Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μια αληθινη πορνοσταρ στο κρεβατι μου...ξανθια,εντυπωσιακη,κλασικη εκφυλη ουγγαρεζοφατσα,πραγματι βγαλμενη απο ταινια της private,σφιχτες μπουταρες,τελειο κωλαρακι....λιγα ελληνικα περισσσοτερο θα συνενοηθειτε στα αγγλικα....γλυκια και περιποιητικη ,προσεγγισιμη κοπελα χωρις υφος και τουπε....θελει να ευχαριστησει τον αντρα στο κρεβατι.....φιλακια στο στηθος ,γλειψιμο στα βυζια της,φιλακια στον λαιμο,φιλια στο στομα ομως οχι....

το γλειφομουνι της αρεσει και το δειχνει οπως και το παιξιμο με την κλειτοριδα της ....εχει και πιρσινγκ στο μουνακι οποτε με προσοχη...γλειψιμο και στην πισω πορτουλα ναι....δαχτυλακια ομως μεσα οχι.....δεχτηκε ομως το δαχτυλο μου για πιπιλισμα στο στομα της και τσιμπηματακια στις ρωγες της οσο την εγλειφα.....

πιπα απλα τελεια.....βαθια με μπουκωμα και μπολικο σαλιο και στα αρχιδακια επι πολλη ωρα πριν.....γυμνη εννοειται.....περασμα καποτας με το χερι δυστυχως ενω η μερσυ πριν την ειχε περασει με την γλωσσα και ξεχασα να το αναφερω και γαμηθηκαμε σε ολες τις στασεις με μονο λίπαντικο το λιγο σαλιο της και το πολυ δικο μου απο το γλειφομουνι που πριν της εκανα....ουτε κρεμες ουτε μαλακιες......

αισθηση καλη και στησιμο στα τεσσερα για οσκαρ....της εριξα και μια δυο γερες στα καπουλια της και την εχυσα δυνατα.....μετα την εκτονωση δεν εφυγε αμεσως αλλα παρολο που ηταν πρωτη φορα μαζι της εκατσε και κουβεντιασε χαλαρα μαζι μου για λιγο....με ρωτησε ποσο ειμαι και μου ειπε οτι ειναι 23 ετων αυτη.....μου ειπε οτι εχει παιξει σε πολλες ταινιες,μου συστηθηκε με το καλλιτεχνικο της και μου ειπε αν θελω να το ψαξω.....που να ξερε οτι μιλουσε και με εναν γκουρου του πορνο.....χαχαχαχα
πρωκτικο της ζητησα με εξτρα λεφτα αλλα ειπε οτι δεν κανει στο μαγαζι παρα μονο στις ταινιες και καλα.....τωρα δεν ξερω αν ηταν καμια δικαιολογια λογω μεγεθους ή αληθεια......οποιος εχει κατι αλλο επ αυτου ας μας πει....


ευχαριστω και τον αλεξ για τις υποδειξεις του τις προαλλες....


συμπερασματικα,περασα τελεια και ευχαριστως θα ξαναπηγαινα μαζι της πολλες φορες γιατι γαμιεται εκφυλα και επαγγελματικα πανω απο ολα αλλα χωρις να ειναι ξεπετα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Martina Rodhes
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού