλειφομουνι αρχισαν και τα βογγητα απολαυσης.Περασαμε σε ενα υπεροχο 69 με ανεση χρονου και η ενταση των βογγητων της αυξηθηκε οταν η γλωσσα μου εφτασε στην προκλητικη πισω πορτα της.
Προτου με καβαλησει ηθελα να παρω ακομα λιγη γευση απο την θεσπεσια κωλαρα της και ετσι την εστησα στα τεσσερα και απλωσα την γλωσσα μου σε ολη την επιφανεια της μεσα -εξω.Αφου χορτασα,προσωρινα οπως αποδειχθηκε, της ζητησα να με καβαλησει.Η σταση αυτη με συνεπηρε τοσο που δεν ενιωθα ιδιαιτερα την αναγκη να δοκιμασω αλλες στασεισ.Παρολα αυτα αποφασισα να δοκιμασω ιεραποστολικο και στα τεσσερα με εξισου καλες εντυπωσεις.
Μετα απο εναν ακομα γυρο στοματικων περιποιησεων που της αφιερωσα εκρινα οτι επρεπε να την αφησω να παει σπιτι χωρις να την καθυστερησω για πολυ ακομα γιατι δεν ηθελα να μου πει το ακρως ξενερωτικο:πρεπει να τελειωνεις, αν και δεν φανηκε να εχει τετοια προθεση.Ξαπλωσα ανασκελα καιτης ζητησα να καθησει πανω απο το στομα μου για ενα τελευταιο γλειψιμο ενω ταυτοχρονα τον επαιζα μανιωδως.Μετα απο λιγο ενω την εγλειφα της εβαλα και κωλοδαχτυλο με αποτελεσμα να χυσω ακομα πιο δυνατα καθως ειχε διεγερθει ακομα περισσοτερο η αφη μου.
Μου επιβεβαιωσε οτι της αρεσαν οσα της εκανα και μετα απο μερικες αγκαλιτσες εφυγε.Μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις διοτι α) δεν με ξεπεταξε,σεβαστηκε τα λεφτα που της εδωσα και μου αφιερωσε το συνολο του διαθεσιμου χρονου που ειχε μεχρι να γραψει το μεροκαματο της και β) ηταν ευγενικη και ηρεμη ακομα και οταν μου ειπε {οχι} οταν την ρωτησα αν ηθελε να τελειωσω πανω της σε αντιθεση με αλλες που ειναι αποτομες και εχουν υφακι.Πολυ καλη επαγγελματιας ,με την καλη εννοια ,παντα ετοιμη να προσφερει πολλες συγκινησεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.553
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού